Jump to content

Prvi Maj


Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad budete dronovali svaki dan ima da slavite i gay anal day samo da ne idete na poso :)

tako je, ne verujem prosto, nisam znao da ima iko ko je u fazonu da hejtuje praznik za koji se ne radi/ne ide u skole...mislim, to je neprirodno jebote...

Mislim da me niste shvatili lepo, normalno da je super kada se ne radi, ne ide u skolu/fax. Ali meni je super ta kontradikcija da je prvi maj praznik, a 90% ljudi koje znam, ustace ranije nego kada idu u skolu na fax ili na posao, recimo moja ekipa ustaje sutra u 6 ujutru da idu na prvi maj i jos ce se tamo izmrcvariti jos vise nego da su bili na poslu/faxu/skoli, to je poenta... Zato ja prvi maj idem kod druga u stan 20 metara od mene i to oko dva kad ustanem, a da nije to bio bi kuci i iskulirao...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

evo vratio se sad,tradicionalno se proslavio 30.april,a prvog smo se svi treznili i to je to :)

Pun sam utisaka,a bice i slika,hohoho :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zabran obrenovac, sva sreca te sam bio izdvojen od glavne dzade u vikendici od ortakovog ortaka :)

Bilo fenomenalno, al ono na glavnoj dzadi je mega :)

Totalna i vrhunska seljanija :) , deca su grrooooozna. Al neka su jednom se zivi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ladno f4tso bio na Zabranu :)

Je l' su to one vikendice na kraju "parka",odmah uz reku ili negde u shumi pre nasipa?

Mi stigli tamo oko 7,bilo prazno,kasnije krcato.

Roshtilj,pivo,vreme posluzilo,sve u svemu fina bleja.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Malo pre nasipa.

I ono bas je bila jaka ekipa na kraju doslo i brdo bajkera ortaci-ortakovog-brata i bilo bas ludo na trenutak :)

Video sam neki suzuki motor special edition ima 1 u hrvatskoj i 1 kod nas sto se tice balkana. Nesto hroma se valjda zove i jos sam video neki motor BANDIT koji je isto do jaja.

Sve u svemu, opet, van vikendica teska shabanija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bio ceo dan po centru, posle do Amsterdam Dungeon-a na jedno 2 sata, a uvece do red light district-a, gledali one fenomenalne kurve [:D]

Totalno mi drago da nisam bio u Srbiji gde svi pate od toga da moraju negde da budu taj dan i da prave roshtilj...

Link to comment
Share on other sites

Samo mi reci da si ti bio u ekipi koja je u 7 ujutru bez majica lumpovala na klupama? :D

a jebi ga imam 34 godine i pola nas je bilo sa malom decom. ne ide bas da se skidamo i svinjimo :)

to radimo van ociju javnosti :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...