Jump to content

Wotlk guild


Melw

Recommended Posts

nema potrebe za ovim topicom

niti je bilo sta odluceno

niti moze bilo sta da se uradi bez tacnog broja ljudi

niti moze bilo sta bez lidera da se uradi koji ce doneti odluke ovde sta je najbolje

a takio nekog jos uvek nemamo koliko ja vidim

niti ce to biti neko ko se juce registrovao na forum da bi pitao za ovakvu ideju a ni ne zna da je vec 5 akcija slicnih propala

zbog ne iskustva ljudi i slicno

Link to comment
Share on other sites

Da ne propadne odmaX :p

Igrao sam warra hjuman (tank,dps) i ne druida(resto) ally na silvanas pvp serveru stigo dokle sam imao zhivaca sa gildama ( SSC do vash, TK do kejla) krenuo da igram pvp i tu sam imao loshe sretje i onda sam prodo acc

Trenutno sviram kurcu i bas sam razmisljao o ovakvoj idei kad je melw ovde napravio topic.

Igrao bi huntera, palu,prista ili drooda ili shammyja (healeri sve), fakcija mi nije vazna kao shto sam reko igrao sam ally to znachi da znam sve qove i sva ta sranja

Ali ne bih se protivio da igram hordu (troll)

Edited by Gh0sty

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Vote Horda, mada bi igrao i ally ako je vecina za.

Predlog za server: Stormscale (ako igramo hordu, posto mi je tamo mag:P). Zasto stormscale? zato sto tamo ima najmanje PvE guildova a mozemo da se i oprobamo u PvP in free time, a i najmanja je sansa da se guild raspadne na tom serveru, jer tesko da ce clanovi da napuste nas guild da bi usli u drugi ... :)

Ako igramo hordu onda bi igrao ud maga ili locka.

A ako igramo Ally onda human tankadina.

/cheers

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

imam troll roga na frostmane-u. neaktivan sam od nove godine, i u fazi pokushaja da prodam acc. ali mi se generalno igra wow i dalje, i pokushao bih one last time ovu akciju sa gildom.

tako da, chisto infoa radi, igrao bih. preferiram hordu, shto zbog poznavanja te strane, shto zbog navike, shto zbog zhivotnog opredeljenja da ne budem sisica ;D igrao bih na jachem serveru samo, nisam iskljuchiv ali male su shanse da zaigram na bilo chemu osim pvp servera. niej mi zanimljivo da budem deo servera koji je poluprazan, na kom nema jachih gildi, i tako dalje, znate o chemu pricham.

ukoliko se krene horda, mislio bih dal da prebacim ovog roga (ukoliko se ne izabere frostmane), ili da rerollujem novog. ili warriora (tank, ili dps, all the same to me). u opticaju su i shammy (koji god specc treba), ili healadin chak.

ista pricha, samo bez mog trollca, i sa alijansom ako se krene.

Link to comment
Share on other sites

alo, alo ? su ovo zhelje, chestitke i pozdravi ? otju da chestitam mom batku vuletu sretjan osmi mart uz pesmu 'seci ushi pa dupe zakrpi'. aj uzdravlje!

pa brate, ako mi pobegne avion kad sheki bude sletao, moratju wow da igram makar... to jest, ako budemo imali net :]]]

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rolao novog lika:

Verovatno bi bio healer (npr shammy, priest, moze i bilo sta drugo) ili recimo druid offtank. Zavisi sta vise bude trebalo.

Mogao bih da raidam mozda 3 ili 4 puta nedeljno, ali se podrazumeva da sam inace cesto online i farmam sve sto je potrebno.

Server potpuno svejedno, frakcija takodje (igrao sam obe podosta).

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

i ja sam za tu ideju. Imam NE druida na dunemaulu i moze i horda i alijansa shto se mene tiche.

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...