Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem gold u neogranicenim kolicinama na chromaggus serveru

Kontakt na telefon 065/2255660

Cena po dogovoru tj u zavisnosti od kolicine ...sto veca kolicina veci popust

WTT 2x lvl 70 tier 5 geared chara za rogua sa bar 1 wglaivom.

- Warlock 1150 spelldmg ,25% crit ,150 hit (unbuffed) ima epic flying (nether ray) Hand of A'dal titula (450+ resi sa pvp gearom 1473 arena poena u steku) 375 alchemy i 375 tailoring ,exalted sa svim bitnim frakcijama. PvP server Laughing Skull

- Druid feral, 30ka armora, 50% dodge , 16k hp (unbuffed) 1k golda u steku ,sve epic flying mountove,sve profesije su 375 fishing/cooking/alchemy (svi recepti i kauldroni) i leatherworking (ima full dps gear sa 35%crit,3k ap oko 80 hit i 66 expertise. i u banci full epic healing gear 1700+) exalted sa svim frakcijama. PvP server Chromaggus

PM sa ponudama

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Huntera na Sylvanas serveru...

Troll Male Full epic PVP oriented Vengefull, Merciless, Gladiator...370+ ressilliance

Nema nesto mnogo od PVE opreme... Exalted sa Shattered Sun, Epic Flying mount ima oko 1000g na njemu itd...

Cena je bruka koliko trazim tipa nesto vise od 100 evrica :P

Ima i gomila Twinkova i Altova na accountu...

Dalje informacije na deki_rayne@yahoo.com ili na mob. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi :P

Imam tauren druida na sylvanas pvp realmu kojeg bih zeleo da prodam. Ukratko 435 resilience 1800+ healing 11.5k hp unbuffed u resto pvp gearu. Imam i nesto mana regen itema za pve, full epic feral gear(karazan heroici i badge itemi) i nekoliko balance epica tipa oruzje, offhand, lightning capacitor, chest, ringz,t4 legz itd...Pvp gear je sacinjen od 3 mercilessa 2 brutala(legz i head) i full guardiana sa Battlemaster trinketom ofc. Imam i oko 70 badgeva za upgrade nekog od geara po zelji. Sto se tice account info-a ne morate da brinete imam sve u fullu, a i vec sam ovde prodao jednog lika tako da ne bi trebalo da bude problema :P.

Ponude saljite na pm, a pocetna cena je oko 130e i naravno postoji mogucnost dogovora:D

Link to comment
Share on other sites

WTS

Prodajem Troll(female) rouga na PvP realmu.

Ima 3 dela s2 i 1 s1 deo. Ima neki PvE epick gear i nesto malo plavog.

Ima par honor non set eicka

Ima 10k honora u steku i 1300 arena poena u steku

400 golda

exalted sa svim bitnijim reputacija

Dobro enchantovan

epick ground mount i normal fly mount

Dajem ga za 50 eurica...smesna cifra...(ja mislim da samo wow i tbc kostaju 3000din...tako da..)

I acc je aktivan jos mesec dana

Link to comment
Share on other sites

prodajem gold na

sylvani 1g - 0.5 din

frostmanu 1g- 0.5 din

darksorowu 1g-0.5

moze isto 5000g na bilo kom pvp serveru ali je onda cena 0.75 din (moze i vise od 5000g :P)

info na pm ili 0642626021

placam migraciju za darksorow i magtheridon od sylvane bitno je samo da ponesu 5000g za mene

Kupujem 5000g na darkosorowu HITNO

I prodajem za drugara dwarf paladina na xavisusu

ima 4/5 venq holy gear , full t4 ima i venq retri naramenice kao i mace

eh da i prodajem blood elf maga na sylvani par karazhan epica i 3/5 merciles

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

poz maso ... :) imam druida NE na areia peak serveru ! ovako druid ima 3 vengefulla 1 brutal 1 mercilles..>:) u pvp gearu 450 resiliance i 1750 healinga odlican mana regeneration! alchemy 371 i herbalisam 375! ima challanger rank:) full guardian:D druid je full enchantovan i gemovan :) ofc epick mount...itd...imam raznih...1000 golda trenutno u steku i 1500 arena poena

menjao bih se za rogue ili shamana(restoration ili elemental)obavezno aliance!, sa slicnim gearom ,samo mi treba rogue koji ima slican gear i koji moze da stanuje ljude...:) iili shaman (Resto ili elemental) ako imate nekih pitanja slobodno sms na 064 517 66 22..:) ae pozz hvala

Link to comment
Share on other sites

WTS Holy Paladin na serveru Bronzebeard

Titule : "Hand of A'dal" i "Gladiator"

Za PVE ima atm (6/8) tier6, full opremu za Shadow Resistance i full tier5 (5/5) gear.

PVP oprema je s4 (4/5) Brutal + Vengeful mace, shield, i full s3 (5/5)

obe opreme su naravno enchantovane i sa epick gemovima...

Pored toga takodje ima 100x[badge of Justice] i preko 10k golda, matsi i druge stvari...

Poseduje vise mounta od 100% i 280%(Netherdrake) i mounta od 310% (Vengeful Nether Drake - arena mount)

Profesije: Alc/Ench 375/375

Nikada hackovan, nikada banovan, i naravno spreman za transver...

Iz Srbije sam tako da mozemo licno da se vidimo i da se Paladin isproba.

Konktakt preko MSN-a: v_ladi_ca@hotmail.com, Mob: 064/24-41-802 - samo za ozbiljne kupce

Link to comment
Share on other sites

Prodajem NE resto druida full s3 sa chestom s4 i ima josh 2k poena sacuvanih za josh jedan s4 Imam naravno sholdere s3 i weapon... ima sve guardiane...

Ima i dobar pve za feral, od profesija ima samo JC 375 Skill nista vise...

Cena po dogovoru ali neke smesne ponude ne zelim da vidim...

Nick je Dllsturbed.

PM ovde ili na Broj 064-517-30-99

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

**************WTB**************

Pozdrav svima.

Trazim igracha t5/t6 geared - SVE KLASE sem priesta i warriora. Druid mi posebno treba, ali ponudite i ostale.

TRAZIM SVE PODATKE OD Accounta: CDkey, SQ, mail change, licna karta/pasos/zdravstvena (svejedno).

t5 t6 account je ozbiljna stvar i ne bih hteo da me neko zajebe... :)

Ponude:

Please na mobilni: 063 364 000 ---> SMS pref.

ako bas ne moze mobilni onda mail/MSN: lukoica94@gmail.com

cheers m8s

Link to comment
Share on other sites

WTT Human male mage "Dorotheos" dragonmaw pvp ARMORY LINK

(Na armory je belt iz inzinjerije ali u torbi imam guardian)

Extra dobre reputacije skoro sve exalted ( titule challenger i of the shattered sun)+ pve oprema 30-ak hiljada honora u steku,oko 1000 arena poena,

vishe epix mounta, nether drake, helic iz inzinjerije, crv... sve torbice 20 slotova, par hiljada golda (mogu da ostavim i 5,000-7,000golda - zavisi od dogovora)

..Inzinjerija i Enchanting, fishing i cooking sve MAX

( na prstenju + 12 na demage)

Zamena samo za rogue Full veng/brutal uz moju doplatu (u zavisnosti od opreme). Pozeljno aliance ali i horda moze da prodje.

Kontakt: 064/868-9411 mozete poslati i sms sa ponudom

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

WTS male UD rogue PVE server

wowscrnshot071108183002xe5.jpg

pored ovog geara imma badge quality pve gear. 50k honor poena. Dalje, 280% mount, + Netherdrake. Ima oko 50ak badgeva atm.

E da, maxxed JC i enchanting, sa gomiliom recepata, moneymaker char.

200e BId

WTS orc warrior full s3 gear , pvp server transferable, full info. Epix flying, 800ish goldz.

15160683qr7.jpg

Starting bids from 250e. Ty

BUMP

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM RESTO SHAMANA NA PVP SERVERU MAZRIGOS!!!

Shaman je pvp,ali ima i pve gear.

Od geara ima 3 dela t4 i neke random epike iz karazana pa sve do tk.

U pve opremi ima oko 2k bonus healinga i 200+ mp5,i oko 11k mane.

Nalazi se u jakom guildu,tako da moze verovatno da krene da raiduje i bt!

Od PVP opreme ima 4 brutal seta,venge shouldere,venge oruzije i stit.

Ima sve guardian stvari,insigniu od 40k i trinket za healing od 30k.

U pvp opremi ima 480 resi,1900+healinga,19% na crit, 11,2k hp i 10k mane.

Trenutno je u timu koji ima 1800 raiting 5v5 i ide i vise,onda 3v3 2000 i 2v2 2060....

Shaman takodje ima full enhancement gear iz karazana!

Od profesija ima maining i herbalizam (masina za pare) i ima flying epica!

Za sve informacije na broj: 064 341 3090

Djordje

Link to comment
Share on other sites

menjam ORC HUNTERA 3/5 brutal(uskoro 4),2h axe vengefull,skoro sve guardian(1 vindicator item)+sve shto valja za pvp od badgeva

http://armory.wow-europe.com/character-she...&n=Bullyson

epic flying mount,najbolji enchanti/gemovi

pve 4/5 t4 (lol),bow od prince-a + badge gear i neki random kara/mag/gruul loot

titula champion of the naaru

4-ti brutal moze da se uzme "onaj tamo" reset(1215 arena poena atm),u medjuvremenu ima merc

moj acc,cd key/sq itd

transfer ready

30 boj,20k honora

menjao bi' ga za slicno gearovanog ud ili orc rogue-a (mora da bude transfer ready ako nije na frostmane-u)

ako je ud female i/ili ima neku titulu dobijate i mali "popust" na gear :)

063/7713-445 Milosh

eventualna prodaja 150e fixno(uz prodaju ide i 4000g,uz trade ne)

Edited by hybris91
Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT :

Prodajem ili menjam 1 account sa 3 dobra igraca :

1.Resto Tauren Druid lvl 70 sa +150 healom .Od profesije ima :Alchemy 375/375 i Tailoring 375/375..jako dobar i jedan od najtrazenijih na serveru.

2.Troll Hunter lvl 69 blizu 70 sa t6 opremom.Od profesije ima : Herbalism 375/375 i Mining 375/375..Isuvise jak za vecinu igraca :).

3.Undead Rogue lvl 63 jako blizu 64.Od profesije ima : Alchemy 375/375 i Tailoring 358/375.

Sva 3 igraca su na Bouldefist PvP realmu.

Imam oko 500 golda i posedujem sve potrebne informacije.

Menjao bih za jako dobro gearovanog 70 lvl UD war. ili 70 lvl UD Rogue moze i 70 lvl Tauren War ili bih ga prodao.

Vreme je uplaceno do 14.08.2008 + ja cu kupiti game card...odnosno vec sam narucio pa cekam da stigne...

Ponude saljite na 064/137-24-86 ili na PM .

Poz narode ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

WTT 4/5 Brutal undead priesta za t6 gearovanog Maga ili Rogua. Priest ima sve BT gemove,enchantovan full ..1000 poena u steku. 500g itd itd Vas char mora da ima najmanje 3 dela t6 tako da...kome se ponuda svidja, nek salje PVT msg ovde na forum pa cemo se dogovoriti . POzzzz

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Dranei Mage Male

PvE:

2T4 dela, random epike iz karazhan, ZA, gruul, TK, za bedzeve (craftovan Belt Of Blasting). Kad je fire ma ~1000 fire spell dmg i ~28% crit i 173 hit unbuffed , a kad je frost mnogo vise zbog 3/3 Frozenweave seta.

Nekoliko Epic Flyinga (Neather Drake , Neather Ray) i epic ground mount, reputacije exalted, ono sto nije exalted, revered je.

PvP:

ima 3 gladiator i 1 vengeful deo , 2000 AP u steku , ima ~ 300 res .

U slucaju trade, iskljucivo menjam za FEMALE DRANEI Mage, Priest ili FEMALE BLOOD ELF Mage, Priest, Rogue. Menjam za slican gear, saljite linkove sa ponudama na pm.

Ako zelite da kupite, a ne da trgujete pocetna bid cena je 100e.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Prodajem 70ti level Undead Priest,na Spinebreaker realmu!

Od opreme karakter ima sve moguće iteme iz MH-BT,ima 6/8 t6 za shadow i 2/8 t6 za holy!

Znači o shadow nemora ni da se priča,on je inzvaredno gearovan i bez problema ja mislim da bi mogao da radi Kil'Jeadena!

Što se tiče holy geara,sem ovog napomenutog t6 tu je i sjajan drugi gear,kao što su priest healing trinket od 66 healinga,mace iz ZA,dosta MH-BT itema!Uglavnom 2200 healinga

Što se tiče PvP,imam:Discipline:3/5 brutal,1 s3,1 s2,ceo ostali gear ima oko 400 resi!

Shadow:On je nešto slabiji ja ga i ne koristim možda ima maximum 200 resi kada se sve pokupi iz torba!

Torbe su mi prepune svakakvog shadow geara,holy i ostalih važnih stvari!

Najbolje bi bilo kada bih se ja našao sa kupcem,i sve mu pokazao natenane,cena bi bila oko 450-500 eura,al možda se nešto promeni,ali u tih 450 eura uključuje se:70 level priest,70 level warrior,68 rogue!Takodje se uključuje transfer na novi realm,koji kupac hoće + transfer na drugi account (koji ću ja takođe kupiti)

Neprihvatam nikakvu zamenu!!

Važno:Nemam sq,al tu sam da pomognem ako nešto zatreba,i takodje ću transferovati na drugi acc dati vam mail itd tako da nema frke!

Kontakt:

Wishper u igri na igrača Narkos na Frostmane-u ally!(to je moj mage na drugom accu)u Utorak sam tek u BG

PM

Mail:odje_mobilni@yahoo.com

Mob:063393226

Znači koja vam opcija najviše odgovara kontaktirajte me na nju!

Armory link nisam stavio iz sigurnosnih razloga pošto je naš Game Master,deda od 60 godina!

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...