Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Pozdrav svima

Prodajem Dranei Shamana na serveru Bronzebeard

ima elemental opremu Karazhan,ZA i bedzevi,900 spell dmg i 20%spell critical

ima healing opremu isto Karazhan,ZA 1800 healing unbuffed

ima i nesto malo enhancement opreme ali nema full

ima nesto malo golda posto stalno trosim na gemove,enchante... i ostale gluposti :)

ima jewelcrafting 375 i enchanting 300 atm posto sam skoro uzeo ali bice vise

lik nikad banovan ili hackovan i ostale gluposti

u guildu je cenjen posto kao elemental radim mnogo veci dmg od bolje gearovanih likova :D

guild atm radi SSC,Tempest keep i ZA i normalno farma Karazhan,Gruul i Magy-ja

lik spreman za transfer

cena 100e

zainteresovani javite mi se na mail nikolicnikola4@yahoo.com ali samo ozbiljne ponude

Link to comment
Share on other sites

WTS 70 LVL TAUREN SHAMAN Hamaorush PvP server ( jedna od jacih battle pvp grupa )

PvP Resto : Full vengeful , 2 brutala , 1900 healing done, 19.00% spell crit chance bez talenata , 70 spell haste , full epic gemovi , spell surge enchant

Pve Resto : 2k healing , 200 mp5 while casting 350mp5 while not .

PvP Enhancement : Vengeful weapons , Venegful chest/sholderi ,Brutal Head , Glad legs/gloves full epic gemovi svi enchant 2 x moongose na weapons-ima

oko 2k-3k golda na accountu

1632 arena poena ,Duelist rank

imam 42 lvl priest-a i 30 lvl hunter-a na accontu

Ja sam prvi vlasnik accounta imam sve podatke o accountu sq/pass/mail imam spreman cd za transfer

Vise informacija na 064/291-43-46 Nemanja

Budite slobodni da nazovete da pitate bilo sta u vezi accounta :)

imam svasta od gear-a svasta matsova mrzelo me je sve da nabrajam tako da sta vas interesuje slobodno nazovite da vam objasnim,kazem sta vec treba.

jc/enchanting 375

Cena :240e

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ili menjam za maga.

Roug lvl 70 ballzanar PvP realm

Roug je troll female

1700 attac power

280 ressiliance

9210 HP

Epic ground mount i normal fly

oko 400 golda

oko 10k honor poena i 1200 arena poena

alchemy/herbalisam do kraja

svi heroic kljucevi

full enchantovan

Menjao bi ga za mage-a samo...a prodajem ga za 80 eura

detaljniji info na PM

PvP i PvE oprema

Link to comment
Share on other sites

WTS male UD rogue PVE server

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Xslayer

pored ovog pve gear-a, imam 4/5 s3(bez legsa), brutal legse, s3 swordove i 50k honor poena. Dalje, 280% mount, + Netherdrake. Ima oko 50ak badgeva atm.

E da, maxxed JC i enchanting, sa gomiliom recepata, moneymaker char.

Za dalji info pm. Bids from 250e. Thankz

BUMP

Mislim da je pvp gear equiped trenutno na armoriju. Uglavnom pve gear je badge quality, 260+hita itd

Char je transferable naravno

evo i screen:

wowscrnshot071108183002xe5.jpg

Bump, 200e BO

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

prodajem gold na

sylvani 1g - 0.5 din

xaviusu 1g - 0.5 din

frostmanu 1g- 0.5 din

moze isto 5000g na bilo kom pvp serveru ali je onda cena 0.75 din (moze i vise od 5000g :P)

info na pm ili 0642626021

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Huntera na Sylvanas serveru...

Troll Male Full epic PVP oriented Vengefull, Merciless, Gladiator...370+ ressilliance

Nema nesto mnogo od PVE opreme... Exalted sa Shattered Sun, Epic Flying mount ima oko 1000g na njemu itd...

Cena je bruka koliko trazim tipa nesto vise od 100 evrica :P

Ima i gomila Twinkova i Altova na accountu...

Dalje informacije na deki_rayne@yahoo.com ili na mob. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

poz maso ... :) imam druida NE na areia peak serveru ! ovako druid ima 3 vengefulla 1 brutal 1 mercilles..>:) u pvp gearu 450 resiliance i 1750 healinga odlican mana regeneration! alchemy 371 i herbalisam 375! ima challanger rank:) od guardiana ima belt,bracers.ring.i neck a sace i boots...:) druid je full enchantovan i gemovan :) ofc epick mount...itd...imam raznih...

menjao bih se za rogue sa slicnim gearom ,samo mi treba rogue koji ima slican gear i koji moze da stanuje ljude...:) ako imate nekih pitanja slobodno sms na 064 517 66 22..:) ae pozz hvala

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM 2 ACC:

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...hj&n=Detano

Priest je full epic,ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1830 bonus healinga,550 mana reg (unbuffed)

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp, http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ashj&n=Deja

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,i ostalo kara epici,930 spell dmg,1150 shadow dmg,165 spell hita(unbuffed),svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora 250 res

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 10.avgusta

CENA: 7000 din

2.ACC

Gnome male warlock lvl 70,server Nordrassil normal

evo link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Elvixos

na istom accu i NE male warrior lvl 70 : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Shoommy

na accu jos i NE female druid lvl 47

CENA:3200 din(40 e)

uplaceno do 3 avgusta

Kontakt pm

msn:milancar2@hotmail.com

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

Poz , hteo bi da menjam shamana tauren horda sylvanas server. Menjam ga za iskljucivo rogua , bilo bi pozeljno da je alijansa ali moze i horda , potrebno je da ima minimum 5 delova t6 i full s3 glavies su pozeljni. Ovako shaman ima.

5/8 t6 za healing , full s3 za healing ima mace od illidana i ostalo najjaca bt oprema sa oko 230 spell haste

2/8 t6 za enchantment ostalo bt oprema i bt oruzja

elmental ima sa badgeva i full pvp mesavina s3 i s2

shaman takodje ima 7/8 t3 stari set i skoro sve titule ingame.

ima enchanting i jewelcrafting na max sa skoro svim receptima in game, i epic fly mounta. Ima rdy transfer i name change. takodje uz acc dolazi i tek dingovani mage female bloodelf na aerie peak serveru. Ako vam sve to nije dosta onda mogu da vam ponudim i mog rogua na drugom acc, koji nema bash najbolju opremu za pve ima 300 hit 2100 ap itd badges uglavnom , a pvp i ma 2 brutal 2 venge i pvp chest i merci maceve , ostalo full guardiani, takodje enchanting i jewelcrafting max.

Kontakt, 063-543-910 , znaci samo me rogue interesuje ili 300 e ali vise bih hteo da menjam.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ili menjam za maga.

Roug lvl 70 ballzanar PvP realm

Roug je troll female

1700 attac power

280 ressiliance

9210 HP

Epic ground mount i normal fly

oko 400 golda

oko 10k honor poena i 1200 arena poena

alchemy/herbalisam do kraja

svi heroic kljucevi

full enchantovan

Menjao bi ga za mage-a samo...a prodajem ga za 80 eura

PvP i PvE oprema

detaljniji info na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem orc huntera 70lvl na Darksorrow-u.Ima 100% ground mounta i flying mounta 60% , ima kod sebe 1.3k golda.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ow&n=Alexas

onda....Dwarf warriora 63lvl (treba mu jos 1k expa da lvl-uje na 64, ali komp mi se pokvario i ne mogu da ga lvlujem) :) na Kilrogg-u.Ima 500g i 100% mounta.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...gg&n=Alexas

onda....Human warlock 40lvl na Shadowmoon-u.Ima 50g i 60% mounta.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Alexas

e sada tu jos imam 28lvl NE druida na Shadowmoon-u, 20lvl troll mage-a i 12lvl BE rouge-a na Darksorrow-u.

I na shadowmoon-u imam warriora 58, ali bez opreme (1 lepog dana sam se iznervirao i prodao sve njegove iteme) :) pa ako nadjete neki nacin da ga gearujete, mozete i sa njim da igrate.

I sve to za samo 50e :) ako zelite jos neke informacije zovite na 064/640-61-32 ili na PM....pozz

Edited by Alexas04
Link to comment
Share on other sites

Prodao bih ili menjao full s3 huntera, na PvP serveru, Night Elf.

Ima veoma dobru PvE opremu i jedan je od poznatijih sto se tice PvPa.

Menjao bih ga za magea - warriora - roguea ili shamana.

Takodje, menjao bih Tauren Druida na Frostmaneu za bilo koju klasu osim Paladina ili naravno druida.

Oprema nije vazna, zato sto ni na druidu nije bog zna kakva oprema.

Kontakt na pm!

Link to comment
Share on other sites

ACC br 1

Night Elf Warr, lvl 70, Maminamaza, Dunemaul server

Char ima dve titule Champion of Naruu i Challenger, main spec i najbolji gear mu je za fury tako i ide u raid 2020 atp 220 hit i 30% crit to je bez i jednog jedinog baffa (sa svojim bafovima 2570 atp) klopa i bafovi u raidu ide preko 3k atp i 35-40% crit 40% ako je druja u grp., imam i PVP sve iz bg ukljucujuci i trinckete 2 venge 1 brutal, i tenk gear 14k hp 16k armora 490 difensa i 60% na dodge, block i parry (preko 50 epic itema pa necu ostavljati armory link mozes me kontaktirati na 061-191-73-74 da se logujem, da ti pokayem kompletan gear i da se dogovorimo oko cene) BS i Alch su profesije i jedna i druga 375. Alch je master transmuter (oko 150g golda dnevno ima od toga) radim primal might, svaki 7 dan odprilike pravi po 2 na 30-40 dana izbacuje sa jednim transmutom 5kom. BS je master hamersmith i napravljen je najjaci mace >Stormherald. ima epic flya, obicnu pticu, nether drake-a, nether reya i hipogrifa od centuriona. uz njega ide i 1k golda. 70% gemova su epic i sve stvari su enchantovane sa najjacim enchantovima

ACC br 2

Dranei Mage, lvl 70, Deewljee, Dunmaul server

Na njemu mi je istekao acc trenutno. Na armory je trenutno u PVE geru. Imam i PVP gear nije neki :D 1 venge 1 mercy i ostalo gladijator, ali, ima 5k arena poena u steku i 30k honora. Profesije enchanting i tailoring obe 375 i gomila formula uy njih, skoro sve TBC ench formule, mongoose, +40 spell dmg, +81 heal.... ima epic flya, obicnu pticu, nether drake-a, nether reya i za hipogrifa od centuriona fali mi oko 2k reputacije. uz njega ide i 1k golda. sve stvari su enchantovane sa najjacim enchantovima

kontakt @ 061/191-73-74

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Night elf Druid Rival "Amaris" server" Dragonmaw-pvp

Od pvp opreme ima Full vengeful 5/5 i oruzje + brutal pantalone sve resto, takodje 2,000 arena poena, sve vendictore,guardians belt, bracere i prsten, oko 2000+ na heal

(na prstenju +20 healing power)

back za badzeve, battlemaster trinket i epix insigniu od 45 res...

sva oprema ima najskuplje enchante i epix gemove

ima i pve opremu kara/novi badge itemi... takodje i ponesto od feral opreme (uglavno sve epix) ...

Ima epix mounta, epix fly formu 280%, 6.000 golda na acc... i jako puno raznog matsa u vrednosti 5-6.000 golda mozda i vishe

(ima recimo 60 void cristala, 60 primal life, oko 500-600 kamenja za rezanje gemova,gomila raznog matsa za enchanting,eternium barova...rare recepata...)

profesiije JC (preko 20 epix recepata) i enchanting 375/375 (mongoose, soulfrost...) ima i cooking 300 i first aid 375- naravno

TRANSFER NIJE MOGUC DO 02. Avgusta 2008 (jos par dana:p)

posedujem info (SQ i mail adresu)

cena je korektna! 120 eura (mada bi vishe voleo zamenu), acc je jos uplacen do 24.08. 2008 , MOZE ZAMENA za slicno gear-ovanog Roga!!! (moze i moja doplata ako je Rogue extra-pozeljno Aliance, moze i undead pvp server obavezno)

Vishe informacija na PM ili 063/868-94-11

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

WTB, kupio bih jednog ili vise char (lock/shamy/priest/druid/warrior fury) za horde, pve server, od gear bi pozeljno bilo da ima shto bolji pve gear (pvp mi nije jako bitan) znaci t6 ako moze ili BT/MH drops, (gold, profesions nisu bitni). pm mail plz

Edited by stevas
Link to comment
Share on other sites

WTT za nekog pvp warriora nemora da ima full s3 ili s4... bar 2-3 merc i merc weapon ili rogue tako nekog geara

Pozz svima, WTT/WTS Drenei mage Silvermoon (normal)

Od geara ima pve craftovane, tk, 2x t4, boots iz hyjala evo link http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes

Od pvp geara ima wrist, waist(vinicator), merciles shouldere, venge head, trinket, i jedan finger to je oko 200+ res

Skoro sve glavnije frakcije exalted, Ima netherdrakea, onog sa sha tari sky guardima, obicnog fly...

2 x 375 profesije alchemy(elixir) i herb

ima 2000 golda dosta matsa u torbama i banci, kao i gear za fire...

Na accu je jos i pala 67 lvl rested do 70...ima epic ground mounta i oko 150 golda

1 prof max to je alchemy a herb je oko 150....

to je to..

Info na pm ili msn shockwarr@hotmail.com ili na 063/722-5-062

Cena offer me necu nesto puno...

Link to comment
Share on other sites

Hocu da menjam full vengefull warrioa sa solderima i 2h venge mace i thrownom ( ima i brutal head ) i sve guardiane za rating za isto ili slicno gearovanog maga ili roga na alijansi na pvp serveru da moze da se transferuje , mozda dolazi u obzir i retri pala ako je dobro nagirovan. Ako imate ponude saljite na PM ili kekburkek@yahoo.co.uk , iz srbije sam ( ns ) imam sav info itd

prodato [:D]

Ok prodao bih ud rogue lvl 70 na the maelstorm.

Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...strom&n=Ybe

Nisam siguran u kom sam se gearu izlogovao ali svejedno od opreme imam

pvp:5/5venge sa veng Offhand Swordom i 2/5 brutal sa guardian ringom/neckom/bracerima i novom insigniom.

ima nekih 10ak hiljada honora i 850 arena points

pve:2/2DualWarglaives znaci Mainhand i Offhand warglaive i jos neke bt maceve,daggere i mh 8/8 slayer sa sunwell craftovanim rukama,neckom od brutallusa i cursed vision of sargeras.

od trinketa imam madness,dragonspine,bt rep trinket i battlemaster/45resi insigniu

Imam jos 280% Netherdrake.

Od profesija imam leatherworking sa nekim bt receptima u banci i mining.

Exalted je uglavnom sa skoro svim vaznijim frakcijama i nalazi se u sunwell guildi.

Rogue se nalazi na pvp serveru i postovi mogucnost za migraciju.

Na accountu se nalazi jos nekoliko likova manjih lvl i account je uplacen jos narednih mesec dana.

Za sve dodatne informacije posaljite mi i ukoliko ste stvarno zainteresovani za kupovinu posaljite mi PM.

Naravno nemojte da mi dosadjujete sa nekim smesnim ponuda jer necu da odgovaram...

/bupm

Prodato [:D]

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 accounta stim sto prvi prodajem i menjam,a drugi samo prodajem

Prvi acc koj je WTS/WTT

Prodajem ili menjam za maga.

Roug lvl 70 ballzanar PvP realm

Roug je troll female

1700 attac power

280 ressiliance

9210 HP

Epic ground mount i normal fly

oko 400 golda

oko 10k honor poena i 1200 arena poena

alchemy/herbalisam do kraja

svi heroic kljucevi

full enchantovan

Menjao bi ga za mage-a samo...a prodajem ga za 60-70 eura

PvP i PvE oprema

detaljniji info na PM

Drugi acc je UD warlock sa bolesnim gearom

Lock je full t6 + full s3 pvp

Sve moguce reputacije su exallted

Ima oko 4k golda i oko 10k golda u matsima

Od profesija ima enchanting/tailoring 375/375

Kao i sve sekundarne profesije nabudzene do kraja

Ima sve epic ground mountove i sve epic fly mounte (sem fenixa)

U guildu je koj je ocistio BT/Sunwell prvi na realmu

Inace lock je enchantovan svim najboljim enchantima u igri

Sem locka tu se nalazi i prist lvl 60 sa full t3

OVOG LOCKA ISKLJUCIVO PRODAJEM! NE MENJAM!!!

Ponude na pm

p.s. ne smarajte sa nekim semesnim ciframa jer necu odgovarati

Link to comment
Share on other sites

E ovako prodajem shadow prista macana dunemaul server odete lepo pogledate tir 6 ludaka i kazete kupujem na acc se takodje nalazi hunter isto exta gerovan i war :) svi charovi su na dunemaulu horde side i takodje svi imaju extra pvp gear mrzi me sada da linkujem posto sam prehladjen :) sve u svemu javite se ako ste zainteresovani pa da se dogovarmo oko cene sve u svemu za 3 extra girovana lika budite realni :) ima cak prist wand iz sunwella najaci dps wand u igrici itd itd itd ofc tir 6 pew pew :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...