Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS : Human paladin

Necu reci server i name zbog sigurnosnih razloga =]

Pala ima od geara za pve : 7/8 t6 za healing , protection 5/8 t6 , retribution 4/8 t6 , takodje ima sve sta moze da se uzme iz BT/MH za dps/healing i ima par itema iz SWP-a.

PVP : full s3 za retri

na accu postoji jos i : warr full s2 , hunter full s1 i druid lvl40

Account nikad nije banovan, hackovan ili nesto slicno .. uz njega ide CD-key,sq sve sve .. i fotokopija licne karte vlasnika accounta ( posto mi je drugar odavde iz beograda )

Znaci akaunt se samo PRODAJE ne trejduje se niti ne znam ni ja sta, zamolio bih vas da posaljete na PM ozbiljnije ponude ako ih imate ili 0648777035 za bilo kakve informacije oko accounta itd..

P.S. Ne znam da li znate ... ali danas mozete veoma lako da scammujete nekog za acc ... moze vam dati SQ i sve .. dovoljan je samo pasos tog nekog da posalje blizardu skeniran ... i novu email adresu i dobija nazad acc.

Znaci ako kupujete acc u buducnosti .. obavezno od tog nekog ciji je acc .. trazite da vam skenira licnu kartu ili pasos.

/cheer

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 WoW Akaunta ( na oba su transferi moguci i promena imena moguca )

Na 1 Acc se nalazi Night Elf Male Rogue ( Tittle : Seragent ) a ime je Kenchan na Earthen Ring RP Realm(acc je aktivan do Polovine JUla )

Lik ima 1000g i Fly Mount-a + Neke STvarcice u Banku :) ima par epica i 600 arena pts u steku + nesto hiljada Honora!

Na 2 Acc se nalazi Retribution Paladin skoro full epic sa Gearom iz Karazhana,Honora i nesto Od BSa napravljeno!!

lik takodje ima 1000g + dosta stavri i geara u banci!!Acc nije aktivan!!

Oba LIka dajem Jeftino jer prestajem da igram WoW i ne dolazi u obzir trade za WoW Acc ali za AoC bi razmislio ..!

vise informacija na PM ili na MSN : bole-kezman@hotmail.com !

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Undead Shadow Priesta realm EU PVP Frostwhisper

SPriest armory

full s3 + 5k arena poena, 30k honora i novi PvP trinket, 40eots 80av 80wsg 60ab

PvE gear (char je u dobroj PvE guildi MH i BT) 1200+ shadow damage 140hit

dosta gemova spremljenih za s4 (12sd...), materijala za enchante,

epic flying mount i 500 golda

slobodan transfer, slobodna promena imena, nikada banovan, nikada hackovan acc, prvi vlasnik!!!

Samo ozbiljne ponude, ne smarajte me sa "samo da probam prvo char itd" i kontaktirajte samo ako imate kintu... Cena po dogovoru, mada uzmite u obzir da je priest gearovan do bola i za PvE i za PvP tako da ocekujem odgovarajucu cenu...

'fala

KONTAKT: PM ovde, MSN & Email: expiatio@gmail.com, +381644702196 (trenutno sam na odmoru van zemelje i nedostupan)...

Edited by Faust

If they move kill'em

Link to comment
Share on other sites

WTS Orc shaman na Dunemaulu pvp server (transferable) uplaceno jos mesec ipo dana, ok character je full vengefull 5/5 sa stitom macom i totemom(restoration oprema),najbolje enchetovan gear i svi epik socketi! ali socketi i od JC koji mogu samo oni da prave sto su 18 stamina i 26 na healing,ima 3,5k pojena u steku i 22k honora,char ima LG titulu (lieutenant General)kao i Conqueror,char ima fly epika nether reya/obicnog hordaskog i exalted sa svim frakcijama skoro koje postoje u igri,char ima 375 Jewel Crafting i 375 alchemy ( elixir master ),takode pve ench gear kara/za i nesto malo elemental ,u banci imam full merciles za healing i full gladiator,char je takode u timu od 2,2k ratinga 2v2 i 2k 3v3 vi ste ldr u 2v2 tako da mozete da se igrate : )lik ima mnogo dobru reputaciju na serveru koga god da pitate igrace arene sa vama...nalazite se u guildi koja radi Sun well atm , cisti BT i MH(al mi je slab pve gear:)

Ne primam trade ponude molim vas, kontaktirajte me na kuza-sara@hotmail.com ili 0649925084(Nikola),Molim vas samo ozbiljne ponude...

Imam cd key email security q etc...nemogu da verujem al aje evo spao sam na to... 120 evra buy out full vengefull shaman sa sholderima oruzijem i 2,2k ratingom ... i 1 ipo mesec uplacen zadnja post ili acc ide ortaku

Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt.

-BE Rogue 70 lvl - PVP realm Tarren Mill - Full PVP epic opremljen - ima flyng mounta 60% brzine i ceo je enchantovan sa najboljim enchantima i soketovan.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Reishi

Ima jos 65k honora i mnogo medalja, tako da moze da se kupi s2 kada bude za honor, ima i 1100 arena poena.

Prvi sam vlasnik, acc je star 3 meseca, nikada nisam banovan, dajem sve podatke, a moze i diskovi da se posalju.

0643436736 - Danilo

Moze i preko msn-a.

100 evra.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 WoW Akaunta ( na oba su transferi moguci i promena imena moguca )

Na 1 Acc se nalazi Night Elf Male Rogue ( Tittle : Seragent ) a ime je Kenchan na Earthen Ring RP Realm(acc je aktivan do Polovine JUla )

Lik ima 1000g i Fly Mount-a + Neke STvarcice u Banku :) ima par epica i 600 arena pts u steku + nesto hiljada Honora!

Na 2 Acc se nalazi Retribution Paladin skoro full epic sa Gearom iz Karazhana,Honora i nesto Od BSa napravljeno!!

lik takodje ima 1000g + dosta stavri i geara u banci!!Acc nije aktivan!!

Oba LIka dajem Jeftino jer prestajem da igram WoW i ne dolazi u obzir trade za WoW Acc ali za AoC bi razmislio ..!

vise informacija na PM ili na MSN : bole-kezman@hotmail.com !

Link to comment
Share on other sites

OGLAS ZA KOLEGU!!!

Prodajem "champion of narru" human male warlock "Afllictor" server "Dragonmaw- pvp" od pvp opreme ima 4/5 vengeful + sve vindictore, battlemaster trinket i najnoviju insigniu od 45 resilience,U pvp opremi imam 509 resilience, 75,000 honora,sve medalje po 100 i 4500 arena poena. Lock takodje ima odlicni pve opremu mesavina tier 4 i 5 sa raznim random epicima...brdo random epika iz kara,ssc, tk...trinketa...,epix fly mount 280% (nether drake). Na acc se trenutno nalazi preko 16,000 golda u keshu i 5-6,000 g. u matsima. Reputacije su odlicne skoro sve exalted,svi kljucevi...acc uplacen 1 mesec.

uz Acc ide promena mail adrese i SQ (nikad hackovan,banovan i sl)

Cena za acc iznosi 220e (nije fixno)

za vishe informacija na 063/844-56-57 , sms ili poziv, zovem se Bojan (trade ne dolazi u obzir samo prodaja)

Nova cena 200e !!!

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Powerlvling,Grindanje Golda,Farmanje honora itd itd itd...

Farmujem gold na vashem acc samo ako nije neka holy ili resto klasa 70 lvl ofc 100din=100g

nije bitno koji je server

farmujem honor 1200din=20k honora

e ovde je bitno samo koliko je server populated i koja frakcija

za powerlvlovanje i budzenje profesija treba da se dogovorimo ali ni to nije skupo ono treba mi kesh :D

kontakt: e-mail: zelish_me@yahoo.com

MSN: zelish_me@yahoo.com :D

nadam se dacemo poslovati

ovaj posao radim od januara i do sad se niko nije zalio :D

preko 20 zadovoljnih mushteija :P

PS. Sada nemam posao tako shaljite ponude

Link to comment
Share on other sites

Prodajem, UD female rogue nick Simbelmin obican fly mount bla bla bla bla evo link od rogua http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Simbelmin

na ovom acc ima:

54 lvl BE female paladin

49 lvl UD male warlock (260 firespell dmg)

i jos mnogo likova 20-30 lvl

acc je aktivan do 9 juna

+ dobijete i shaman na drugom acc koji nije uplacen (shamy je tek dingovao)

evo link

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Sytry

cena samo 80e

javite se na 063/322-734

ili na PM ovde

kktybb

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

Pozz svima,

LVL-ujem likove za pare posto su mi veoma veoma potrebne uskoro [|)]

Takodje i grindujem!!!!

Molim vas,pozurite ako ima zainteresovanih,jer mi je hitno!!!

PM me ako ste zainteresovani!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vasa jaFFica iz Paracina!!!! [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

WTS Drenei Mage 70 server silvermoon normal.

od pvp opreme ima 4/5 gladiator, trinnket, finger, neck, waist..

evo linka od pve http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Hartes

ukratko 1000+spell dmg, 150 spll hit 22% u guildi koja radi BT i MH povremeno ssc i tk

2 profesije max alchemy i herbalisam(elixir) 375

ima epic fly obicnog i netherdraka i onog nether raya, 500 golda ima neki kuraca u banci....

na accu je jos i 66 prot paly ima epic mouta i tako to i 10k hp a 66 lvl :P

vise info na pm ili 063/722-5-062 ili na msn shockwarr@hotmail.com

Cena oko 80 E imam sav info to jee najvise sto mogu da spustim

Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi,

WTS/WTT

OVAKO DAO BIH 3 ACCA ZNACI 5 70ke ZA 1 ILI 2 t6 GEARED!!!

Na prvom accountu se nalaze sledeći igrači:

Narkos level 70 human mage,dosta dobra pve oprema,sa slabom pvp opremom.3/5 t5 u pve opremi i 920 spelldmg full epik, spreman da radi BT/Sunwell!Profesije su 375 herbalisam i 362 tailoring!60% fly mount,i 2 100% ground mounta! http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Narkos transfer nemože još 1 mesec,ali promena imena može odma!Trenutno se nalazi u MH/BT guild Czarna Kompania ,imam 400 dkp (znaci u jednom ranu 2 t6 posto gild ima 4 u BT i 5 u MH bossa)raid member je rank i uz dogovor može i da ostane tamo!Cena nije fixna po dogovoru!Pvp server

Na drugom accountu se nalaze sledeći igrači:

Rogonja,resto druid sa veoma dobrom pve opremom i nešto slabijom pvp opremom!Što se tiče pve to je 4/5 t4 i ostalo full epik,pvp je malo slabija kao što sam rekao,oko 250 resilenca!Druid takođe ima dosta dobar feral gear!i 60% fly form,i 1 100% ground mount 375 skining i 375 mining!

transfer nije moguc! promena imena su moguća!Cena takođe po dogovoru!Pvp server MAGHTERIDON

Zmaga,troll hunter sa dobrim pve girom i malo slabijim pvp girom!U pve ima oko 2k ap unbuffed 2/5 t4,u pvp opremi oko 200 resi,ima 280% fly mount i 375 alchemy i herbalisam!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Zmaga Može da se transferuje i promeni ime!Cena nije fixna!Pvp server

Reksar,orc warrior protection pvp gear i lošim pvp girom!U pve ima 506 defa i 14k hp,random plavi i epik itemi!Ima dobru dps opremu!Ima bs i mining 375 u bs ima neverovatno dobre recepte!280% fly mount,i 2 100% ground mounta! !Može da sepromeni ime transfer nemoze sada je na Maghteridonu!!Cena nije fixna!Pvp server

3 acc lock ud,oko 300 resi nesto malo pvp opreme na Spinbrejkeru Name change up PCT up

Voleo bih da prodam/menjam što pre tako da kontaktirajte me na:

Mobilni:063393226

msn:rashko_WoW@hotmail.com

email:odje_mobilni@yahoo.com

Svi igrači su na pvp serveru,i za onog ko hoće da kupi više accounta od jednom popust bi bio velik!

UKRATKO ZA ONE KOJE MRZE DA ČITAJU:3 accounta,1 acc 70 mage,2 acc 70 druid,hunter,warrior 3 acc warlock

HVALA!

bUMP

Povecao sam spellhit i spelldmg na magu,takodje sam u gildi koja je 6 na serveru,4 su SWP gilde!

Smara me nesto link za druida i warra,al gear je ok,pm ili msn pa cu da vam bacim link!

Link to comment
Share on other sites

WTS Warrior Human Male 70lvl, Dragonmaw PVP

Od Pvp opreme ima 4/5 veng sa throw veng i novim tinkretom. Sholder i sword merc.

Ima 3500 arena poena. Sto se tice Pve opreme nesto malo slabije.

Ima epic flying maunta i netherwing drake. Od profesija ima

mining 375/375 i encha. 280/375.

Nickname je ANIHILATION radi detaljnijeg vidjenja warra na wow-armory

Cena je 120eura

Takodje prodajem i Warrior Human Female 63lvl. Stormreaver PVP

Sa solidnim Gearom, nick name STRONGHOLD

Cena je 4000din

Za dodatne informacije na tel: 063/8-357-977 ili MSN lemaics@live.com

WTS Human Female Warrior 70lvl

Full Vengeful 5/5 + vengeful oruzje i thrown vengeful i ceo vindictator.

Takodje ima i novi tinkret sto je dosao sa novim patchom 2.4.

Sve stvari su full ench. i soketovane. Ima 12.400 zivota

Ima 5000 arena poena i 75.000 honora sa svim markovima po 100.

Critical u battle stance je 34.34%.

Ima 11 maunta, epic flying, netherwing drake... takodje ima kornjacu

koja se dobija preko wow game card. Kod sebe ima 10.000golda.

Dosta tanking geara epic. Ima badge of justice 112kom.

Banka je puna razno raznih epic stvari kao i na primer tinkret " Orb Of Deception"

i materijala za nekoliko hiljada golda i ima sve materijale za potrebne ench.

kada izadje Season 4.

Od profesija ima ench. 375/375, leatherwor. 375/375, cooking 375/375

first aid 375/375 i fishing 203/375.

Reputacija je odlicna,sa 14 faction je exalted 2 reverd kojima treba nekoliko hiljada

do exalted, takodje je exalted i sa shattered of sun.

Nalazi se na PVP Dragonmaw i transfer je slobodan, uplacen je od 28.jula.08'god.

Sto se tice daljih informacija mozete da vidite na wow-armory nickname MOIRA.

Cena je 280eura nije fixna.

Ako ste zainteresovani mozete se javiti na 063/8-357-977 ili MSN: lemaics@live.com

Pozz

Link to comment
Share on other sites

WTS 2 ACC

1.ACC

1.Human male Priest lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

Priest je full epic,uglavnom epici iz kara ima 2 dela t4,sve max enchante i gemove,1800 bonus healinga,510 mana reg

epic mount,normal fly,u guildi koja radi SSC,TK,HYJAl,BT,alchemy 375 i enchanting 375.

exalted sa skoro svim vaznijim fakcijama.

2.Human female warlock lvl 70-server Vashj pvp,transfer rdy

warlock je takodje full epic od pve opreme ima shadoweave set i spellstrike set,wrist iz ZA,900 spell dmg,1100 shadow dmg,150 spell hita,svi max enchanti i gemovi.

pvp:4x gladiathor,gladiathor spellblade(sa +40 spell dmg),gladiathor wand,neck,back i finger od honora.

takodje je exalted uglavnom sa svim vaznijim fakcijama i u istom guildu sa priestom.

Tailoring 375,Herbalisam 375,first aid 375.

Epic mount,normal fly.

3.Night elf female hunter lvl 45 -server Agramar normal;normal mount,skinning 225.

Uz acc naravno ide:SQ,CD key,E mail.

Uplaceno do 7. juna

CENA: 150 e (moze i po dogovoru)

2.ACC NE female druid 70 server Executus pvp,transfer rdy

druid ima full epic pve healing gear sa 1800+ healing i 500 mana regen i ima par epica za tanking gear

tailoring max ,normal fly

cena:90 e

uplaceno do 7 jula

isto i na ovom acc ide sve:SQ,CD key,E mail.

kontakt na pm ili milancar2@hotmail.com

Edited by grgec
Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow acc sa 1. 70 lvl magom ssc, tk, za gearom, ima oko 1100 spella pvp server, epic fly mount

2. 70 lvl maga pvp gear 400 resi, 1k golda

3. 70 lvl retry paladin s1 gear.

Svi su na pvp serverima, btw ima tu jos nekig low lvl akcija 150 evra hitno mi je, acc nije banovan i ostala sranja, imam sve podatke

I drugi wow acc sa 1. Warlockom 1100 shadow spella

2. Warra 70 lvl

Isto kao i ovaj gore stim sto bi ovaj mozda dao i za 130 evra

xadhardcore@gmail.com

0644616797

Link to comment
Share on other sites

WTT ne druid gear:

feral: 5/8 t6, 12k hp nebufovan u humanoid formi oko 18k hp u bear formi a za cat formu ima oko 3.8k ap. Ima shadow res, nature res, fire res, frost res gear tako da moze da tankuje bilo sta

balance: 4/8 t6, oko 1.3k spldmg illidanov staff 28%crit

restoration: 2.1k + heal 550 mp5s

pvp za resto: 4/5 venge +weapon 4k bodova u steku i ima novi epic trinket

Lik je full enchantovan socketovan (epic socketi) nikad hackovan/banovan ima medveda iz ZA, netherdrakea, epic flying formu 300 badge of justica u banci i imam bank character sa preko 5k golda u matsima sa sopstvenom guild bankom. Od profesija je herb/enchanting(ima mungos, executer itd.)

Menjao bih ga za roga koji ima slicnu opremu (svejedno horda ili alijansa), ili jos neku dps klasu koja ima slicnu opremu ali da je horda

Za vise informacija na PM ili mail zarkolomej@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS Orc shaman na Dunemaulu pvp server (transferable) uplaceno jos mesec ipo dana, ok character je full vengefull 5/5 sa stitom macom i totemom(restoration oprema),najbolje enchetovan gear i svi epik socketi! ali socketi i od JC koji mogu samo oni da prave sto su 18 stamina i 26 na healing,ima 3,5k poena u steku i 22k honora,char ima LG titulu (lieutenant General)kao i Conqueror,char ima fly epika nether reya/obicnog hordaskog i exalted sa svim frakcijama skoro koje postoje u igri,char ima 375 Jewel Crafting i 375 alchemy ( elixir master ),takode pve ench gear kara/za i nesto malo elemental ,u banci imam full merciles za healing i full gladiator,char je takode u timu od 2,2k ratinga 2v2 i 2k 3v3 vi ste ldr u 2v2 tako da mozete da se igrate : )lik ima mnogo dobru reputaciju na serveru koga god da pitate igrace arene sa vama...nalazite se u guildi koja radi Sun well atm , cisti BT i MH(al mi je slab pve gear:)

Ne primam trade ponude molim vas, kontaktirajte me na kuza-sara@hotmail.com ili 0649925084(Nikola),Molim vas samo ozbiljne ponude... imam cd key i email etc 120 evra buyout char name je Drenzzor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...