Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Uostalom "SCAMMERSON" si ti - prodajes "t6" igraca za 120e zato sto fazon nemas info.. ko ce da nasedne na to keve ti...

A vec mi je nekoliko ljudi reklo da se cuvam tebe na RURu...

Brate ti imas 2 posta na ovom forumu i govoris nekom sa dosta vecim repom od tebe da je scammer,daj uozbilji se

Link to comment
Share on other sites

kupujem 5k golda treba samo da se prebaci na realm znaci ako neko ima 50+ lvl chara koji mu ne treba i prodaje golde da prebaci na moj realm i da mi ih proda....placam transfer i golde po dogovoru + nesto extra za tog chara koji je izgubljen...tj prebacen na nepoznat realm...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Druida resto *meaningles* full T4 i neki pvp gear 3 s3 i jos opreme iz s2 sezone

i Hanter*Sensless* uglavnom PvP gear cena prihvatljiva ja sam iz Novog Sada za jos neke informacije na broj 064/157-10-73 acc je jos aktivan mesec dana a likovi su u hordi a ima i rog 65 lvl banke su pune svega i svacega od profesija imam na druidu alhemi i herbalizam a na hanteru engineering i mining cena je prihvatljiva pa mi se javite :)) pa to bi bilo to ^^ ili na Mail kraljevicl@yahoo.com a moze i neke zamene za lika pve gear !!! aliansa ili horda nebitno samo da je pvp server!!!

link za opremu druida http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Meaningless i za Hantera http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Sensless

Prodajem human warlocka lvl 70 na The maelstormu (PvP server), cena po dogovoru... http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...om&n=Peders, ovo je pvp gear a pve gear je sa badgeva/heroica uglavnom na nivou t5+, znaci moze da raiduje BT/MH opushteno... (1270+dmg, cap hit, 25%crit i 61 haste)

Sve ponude shaljite na o62/8901507

PM: Takodje prodajem golde na istom serveru (The Maelstorm) cena isto po dogovoru... Ako nema mogucnosti da se nadjemo irl moze zamena gold za Game Card...062/8901507

Edited by kobazchetina
Link to comment
Share on other sites

Moram da kazem da je taj eclipse i tuberkuloza jedan isti lik koji prodaje accove i posle mesec dana vrati nazad... 100% provereno...

TAKODJE I SHADOWPRIEST JE LOPOVCINA.... DA ZNATE...

I WTB nekog 70 lvl ili 65+ u hordi da je rogue(nije bitno koji je) moze i warr ali bolje rogue server pvp ako moze gear nebitan za neke male pare i da ima sav info....pm me

Edited by Andjelo92
Link to comment
Share on other sites

Na prodaju nalog sa 4lika lvl70.

Primevil - lvl70 Shadow Priest (Tailoring 375(Frozen Shadoweave Tailoring), Enchanting 375, Epic Fly Mount)

Primevil - lvl70 Fury Warrior (Alchemy 375(Master Transmuter), Herbalism 375, Normal Fly Mount)

Jeelyt - lvl70 Protection Paladin (Blacksmithing 375(Master Macecrafter), Mining 375, Normal Fly Mount)

Maggica - lvl70 Fire Mage (Tailoring 370(Spellfire Tailor, ima materijal za dizanje na 375), Enchanting 360, Normal Fly Mount)

Lik na Frostmaneu je najbolje opremljen i on sam ne bi ishao ispod 200€

3 lika na frostmaneu imaju prilicno slabiju opremu ali su zato osposobljeni za brzo pravljenje para(buduci da imaju visoko razvijene razlicite profesije). Pojedinacno, svakog od njih cenim 75€.

Cena celog naloga(plus sav info + irl predaja/provera informacija) - 350€

Moguci su neki dogovori. Info/ponude na pm, na mail primevil@absolutok.net, na msn(kada sam online) metalmorgoth@hotmail.com ili na mobilni 064/8671-192. Marko.

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju nalog sa 4lika lvl70.

Primevil - lvl70 Shadow Priest (Tailoring 375(Frozen Shadoweave Tailoring), Enchanting 375, Epic Fly Mount)

Primevil - lvl70 Fury Warrior (Alchemy 375(Master Transmuter), Herbalism 375, Normal Fly Mount)

Jeelyt - lvl70 Protection Paladin (Blacksmithing 375(Master Macecrafter), Mining 375, Normal Fly Mount)

Maggica - lvl70 Fire Mage (Tailoring 370(Spellfire Tailor, ima materijal za dizanje na 375), Enchanting 360, Normal Fly Mount)

Lik na Frostmaneu je najbolje opremljen i on sam ne bi ishao ispod 200€

3 lika na frostmaneu imaju prilicno slabiju opremu ali su zato osposobljeni za brzo pravljenje para(buduci da imaju visoko razvijene razlicite profesije). Pojedinacno, svakog od njih cenim 75€.

Cena celog naloga(plus sav info + irl predaja/provera informacija) - 350€

Moguci su neki dogovori. Info/ponude na pm, na mail primevil@absolutok.net, na msn(kada sam online) metalmorgoth@hotmail.com ili na mobilni 064/8671-192. Marko.

aj neka ti je sa srecom ako trazish 200e za kara-badge opremljenog lika

Link to comment
Share on other sites

Prodajem blood elf female paladina, server Sylvanas PVP.

Ukratko, holy speced, full enchantovan najboljim healing enchantima, rare i epic healing gemovi, blizu 1800 bonus healing, odlicna pvp oprema, kao i par odlicnih pve healing itema. Jedan epic fly mount (Swift red windrider) i 2 epic ground mounta (Paladin class mount i Frostwolf Howler). Profesije: Alchemy 340 ( trenutno je na q u Black Morass da postane Elixir Master) i Herbalism 375.

Banka puna biljaka i raznih potova.

Iskljucivo prodaja, samo za BG.

Cena: 6000 dinara.

Kontakt: PM ovde ili mail: markotod91@yahoo.com

Acc istice 21. septembra, tako da nema cimanja oko doplate.

Bumpzor.

Novi chest, healing povecan za oko 40, mana regen takodje. Ista cena.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Pozz ,

Kupujem Tauren Druida lvl 70...

PvP oprema ...

Po mogutjstvu s1-s2 ( NE PREKO ) ...

Podrazumeva se PvP server...

Vlasnik mora da ima SQ/E-mail .... Sve informacije o acc-u ... I Normalno da je prvi vlasnik accounta...

Ponude saljite :

Preko PM-a ... Ali je najjbolje preko telefona 065/892-13-53

Joshke - BG

Link to comment
Share on other sites

za razliku od tebe ja imam 500 postova i znaju me irl mnogi igrachi sa foruma i znaju ko sam te ne seri molim te, moguce je da ti i eclippse imate istog priesta sa istom opremom obojica ste shadow i imate istog drugara koji je zamolio i te be i njega da postujete isti oglas za njegovog lika i to uradite obojica u intervalu od 24 chasa al kada se pojavi tvoj oglas on njegov edituje u WTB tier 6 geared likove... a moguce je i da si skamer mrtvi...

a ja sam kupio/ prodao vishe akaunta ovde na ruru i nije nikad bilo problema te ne seri molim te... to mozes da proverish sa korisnicima ovog foruma kao sto su Stormscion Killygor Gdark Bubac i tako...

e i da jedino bash ti i eclippse koristite izrazh Igrach za Character... nije slucajnost a?:)

Opa sta si mu uradio nebra, pure ownage :D ccc i treba tako protiw uzeglih scamera doso da scamuje jadan narod owde o.0

:D:D

Edited by Ivann

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Dranei Mage Male

PvE:

2T4 dela, random epike iz karazhan, ZA, gruul, TK, za bedzeve (craftovan Belt Of Blasting). Kad je fire ma ~1000 fire spell dmg i ~28% crit i 173 hit unbuffed , a kad je frost mnogo vise zbog 3/3 Frozenweave seta.

Nekoliko Epic Flyinga (Neather Drake , Neather Ray) i epic ground mount, reputacije exalted, ono sto nije exalted, revered je.

PvP:

ima 3 gladiator i 1 vengeful deo , 2000 AP u steku , ima ~ 300 res .

U slucaju trade, iskljucivo menjam za FEMALE DRANEI Mage, Priest ili FEMALE BLOOD ELF Mage, Priest, Rogue. Menjam za slican gear, saljite linkove sa ponudama na pm.

Ako zelite da kupite, a ne da trgujete pocetna bid cena je 100e.

Imam sav potreban info

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima

Prodajem acc, na njemu se nalaze 2 lika lvl 70 i neki low lvl. Orkica shaman Shaylee resto gear +1.9k na heal takodje ima i odlican ench gear,transferable! lvl 70 Be Paladin Jeryan ima tanking opremu i nesto za hilovanje! Posedujem SQ/SA/mail etc..

Cena povoljna 8k dinara poz!:) Ako ste zainteresovani posaljite mi PM ili pozovite 064/250-86-92

Prodajem jos jedan acc. na njemu se nalaci Tauren Hunter lvl 70 PvP realm Sylvanas hunter ima dobru pve opremu kara/badge/za takodje ima i PvP opremu 4/5s2 1/5s4. 380 rez 7k dinara,posedujem SQ/SA lik je transferable poz!

Edited by Shomi86
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav maso!

Trazim nekoga da mi izlvluje Rogue-a (najverovatnije, mozda promenim na shaman-a) od 20tog do 70tog lvla. Zeleo bih da to bude brzo i efikasno, a oko cene cemo se dogovoriti.

Kontakt: krkela.wow@gmail.com

ili PM

Edited by KRKELA
Link to comment
Share on other sites

menjao bih account sa tauren druidom i undead warlockom za bilo sta drugo (a da se nalazi u hordi i da nisu ove 2 klase :) )

lock je jellica, 69 level server frostmane (nisam joj ja dao tako ime majke mi moje!)

a druid je milostivi isto frostmane (nisam mu ja dao tako ime *na kvadrat*!)

proverite armory

ima i neki orc warrior na tom accu, 35 level

kontakt na pm : )

 

 

Link to comment
Share on other sites

OK, WTT resto druida [vengefull/brutal geared (3/5 venge, 2/5 brutal) vengefull weapon, guardian items etc etc, epic PVP trinketi... Ima i nesto pve opreme, nista specijalno, oko 1900 + heal i oko 500 mp5. Ima epic flying formu, 2 profesije JC/enchanting 375, dosta epic recepata, dosta mats u banci, oko 1.5k golda itd.] za slicno geared locka, huntera. Imam SQ/mail. PM ili SMS 063/5678-45 sa ponudama

Link to comment
Share on other sites

prodajem rogue na spinebreakeru (horda PVP)

PVP gear:3/5 brutal(+glava u sredu),2/5 venge,venge oruzja,svi guardiani i epic insignia i battlemaster trinket

PVE gear:t4 orijentisan,ostatak geara iz kara,grull,tk,i badge itemi.Sasvim solidan dps(radio sam i bt i zbog 260 hita i solidnog ap ide veoma lepo)

epic flying mount (netherdrake)

gear full ecnhantovan i epic socketovan

i 2x70lvl alta tek izdingovani

Cena:200e,ne primam trade,link i ostale informacije na pm,imam sq,cd-keys,mail...

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Ne druida famele:

PvP = 3/5 brutal ( head,chest,hands) ostalo sve je vengefull ( takodje imam i 2 dela na boonkin ), sve guardiane od honora , sve epic socketi i najbolji enchanti... Brutal oruzje + oko 10k honora , 1200 arena poena ,mnogo potova i ostalih stvari za raid ...

pve = 3t6 dela ( sholderi,hands,legs) ,ostali delovi su najbolji pre t6 , takodje sve epic gemovi najbolji enchanti , takodje imam i feral gear ... Staf od archymonda ,mada bolji je brutal mace ....

Profesije su enchanting / mining , enchant je na 364 a mining 375...

Naravno epic fly forma . Ja sam jedini vlasnik i imam sve podatke bla bla , svi transferi su moguci ...

Cena 250 eura.

064 99 77 898

Edited by Djole83
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...