Jump to content

wow umire?


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi su ti klipovi loshe snimljeni pogotovo ako gledas na you tube,moras malo da potrazis bolje klipove,mnogo je bolje od wow-a uradjeno po meni,mnogo vishe krvi etc nije kao crtac (wow)

Edited by Maxaa

373897029537f5306f44e49bd8.th.jpg

Dzogaz je nub

Link to comment
Share on other sites

nije kao crtac, ali ja sma pogledoa par klipova iz aoc-a, pvp naravno, assassin-a jer je to jednio sto bih igrao ... neam pojma jednostavno mi sve deluje kao oni najgori noob filmovi likova sa yuotube-a, ambush backstab i te fore....ne verujem da moze da prevazidje wow...mozda prvih nekoliko meseci...ali koa sto je kole rekao , blizzard da naplacjue povratak u wow nakon aoc-a

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pazi i WoW kad je izashao nije NI BLIZU lichio na ovo sta je danas... MMO se izda kad "zavrshe" a onda poprave/dorade josh 80% u fazi kad je igra uveliko pushtena, tako da samo vreme moze da pokaze sta ce da doneti AoC

a to sto sam rekao, igrao drugar AoC betu.. meni ono gadno i ne privlachno na oko ... chak me ochi bolele od detalja a nisam ni dugo sedeo pored njega... uopste me ne privlachi igra kao sto me nekad nije ni SWG privlachio (isto mmo pre wowa) dok sam za WoW seo instant kako je stigo...

no sve je ovo na oko sto izgleda i chisto o izgledu, a igrivost i pricha stvarno ne znam na shta lichi posto jelte nisam probao samo sam gledao jedno 15ak minuta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WOW ne umire ,ali oficijal serveri 100% riknjavaju ,smorili su vise sa svime konkretno ,masa sveta koje poznajem prestali su da placaju harac blizzardu i preselili se na pristojne pirat servere de se igra free(Deathknell,WoWscape).Racunajte da treba da izadje Warhammer online , a blizzard navodno sprema diablo online , e kada to sve bude izaslo onda mozemo da pricamo da wow umire.

Link to comment
Share on other sites

Lol private serveri.Ja sam pre 3+god igrao na nekom bugarskom.Secam se da sam stekovao 5mountova i imao 500% speed.Da ne spominjem kreshovanje svakih 20min i GM poruka da se igraci suprotnih frakcija ne ubijaju jer ce pasti server.Castovanje spellova unazad,itd itd.Ali donekle je bilo zanimljivo prozivanje sa bugarima.Ovi novi pirati su tipa vendori i uzima ko sta hoce?Lag,crash i bagovi,neka hvala.Mislim da 1000din nije mnogo placati mesecno i igrati kao sav normalan svet nego nervirati se na nekom private serveru.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam svako ima drugaciji ukus...ja gotivim recimo kada je nesto dobro odradjeno http://www.youtube.com/watch?v=4d4NvVlL69I ,u wowu ne mozes da kasapis ljude i da im otkidash glave etc a u AoC su pruzili bezbroj mogucnosti,mozda i ja gresim ne znam videcemo sve kada izadje.

Jel mozes i da jebes u AoC ?

Cisto me interesuje da moze da se meri pisa sa ostalima :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto svi pricaju da li ce wow umreti ili ne.Ja mislim da je vise poenta ima li smisla igrati za nas ozbiljnije igrace ili ne i da li na nasim prostorima umire ili ne.Mnogi od nas igraju od pocetka i mnogi od nas prelaze na AOC i naravno na warhammer kad izadje.

Jednostavno igra je totalno neizbalansirana trazi grind i 2% koriscenja mozga meni je svega toga preko glave.Na kraju krajeva postala je strasno dosadna.Random debili u mass pvp -u.Cookie cutter setupi u areni i no life raidovi.Svaka cast onima koji imaju odlicne gilde ali ja nemam zivaca vise da se zracim sa wowom.Ostavicu 1 acc mozda kad izadje wrath cisto da probam i nista vise.Ali mislim da ce i to biti shit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...