Jump to content

wow umire?


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma neka Gidra zezamo se ... ti bar zasluzujes ... previse se danas ljudi kiti epicima a zasluzuju da wajpuju po deadminesu... no to je druga prica ;) enjoy ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hhhaha bas tako :) Si bese bio tu pored mene? Tipa "Wtf, u really need...? " :) Ljudi nisu navikli da uzimam iteme. Ali zato kada se otvorim nije im dobro (barem ovima sa kojima delim).

Cude se kad su ti to pete gace po redu, pa kao zar je moguce da ti i ovo treba :P.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

ma i sam sam u nekom bedaku .. Bio sam na pauzi od WoW jedno 5 meseci i sad kad sam uzeo nov PC i sve extra .. ne mogu da raidujem :( A meni je WoW=Raid tako da sam smoren skroz..Igram pvp ali koji kurac , kad me to ne privlaci dovoljno da igram nesto ozbiljnije , radim heroice cisto iz zabave , napravim koji ZA pug ali to je sve na nivou 2-3 time chest , znaci slabo , uletim na neki Magtheridon ili Gruul pug .. mozda poneki TK ili SSC isto ..ali sve je to cisto iz dosade i kad mogu ..

Sve u svemu , bar za mene , WoW bez guilde i polu-hc/hc raidovanje je smor .. Moze se tu naci ponesto , neka arena , heroic , lvlovanje , gank mozda..itd..

Ali sve se svodi na to da izlevelujesh na max i krenes po 25man instancama.. Sve ostalo je for fun i privremeno dok ne pocne raid :)

Tako da , bar po meni , WoW se na neki nacin gasi i umire ,ali kod odredjenog profila igraca, ali opet tu je navala barens likova koji ce za mesec dana biti full epic i raditi bar TK ako ne i MH i BT..

Cheers

Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce WoW da umre u skorije vreme jer Blizzard prati na sta se naloze ljudi u novim igrama pa i oni to ubace.

Tako su videli da su se ljudi nalozili na katapulte i rusenje zgrada u Warhammeru pa su u Wotlk ubacili otvorenu pvp zonu sa katapultima i gradjevinama koje se mogu srusiti.

Jos kada bi igraci mogli da se koriste kao municija...

Pazi dabre dolece tauren.

Ko bre ?

Moooo... SPLAT !

:)))

Link to comment
Share on other sites

@bad: sada sam se setio kome je moj brat zajmio falloute... [:D]

hahahah :D Gats ti je buraz ! Diskovi izgubljeni u tranziciji :/ Selio sam se stotinu puta...nazalost.Ali mislim da bih mogao da nadjem Fallout 2...Samo moram da se iscimam do matoraca.

EDIT : Ako je neko video - omashio sam ceo topic.Hteo sam da pishem u AoC topic-u...no nije ni bitno sada.

Edited by Bad.i.Smi.

saturn.you.on!

Miodrag Kuzmanovic - Beautiful Mind ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...