Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote opet sam se previshe dana za redom raspao, jebala me politika i pokushaj da objasnim opranim mozgovima realnost .. jedino zashto je vredelo to je za konachno priznanje na kraju cele priche koje je izashlo zato shto su argumenti bili toliko jaki i uproshtjeno na tom nivou da smo doshli do sledetje postavke u 5h ujutru:

- ovako pushish kurac jel jebiga morash

- ali ja netju da pushim vishe taj kurac

- pa onda tjesh da jedesh govna

- al sam bar sachuvao dostojanstvo

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

gotova registracija u rekordnom roku, sad josh samo da se overi i to cimanje sam zavrshio pa da iskuliram [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

koja bleja ceo dan juche... samo mi zhao shto nisam svratio i do chesme kad sam vetj ceo dan bio na nogama :]

jebote opet sam se previshe dana za redom raspao, jebala me politika i pokushaj da objasnim opranim mozgovima realnost .. jedino zashto je vredelo to je za konachno priznanje na kraju cele priche koje je izashlo zato shto su argumenti bili toliko jaki i uproshtjeno na tom nivou da smo doshli do sledetje postavke u 5h ujutru:

- ovako pushish kurac jel jebiga morash

- ali ja netju da pushim vishe taj kurac

- pa onda tjesh da jedesh govna

- al sam bar sachuvao dostojanstvo

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

fora je shto smo doshli dotle da nacrtamo celu sliku u par navrata, i svaki put je bilo stavljanje ruke preko ochiju i "ali ja ne vidim tu VASHU sliku!". mada dobro, ne mozhesh njega uzimati kao neki reper prosechnog glasacha kome treba objasniti stanje stvari. ipak mu je u glavi "njam njam njam"

Link to comment
Share on other sites

napolju je nekako sparno, vazduh je tezak kao da ce svaki cas da krene kisha. Ali sam uspeo da okrenem 17 km na bajsu i sav sam hepi i zadovoljan sobom, iako mi je dusha u nosu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio sa drustvom sa faxa na adi , i cuh vrlo zanimljivu prichu:

Dvojica ortaka su bila u prodavnici, i dok su kupovali silne gluposti neki mali balavac pritrci i ugrize jednog od njih...

U tom momentu lik koji je ujeden pocne da vristi na klinca :"OMG nece valjda da dobije , oh shit oh shit..."

Dok drugi pocinje isto da vristi :"Mali bezi , trazi pomoc kako znas i umes, zovi roditelje da te spasu...."

U tom momentu mali koji je sveze ujeo ovog lika pocinje da vristi i place i u tom momentu se pojavljuje keva derista , i pocinje da vristi na ovu dvojicu sto su joj preplasili njeno dobro dete (Iako je mali tako jako ugrizao ovog lika da je krv pocela da curi iz shake)

Lik koji nije ugrizen je rekao zeni da vodi dete i pokusa da ga spase kako zna i ume.

Dok je zena rekla :"Ali to je samo sitni ujed" ujedeni lik je rekao :"Ja sam HIV pozitivan!"

U tom trenutku zena se izbezumila i u sred prodavnice zagrlila dete i pocela da place iz sve snage , dok je klinja plakao ko kisa izgubljen u situaciji"

Likovi su mirno izasli iz prodavnice , dok je zena i dalje ostala izgubljena u ocaju sa detetom,

nikad joj nisu rekli da ovaj lik nema HIV ali dobro , ko da ima veze :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Bio sa drustvom sa faxa na adi , i cuh vrlo zanimljivu prichu:

Dvojica ortaka su bila u prodavnici, i dok su kupovali silne gluposti neki mali balavac pritrci i ugrize jednog od njih...

U tom momentu lik koji je ujeden pocne da vristi na klinca :"OMG nece valjda da dobije , oh shit oh shit..."

Dok drugi pocinje isto da vristi :"Mali bezi , trazi pomoc kako znas i umes, zovi roditelje da te spasu...."

U tom momentu mali koji je sveze ujeo ovog lika pocinje da vristi i place i u tom momentu se pojavljuje keva derista , i pocinje da vristi na ovu dvojicu sto su joj preplasili njeno dobro dete (Iako je mali tako jako ugrizao ovog lika da je krv pocela da curi iz shake)

Lik koji nije ugrizen je rekao zeni da vodi dete i pokusa da ga spase kako zna i ume.

Dok je zena rekla :"Ali to je samo sitni ujed" ujedeni lik je rekao :"Ja sam HIV pozitivan!"

U tom trenutku zena se izbezumila i u sred prodavnice zagrlila dete i pocela da place iz sve snage , dok je klinja plakao ko kisa izgubljen u situaciji"

Likovi su mirno izasli iz prodavnice , dok je zena i dalje ostala izgubljena u ocaju sa detetom,

nikad joj nisu rekli da ovaj lik nema HIV ali dobro , ko da ima veze :D

Prilichno poznata copypasta...

Now, I'm sure many of you have encountered little shits in supermarkets. Little kids running about and knocking things over, being rude, walking all over their parents, you know the kind. But the worst are the biters. Yes, those little cunts that feel it is okay to bite you whenever they feel like it. Okay, here's the best part. A biter got me today when I was grocery stopping. He broke the fucking skin, too. This was when the gears started turning, the moment I saw a tiny sprickle of blood on the little shit's teeth as he was grinning at me like the little cunt he is. I made my eyes get wide, and started screaming "SHIT! SHIT!." Now, my good friend, Tom we'll call him, was there too, and he instantly picked up on it. He started shouting "FUCK! MAYBE HE DIDN'T GET IT! FUCK!". By now, the kid is scared shitless and starts crying, and instantly, Mizz Mom appears out of nowhere and starts getting pissy at us for yelling at her kid. Here's the kicker, I look her straight in the eye and say, "Ma'am, get your son tested as soon as possible, he just bit me and I'm... I'm FUCKING HIV POSITIVE." And now there is silence. Not a peep in the entire store. The brat knows he just fucked up big time because his mom isn't defending his ass. She just stares at me wide eyed. I walk away from them, buy my shit from the wide eyed cashier, all the while blood is dripping from my calf, making a nice little trail on the floor. And, just as we leave, we start to hear the mother sobbing. Sobbing like the cunt she is. I have never felt any more satisfaction than the moment I heard that sob. I'm not really HIV Positive, but that little shit must've gotten in a fuckheap of trouble.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pa samo sam chuo prichu , nisam ni rekao da se to desilo mom ortaku ili slicno

nvm ontopic:

4 prva dvd-a izgrebana do zla boga u pakovanju od 10 omg...

bem ti zemlju :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Da evo ko ja sto sam na Megatrendu i uopste nemam nikakavih problema na faxu..... NOT :P

Elem danas jedan od onih dana, zavrsio mi se zavrsio sam sa ispita za ovaj ispitni rok koji jos traje pa nemam predavanja, devojcica na poslu ortaci na sljaci/fax-u. A ja ostao kuci da prdim po forumu :/

Mada sada gledam mogao bi da fleshujem fon to je cool ono ima sanse da ispadne neko sranje pa da da backup imenika ne moze da se vrati pa onda imam ceo dan zanimacije sa recovery podataka \o/

jao jao kako tezak zivot :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ijaoooo, počelo predtakmičenje za Sabor u Guči, idemo hop cup tamc-tamc-tamc-tamc. Sve je dobro dok ne krenu da se preseravaju sa obradama stranih pesama.

tesko mi je ovo da priznam ali lol, ziveo fejsbuk :)

Jesi našao nešto već? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...