Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nema nigde samo nuklearna... evo sad sam pretrazila smerove svih fakulteta u srbiji na kojima ima fizike... samo opsta fizika

njah a bas sam se ponadala da cu, ako ne upisem ekonomski, upisati ovo bez prijemno. posto kapiram da nema dovoljno ludih ljudi da upisuju to a meni je bas kul

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vetji drugi dan za redom se ubijam za ruchak toliko da netje stomak da mi se smiri sledetjih 5h :)) moratju da smanjim porcije i reorganizujem taj has vishe.

nema nigde samo nuklearna... evo sad sam pretrazila smerove svih fakulteta u srbiji na kojima ima fizike... samo opsta fizika

njah a bas sam se ponadala da cu, ako ne upisem ekonomski, upisati ovo bez prijemno. posto kapiram da nema dovoljno ludih ljudi da upisuju to a meni je bas kul

[roflmao]

Amoseee!!!! Amose!!!!

Da li je to elektricitet ?!!

Marina, odlepila si [:D]. Mada ce te Maud i Rami podrzati 100% :P

marina odlepila si! sada imash moj glas :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mada... mohi rece da cu dobiti sta god pozelim ako pre mauda zavrsim ekonomiju :) sto je jaaako primamljivo :D

[roflmao]

nemoj marinice vishe, ubijash me [:D] [:D] [:D]

mada kapiram da je za tebe to najvetji motiv!

al evo onda tjemo da stavimo kontra ponudu na tas .. ako upishesh nuklearnu fiziku dobijash i od mene i od mohija shta god pozhelish [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

marinice, dusho, ajde nemoj vishe, boletje me stomak posle pa netju motji da usnim :)

shta ti kazhe dechko kad si mu rekla za nuklearnu fiziku ? zar se ne osetja ugrozhenim shto tje imati tako eminentnu nauchnicu pored sebe ? ili su i njemu rekla shta ti je mohi obetjao [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Bio na basketu malo.. kako sam skuco jednu, zlo.. Sad gledam Kursadzije, koji sam car. :)

Djuro, sta je za vas zena?

- Pa, to mi je masina za ves, koja ujedno pere i sudje.. lol

Imam ja i sledecu sezonu ako ti treba...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

vetji drugi dan za redom se ubijam za ruchak toliko da netje stomak da mi se smiri sledetjih 5h :)) moratju da smanjim porcije i reorganizujem taj has vishe.

told ya so... :]

mada... mohi rece da cu dobiti sta god pozelim ako pre mauda zavrsim ekonomiju :) sto je jaaako primamljivo :D

pao sam sa stolice :]]

marinche, sretjo, upishi shta hotjesh. imash moj blagoslov o/

Link to comment
Share on other sites

kako su gotivni likovi iz lucasartsa - svaki zhivi Indy-related sajt ima embedovanu glavnu muzichku temu, ftw

danas krajnje loshe iskorishten dan, zato cu sutra morati da se polomim od posla

pogledao fragmentye Eulogyja na avali, funny as always...i onda sam to pokvario fragmentima aeon fluxa na pinku...zomg grdog li filma...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...