Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

zivot je lep :)

kako je kul kad ti stigne odgovor na mail u kom pise da ne moras danas da dodjes na posao, i to u trenutku kad ispijas pretposlednji gutljaj kafe...

onda onaj poslednji ima mnogo dobar smek [^]

odo da spavam, LOLNUBZ [:D]

Odbijam da poverujem u ovakve lažne insinuacije i dezinformacije, koje kod radne snage sitnosopstveničkog staleža bude revolt i nezadovoljstvo [boom2]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma opusti se, verovatno su mu rekli da ne dolazi na posao vise uopste :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vat ar ju toking abaut?

retail (i one verzije koje su bile aktuelne prvih par nedelja nakon releasea) su imale par problema, ali framerate nije bio jedan od njih (tj random diskonektovi sa servera, zabodi i/ili trenutno gashenje igre toliko smore da ne primetish da pada framerate) ;o))

Moguće onda da su u pitanju problemi sa memorijom, samo odjednom krene da "laguje" katastrofalno, bez obzira na podešavanja. Doduše, i ovde se to jednom desilo, ali je Ctrl+Esc pa povratak u igru rešio stvar...

Link to comment
Share on other sites

chestitamo!!!

mislim da se sulja cepa ocu, ali...

ako sutra vidite moju sliku na naslovnoj strani dnevne stampe, znacete da sam ubila komsiju...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

rikno mi stric od srchke jutros, i izgleda da nemaju gde da ga sahrane. sva groblja puna jbte. chak i ova po obodima bg-a :o

zvuchatju surovo, ali kad vetj netje kremaciju, nek se pate. zadrti ljudi, nestanite...

e da, danas sam skapirao da sam alergichan na neki polen valjda. ceo dan kijem, popizdeo sam. shta ono ti kole preporuchujesh za te alergije? unos nekih vitamina vishe?

Link to comment
Share on other sites

@ rami

klaritin hasaj

@ strikotronisanje

hvala momci

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

rikno mi stric od srchke jutros, i izgleda da nemaju gde da ga sahrane. sva groblja puna jbte. chak i ova po obodima bg-a :o

zvuchatju surovo, ali kad vetj netje kremaciju, nek se pate. zadrti ljudi, nestanite...

e da, danas sam skapirao da sam alergichan na neki polen valjda. ceo dan kijem, popizdeo sam. shta ono ti kole preporuchujesh za te alergije? unos nekih vitamina vishe?

saucheshtje :/

tek si danas skapirao :) ? rinasek.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kada sam se jutros, u stvari to je lazh,...kada sam se danas oko 1 probudio, bilo mi je bash loshe, kao da sam prethodne noci meshao pitja a sto nije bio slucaj, a josh mi je i bubnjilo u desnom uhu. Onda sam izasao napolje, prosetao se po ovom selu i sad mi je mega lepo. josh me i krenulo, dobio sam novu poslovnu ulaznu liniju.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

rami saucheshtje, mada stvarno mislim da ne bi trebao da hejtujesh rodbinu u takvim trenutku, ono, chovek zasluzhuje da bude sahranjen kako zheli...

@ alergije - presing ili rinasek su oldskul antihistaminici, oni izazivaju pospanost. klaritin je noviji i ima manje nusefekte, probaj prvo to, ako ne radi posao predji na nesto jache = kortikosteroidi (becloforte + flixonase)

Link to comment
Share on other sites

imam zilion stvari za prekosutra i nista za sutra i mrzi me da ih radim:)

konacno sam snimio vokal s kojim smaram vec mesec dana otprilike, danas da se umiksuje sve i vuhuu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...