Jump to content

Lazy bag


Recommended Posts

Pa realno ako ga budesh dopunjavao onda tjesh sve cheshtje da ga dopunjejesh i shvatitjesh da si mogao da kupish 4 za pare koje si dao za restauraciju ovoga.

Tako da bolje odma kupi novi.

Ili ako si ga kupio pre mesec dana pa idi da se zhalish :)

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

kupio sam pre 6-7 meseci, imajući u vidu to da su ljudi po njemu skakali i ni malo ga štedeli nije loše prošao. I dalje može da se sedi, al recimo za mesec dva to više neće biti to.

dopuna sam čuo da je 500-600 din, mada to nije provereno, nov je 4-5k, tako da bih probao jednom da ga dopunim da vidim kako će da se ponaša

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja sam jednom ležao na nekom kauču koji je bio toliko urnisan da je položaj ležanja odgovarao ležanju u lejzibegu, i ispremeštala su mi se rebra, kosti i pršljenovi, imao sam užasne bolove tri dana pri iole naglim pokretima.

Kupi ti lepo ravan dušek i stolice sa pravim naslonom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Kasnim koju godinu ali ko zna kome mozda josh treba informacija vidim da je ovaj blog josh stoji.

Za one koji i dalje imaju bilo kakve zelje za lazy bagom.

www.gocher.rs

inache najveci proizvodjach u srbiji vec godinama.

ja ih imam 6 (3 velika 2 mala i jedan velilki shareni u obliku jastuka za lezanje)i svi su vec godinama u funkciji do dushe nekima je terbala 1 dopuna posle nekog vremena.

ako kupujete drektno jefriniji su dosta nego u randjama(koje se odatle snabdevaju)

toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...