Jump to content

Potrebni...


konfuzni

Recommended Posts

600 din dnevnica , smene mozes da radis koje hoces , rotirajuci sistem , jutarnja smena 8h do 16h , druga 16h - 24h . nocna od 24h - 8h , prva smena nista ne radi do 1 :) druga tu i tamo :) treca opustencija :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja napisao da je to neki preterano naporan posao, ali nije ni toliko lak kao sto neki klinci misle, a moj predhodni post je bio upucen njima :)

Ja govorim iz iskustva, radio sam jednu i po' godinu i to u manjoj igraonici pa sam opet ostao bez zivaca, mogu samo da zamislim kako je u vecim igraonicama :)

Link to comment
Share on other sites

lol noob, gledam likove sto rade u Forumu, bukvalno ceo dan samo kuca time kodove, ne silazi sa svog kompa, a to ti je jedna od najvecih igraonica.

radio sam u Forumu, to sto si napisao |apsolutno| nije tacno.Mada zanimljivo je gledati kako se stvaraju iluzije.

Radio sam i u Staklencu i na Slaviji, najteze je raditi sa ljudima, neka niko ne pomisli da je to "levom drkam, desnom pravim timecode" akcija.

I da, daleko je igraona od pravog posla.

Link to comment
Share on other sites

lol noob, gledam likove sto rade u Forumu, bukvalno ceo dan samo kuca time kodove, ne silazi sa svog kompa, a to ti je jedna od najvecih igraonica.

aha da da kako da ne samo to rade,ajde probaj da se zaposlis u forumu veruj mi ne bi izdrzao ni mesec dana :D

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...