Jump to content

Kupio bih radni sto


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...ke/PB260075.jpg

sry nemam bolju sliku.

Ovaj sto i celu garnituru iznad sa sve policima u hodniku cipelarnikom chivilukom tako da ne bih znao cenu tacno stola ali cimacu ortaka koji je pravio samo sto kod istog lika ... totalno custom ... jeste iverica , nogari su od aluminijuma i dobio sam tu ispod stola tri fioke sa tockicima da mogu da ih izvucem po potrebi ... nikakva govna za komp nisam hteo jer meni to samo kvari i izgled i funcionalnost i fleksibinost i primenjivost stola ... recimo to je stara slika sada mi je komp na drugoj strani ... da je pravio neka govna za tastature i za izdizanje monitora to nikada ne bi mogao da odradim.

Moram da nadjem broj od lika kada nadjem poslacu ti na PM meni je odradio sasvim ok posao , i pre svega odradio je extra brzo. Dobio sam i tu sugavu stolicu gratis :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

BUMP, evo ja nisam jos uzeo sto, pravio sam neke premestaje u sobi prvo... dakle, tema jos aktuelna, imam neke ideje, stormov sto je dobar takodje.

Nekako tripujem da bi neka ugaona varijanta bila plus, posto ce sto stajati u cosku.

Ali mora da bude velik...barem 155 x 80 cm. Ako je neka Г varijanta, bile bi drugacije mere, ali ne znam i dalje koliko to kosta.

Link to comment
Share on other sites

realno, glup je svako ko ode u radnju da kupi sto....uvek moze mnogo bolje i jeftinije kad sam skiciras i das da ti odrade....bas ovih dana treba da uzmem sto novi :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...