Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amantino Mansini i zvanicno u Interu za 13m evra

Omiljeni Belorus Hleb def napusta omiljeni klub..otputovo u Barsu na preglede..

van der vaart blizu Reala..cena transfera oko 20m evra..jebote bice real mnogo jak..jos i kristijan da se pojavi i nece biti humano da se biraju u pes-u

Lampard blizu odluke da iskoristi Vebsterovo pravilo

Link to comment
Share on other sites

^

index je kralj preterivanja..

mislim da je Ronaldinjo povukao jako los potez..predvidjam mu krah, proci ce kao Rivaldo..

ne ume bata karlo da igra toliko ofanzivno..terace ga da igra beka:) sve to pod uslovom da izadje iz kanala u kojem je bio u barsi zadnjih pola godine de nista nije znao..

i svakako je milanu potreban jedan top class napadac da bi ova dvojca iza imali smisla..

pato je jos mlad, inzagi star a borijelo nov..i druga stvar je -ma koliko neverovatno zvucala- da li ce moci kaka i ronaldinjo da igraju zajedno kako treba? dosad bas i nisu nesto prstali kad su igrali za brazil zajedno..jos i sedorf koji je javno priccao kako ne treba da kupuju ronaldinja sad treba da igra s njim..uz odbranu `39 i vise` sa Sejom na golu nisam siguran da ce milan biti toliko dobar koliko ce zvucati..

doduse s finansijske strane ce da pokidaju.prodace milion dresova i marketinski ugovori ce doneti brdo novca..

Zilberto silva otiso u PAO

neki fiktivni lik koji se odaziva na Amauri Bichoff treba da potpise za Arsenal ovih dana..navodno je igrac Verdera..u zivotu ga nisam video/cuo za njega..nadam se da je jos jedna Vengerova smicalica..posto ima 20god

Link to comment
Share on other sites

koje su to bačene pare za Robija Kina, tuga..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...