Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

tako je nekako bilo i sa vidicem.

ali, kad je vidic postao starter, bane je tada prvi put zaigrao za rezerve.

tek je od sledece sezone vidic pokazao sta ume, i bio 100% spreman.

nadam se da ce tako biti i sa ovim.

fitnes ga ocigledno jebe.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolko se pricalo negde na polovini sezone, Juve i Chelzi su zagrizli za van der Vaarta, videcemo ko ce da ga uzme, ne verujem da ce jos jednu sezonu da ostane u HSV-u

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Koga zanima stanje u LFC i da li je konacno sledeca sezona ta famozna sezona kada LFC uzima PL ovo je update kluba :

Edit :

@Gibanica

Pa evo ja cu da ti kazem sta ce Rafi degen, Arbeloa je dosao ali je rupa, Finnan ide u Fulham tako da ce mu Degen zauzeti poziciju

Dosao Degencina verovatno umesto Finnana, starac ide u Fulham, iako po meni treba da ostane.2M cemo uzeti samo za Finnana realno nisu neke pare.

Maybe in :

Gareth Barry - Kao zamena za Alonsa koji navodno ide u Juve, ali Alonso je i dalje fudbalz0r za Berija i jedan od najkreativnijih zadnjih veznih na svetu.

Andrea Dossena ( udineze) - Italijanski mediji pisu da je sve vec gotovo i da se samo ceka 1. jul da transfer bude objavljen, zamena za Riise-a koji se oprasta sa klubom i pravac St. James Park

Riera ( Espanjol) - Levo krilo, koje bi mozda smanjilo pritisak na babela, i onda mi mozda babel mogao da bude zamena torres-u i smanji pritisak na spanca

Maik Taylor - Rezervni gosha, ide Itandje.

Out :

Xabi Alonso, Riise, Finnan, Itandje, Crouch, Voronin( ako ga neko zeli lol ), Pennant...

Isto tako izasla je vest u "Tajmsu :D" gde izvesni valjda ekspert je*em li ga Guillem Balague, tvrdi da je Rafa sigurno doveo dva beka ( jedan Degencina ) i da je Gareth Barry gotov posao a da ce sve pare baciti na world class strikera, svi se nadaju da je to Villa i da ce igrati sa dva napadaca, a nama je ostalo da sanjamo.

Reina

Dossena Agger Skrtel Carragher

Kuyt Mascherano Gerrard Babel

Torres Villa

Subs: Maik Taylor, Aurelio, Degen, Nemeth, Benayoun, Plessis, Aimar

Edited by arct!c
Link to comment
Share on other sites

za arbeloau je pricao da je buducnost kluba prosle godine i odigrao je dosta tekmi..finana nisam vidjao dosta dugo ali znam da postoji..

tako da mi iz tog ugla kupovina treceg, odnosno cetvrtog(posto i karager zna to da odigra) desnog beka zvuci cudno..

a ovo ispod je lep san..

nego jel ima nekih vesti o cerupanju saragose?

aimar, d alesandro, rikardo oliveira i mocni diego milito..svi oni moraju negde

a i onaj matuzalem neverujem da ce ostati..za male pare se moze profitirati

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid have a club car ready and waiting for Cristiano Ronaldo. Photograhed in a car park, the top-of-the-range Audi has a handwritten notice on the dashboard saying: "Deliver to Cristiano Ronaldo". (Spanish sports paper Marca, 1008 BST)

[roflmao]

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Man Utd - Ferdinand,Brown,Kerik,Hargrivs,Runi,(Skols)

Chelzi - Terry,Eshli Kol,Dzo Kol,Lampard

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

bedak za njega..odlican fudbaler, ali je debil u glavu i povrede ga smaraju vecito..

a fc inter je povukao najbolji potez u novijoj klupskoj istoriji..prekinuo je saradnju sa robertom mancinijem..naslednik moze biti samo jedan:)

miha i mancini mi se prividjaju u plavoj samsung trenerci..a nek se potrude da povedu i stankovica za sobom..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...