Jump to content

Dreams, Hopes, Aspirations


Recommended Posts

pa tvoja sestra onda ima srece...

jer ljudi koji rade na tim kruzerima spavaju po 5 sati dnevno u proseku i otkidaju se od posla.nemaju skoro nikakav kontakt spolja,vec su ceo dan na brodu.kad se zavrsi jedna tura,stize druga i tako stalno.sad,ne znam na kojoj je ''poziciji'' ali niko nije postedjen tamo,sve je proracunato u dolar :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mda hiljadu

nije tako bratac

btw ne mora nishta da se radi osim svog posla

garderobu ti peru i peglaju drugi, kabinu ti spremaju drugi...klopa za dzabe(vrhunska)

posle posla odesh na imba plazu da pijesh pivo i muvash dobre Meksikanke

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

pa slucajno sam bio na takvom brodu i pricao sa nasim ljudima koji rade tamo...

sigurno su me lagali!

pa ja ti opet kazem,ne znam na kojoj je poziciji tvoja sestra.ali to o cemu ti pricas je diznilend i takav tretman imaju samo gosti hotela i fazon kapetan broda.

i molim te koji to posao ona radi u proseku 4,5 sati samo? bas me zanima.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

koliko su meni poznate priče sa tih brodova, ne satireš se od posla jedino ako si na nekoj višoj poziciji, a konobari, kuvari, sobarice i tako ti rade jako jako mnogo. u međunarodnim vodama ne važe skoro nikakvi zakoni ;)

i sasvi sigurno ti je zabranjeno druženje sa putnicima ako nisi neki animator, krupije ili tako neki kurac, tako da je to o muvanju meksikanki (dobrih meksikanke, wtf, pa nisi u telenoveli) i bleji na plaži lovačka priča.

Link to comment
Share on other sites

^upravo tako!

bas su mi pricali ovi sto rade da je bilo slucajeva kad devojka koja je gost broda krene da se muva sa npr nekim konobarom i ovaj je uvatio za dupe i ova tuzila kompaniju i dobila odstetu.. .tako da nema zezanja na brodu.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

koliko su meni poznate priče sa tih brodova, ne satireš se od posla jedino ako si na nekoj višoj poziciji, a konobari, kuvari, sobarice i tako ti rade jako jako mnogo. u međunarodnim vodama ne važe skoro nikakvi zakoni ;)

i sasvi sigurno ti je zabranjeno druženje sa putnicima ako nisi neki animator, krupije ili tako neki kurac, tako da je to o muvanju meksikanki (dobrih meksikanke, wtf, pa nisi u telenoveli) i bleji na plaži lovačka priča.

eeeeeeeeeeeee bre...zar ti koji si u fazonu ''sex je normalna pojava ako niste znali vi zagori sa foruma''

pa kada je brod u luci a putnici na plazama(sto cini vecinu vremena), radnici smeju da izlaze sa broda i rade sta god hoce...moraju samo da se vrate na svoju smenu

a za Meksikanke hmmm pa ako si u turistickom gradu punom Meksikanki shta je tu chudno? Ne muvash 'gosce' nego random ribe.

a sestra je Purser...to je slicho kao recepcija u hotelu

prvi ugovor, nije tramo 100 godina pa da ima neku do jaja poziciju

Inache brod joj krece iz New Orleansa i ide do Conzumela(valjda se tako speluje) ..to je u zapadnom karipskom moru.

Link to comment
Share on other sites

znači sestra ti je dobra riba... /mental note

ja sam mislio na muvanje i bleju na brodu, jasno da možeš da radiš šta hoćeš u luci... ako imaš vizu za zemlju u kojoj si ukotvljen :>

p.s. cozumel miiiiiigšaaaaaaa :)

Link to comment
Share on other sites

purser na brodu ima smenu od 6 sati dnevno.

jedan od najboljih poslova na brodu.

dok je jedan od najplacenijih somelier

edit: naravno pricam za prvih par ugovora

leisure > kakav to cv ima tvoja sveca ima kad je upala na prvom ugovoru za pursera?

preko koje agencije?

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

taj fazon...radi 6 sati a jedan dan u nedelji 4

radila je u dva dobra hotela pre toga + dobre preporuke

a neznam kako se zove agencija koja regrutuje znam samo da je iz Hrvatske

pitacu je kada se vrati, pa mozes da odesh na audiciju u bgu kada je budu organizovali ako hocesh

shto se mene tiche, chekam da mi donese shta treba za IT manager assistenta(or whateva), pa cu polako da se pripremam da zapalim kada zavrsim civilno

svestan sam da imam puuuuuno da uchim

Link to comment
Share on other sites

ne moras da imas zavrsenu vojsku za brod, dovoljno je da si registrovan kao student, kad ti krenes da radis na brodu to ti se belezi kao da si zaposlen u inostranstvu i vojska moze da te uvati za levo mudo...

kul hvala

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...