Jump to content

pričajte


Recommended Posts

koliko znam sve shto radish u srednjoj ce ti trebati na faksu, verovatno ne da bi polagala neke usko struchne predmete, ali matematiku 1234 da.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo sad sam pogledala, te oblasti mi uopste ne trebaju za ekonomiju... pa ne upisujem matematicki jbt... a i kad bi mi trebale... sve moze da se nauci. omg pa nisi znao ni da sabiras pa si naucio, nisi znao ni slova pa si naucio... ne treba ogranicavati sebe... sve se moze kad se hoce ;)

[roflmao]

pa jedino ti matematika i treba od svega iz srednje shkole [:D]

naravno pored engleskog, al njega znash [;)]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

pa jedino ti matematika i treba od svega iz srednje shkole [:D]

naravno pored engleskog, al njega znash [;)]

pda ali ne ove oblasti koje sam sad imala za pismeni...

a engleskog nema na svim smerovima ;)

a generalno me smara ta prica sto svi znaju sta treba a sta ne treba da upises. kad bi slusala sta mi drugi govore, ne bih upisala nista i ujedno bih upisala sve. mislim da ni mama ne zna sta mi ide a sta ne i sta bi mi leglo a sta ne, a ona me poznaje milijardu puta bolje od onih koji znaju sta ja (ne)mogu

a i ako je maud stigao do 4. god onda :) :P :*

Edited by Marinica
Link to comment
Share on other sites

integrali su temelj nauke kakvu danas poznajemo:))

pda ali ne ove oblasti koje sam sad imala za pismeni...
a koje su to oblasti? Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ma mogu da budu temelj cega oces, meni su bas nekako odbojni :) i kda god sam krenuo da ih ucim za kont/pismeni nesto se dogodilo da ne odem na taj pismeni i onda ih zaboravim pa moram sve jovo nanovo :D

Al danas je fizicarka ispala kralj, i rekla da ne moramo vise da dolazimo na njene casove i da cemo imati dvojke :D

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

pda ali ne ove oblasti koje sam sad imala za pismeni...

a engleskog nema na svim smerovima ;)

a generalno me smara ta prica sto svi znaju sta treba a sta ne treba da upises. kad bi slusala sta mi drugi govore, ne bih upisala nista i ujedno bih upisala sve. mislim da ni mama ne zna sta mi ide a sta ne i sta bi mi leglo a sta ne, a ona me poznaje milijardu puta bolje od onih koji znaju sta ja (ne)mogu

a i ako je maud stigao do 4. god onda :) :P :*

skoro sve iz matematike shto si uchila u srednjoj tje ti trebati da bi polozhila matematiku, neshto tje ti trebati i za statistiku. u svakom sluchaju da skratimo prichu, ako ne znash matematiku imash 2 opcije: ili da ne upishesh taj fax ili da sad krenesh da uzimash privatne chasove jel netjesh motji da stignesh da popunish sve, mislim kako ti ochekujesh da nadoknadish 4 godine za 4 meseca .. znam po burazeru koji isto bio slab iz mate, a josh je i ta mladja generacija u kojoj je srednja shkola krenula da se raspada.

hahaha za apsolviranje faxa [:)] al dobro ako verujesh da mozhesh samo napred! lichno za mene svako (dodushe to se sada promenilo malo, a mozhda i vishe, od kako sam ja upisao fax) ko upishe fax i da prve dve godine on je kao da je zavrshio fax.

a shto se tiche toga da ne znash shta tjesh da upishesh, ne slushaj nikoga, pa chak ni sebe .. nego lepo otidi kod psihologa ili kod onih udruzhenja za struchno usmerenje (ili kako se vetj zovu) pa ti oni daju neke testove pa vidish shta ti ide. tu suzish krug. onda odesh kod tatinih prijatelja koji se bave oblastima iz tog suzhenog kruga i pitash ih da ti objasne kako taj posao izgleda, a onda tek na kraju sumirash sve i pokushash da projektujesh sebe u taj posao na neki duzhi vremenski rok. onda svatish da ti nishta to nije pomoglo i da se sve svodi na sretju :)))

i naravno rofl za engleski [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

to stručno usmeravanje je u moje vreme bilo go kurac, tj. više je bilo orijentisano na poluretarde, da im nađe nešto od čega će moći da žive. ko god da im dođe iz gimnazije, govorili su mu da može da radi bilo šta.

batali ekonomiju marinche! vishe tje ti lezhati neshto drugo :*

ohohohoho

Link to comment
Share on other sites

Mali deny

Kada sam dosao na masinac, moje znanje matematike je bilo na nivou da znam (eventualno) da nadjem nule neke osrednje funkcije. U prevodu nisam znao nista. Zivela deveta i moj profan Slobodan Milosevic...divan covek, ali nismo radili ni ma od matematike.

To mi je dosta pomoglo jer sam lepo seo, uzeo Apsenove knjige (OLOLO USTASA!!) i polozio prve 2 matematike bez problema.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa militjem po pitanju odabira fakulteta.

Marinice, nema sanse da budesh 100% sigurna u svoj izbor jer si ljudsko bice koje, verujem, interesuje vishe od jedne stvari. Ja ti necu reci koji fakultet da upishesh, jer te ne znam, ali na osnovu lichnog iskustva kazem ti ovo - ne upisuj neki faks ako mislish da ce ti ta profesija jednog dana doneti vishe para od neke druge. Upishi onaj faks koji cete dovesti najblize moguce onoj profesiji kojom bi zaista, u svome srcu, volela da se bavish. Pare ce doci i otici, ali te one nece uchiniti srecnim (osim ako ne radish po pola kile koke na dan) kada se jednog dana sa 45 godina probudish i zapitash - ko sam ja i sta ja radim sa svojim malim periodom zivota na ovoj planeti. Slusaj svoje srce i ako si sposobna i vredna pare ce doci u bilo kojoj profesiji.

Ja sam tako upisao etf jer sam 2000te mislio kako su rachunari kul i kako cu biti uspeshan i bogati japi sa svojom dot-com kompanijom jednog dana i tako sam sebe gurnuo u najgore tri godine mog zivota. A onda sam jednog dana lupio sebe macolom u chelo i rekao da necu da robujem poterom za parama i upisao sledeceg juna arhitekturu. I nijednom,bash ni jedan jedini put, za poslednjih pet godina nisam zazalio zbog svoje odluke.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Apsenove knjige

apsen bog:)

ne slushaj igija, njega boile patka, on se i onkao nece baviti arhitekturom:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

MENE INTERESUJU PICKE I DROGA, CIME MI PREPORUCUJETE DA SE BAVIM?

E DA, I DOBRA KAPLJICA

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

haha ma ti si prirodni genije to se ne rachuna :*

Zapravo poenta je bila da sam nabubao i da mi je bilo lakse jer nisam nosio lazne nagovestaja znanja iz srednje...

Da apsen je bog.

Izbor faksa...da i to je pipavo, ja sam realno upisao masinac jer sam bio u fazonu "necu na etf tamo idu supci sa citankama" (ona frizura sa razdeljkom na sredini). A nisam bio svestan da sam i sam imao takvu kosu :) i da mi je realno etf bila zelja.

No dobro, sad bar radim posao koji bi radio i sa etf-om :)

MENE INTERESUJU PICKE I DROGA, CIME MI PREPORUCUJETE DA SE BAVIM?

E DA, I DOBRA KAPLJICA

\

BK ili megatrend je za tebe :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bk sam zavrsio, pitao sam cime da se bavim lul

jbte ovde sve sami uchitelji zivota:))))

pa nisu svi, samo maud :)

ona frizura sa razdeljkom na sredini

haha, to se zove "pechenka" :)

Slusaj svoje srce i ako si sposobna i vredna pare ce doci u bilo kojoj profesiji.

da sam slusao svoje srce, sad bih bio u jarku

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

MENE INTERESUJU PICKE I DROGA, CIME MI PREPORUCUJETE DA SE BAVIM?

E DA, I DOBRA KAPLJICA

pajdo_rava! pushish po narkomanskim gajbama za shot! rastegljivo radno vreme, beneficirani radni stazh posle 30 .. shtatjesh vishe [:D]

jbte ovde sve sami uchitelji zivota:))))

NE BRATORI SAMO SEREMO ONAKO DA NAS MINE ZHELJA!

Zapravo poenta je bila da sam nabubao i da mi je bilo lakse jer nisam nosio lazne nagovestaja znanja iz srednje...

hahaha igore ne seri [roflmao] to je u rangu onih tvojih pricha uchio sam po 2h dnevno [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne slushaj igija, njega boile patka, on se i onkao nece baviti arhitekturom:))

otkud znash...do kraja ove godine cu mozda podneti reshenje za jedan dupleks od 4 stana u backoj ulici u zemunu i asistirati jednom arhitekti u usa.nije da ti kazem bash sve sto mi se desava u zhivotu niti radim samo za muslimane

MENE INTERESUJU PICKE I DROGA, CIME MI PREPORUCUJETE DA SE BAVIM?

E DA, I DOBRA KAPLJICA

realno - DJ

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...