Jump to content

diablo 2bnet


pantasd

Recommended Posts

ja i drugar planiramo da kupimo diablo 2 originalni da igramo malo na bnetu , nisam siguran da li to uopste neko igra ?

igraju ljudi i diablo 1 jos uvek ali nemam pojma koliko je to dobra investicija mada nisu to neke pare a ostace ti dvd, svakako ces da se smoris posle mesec dana intenzivnog igranja 100% jer brzo zasiti igra cak i sa super diablom i onom forom sa horadric cube i stones of jordan,koliko znam a davno sam pratio bile su nagrade za najbrzi max lvl na ladderu pa su isli reseti svakih par meseci.Uzmite cisto radi toga sto je jeftino a pruzice vam kratkotrajnu zabavu (pod ovime podrazumevam da ste igrali pre ja sam se vracao par puta na d2 i kada nabijem lika na neki 90ti lvl se toliko smorim da vise ne pipnem igru po godinu i vise) uzmite ako imate vise repa NWN 1 ili 2 tu ima dosta modula i vise cete imati da se igrate pre nego sto se smorite.

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

hmm nisam jos siguran sta da radim moram da porazgovaram sa drugarom sto se tice smora 10000% sam siguran da ce brzo da me smori :D jedino bi me mozda drzelo malo jer nisam igrao dosta dugo i pored wowa mala promena

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Marxus,slican trip imam ako sam te dobro razumeo :P znaci od kad je izasao diablo,igram dodjem do nekog opasnog lvl-a,ubijem diabla vise puta i onda se tolko smorim da ne mogu da pogledam igru vise,a onda posle jedno 2god isto to :)

Pre par meseci je bas bio taj period,kupio sam original i nije lose ali ako imas sa kim da igras a ne sa random grupom koja ti krade iteme da bi prodala vendoru :(

Link to comment
Share on other sites

imam nwn diamond :D presao sam prvi deo i prvi nastavak u drugom nastavku sam stigo relativno daleko i nesto se iz bagiralo pa sam batalio

o da jel ima da se kupi koletors edition baldurs gate to bi hteo da imam zbog kolekcije :D

@atelas jel ima dosta ljudi na bnetu ili samo nesto malo ?

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

imam nwn diamond :D presao sam prvi deo i prvi nastavak u drugom nastavku sam stigo relativno daleko i nesto se iz bagiralo pa sam batalio

o da jel ima da se kupi koletors edition baldurs gate to bi hteo da imam zbog kolekcije :D

@atelas jel ima dosta ljudi na bnetu ili samo nesto malo ?

Pa ono,uvek ima servera za igru :)

Link to comment
Share on other sites

Pa na Bnet-u imas mnoogo vise mogucnosti nego u single playeru. Ako nikada nisi igrao na Bnet-u zarazices se jako. Postoji masa tajnih bosova kao i nivoa kao npr : Uber Tristram(lokacija). Ovde imas tri nova bosa : Pandemonium Diablo,Uber Mephisto i Uber Baal. Potrebno je dosta ljudi da se zavrsi instanca i na kraju dobijas "Hellfire Torch" (small charm),koji daje 300 kuraca.

Ovo je samo jedna od lokacija koju mozes otkriti samo na Bnet-u. Naravno ima jos brdo takvih i one isto "ciscenjem" daju bruka itema. (npr Ubijanje Diablo Clone-a dobijas Anihilum charm. E,takav item sigurno nisi verovao da postoji).

A new event was also added to online play. When enough of the powerful (and hence, widely duped) Stone of Jordan rings had been sold back to NPCs on a server, an Uber Diablo or Diablo Clone would appear, dropping a powerful Annihilus charm upon death. It is widely believed that this event was added to remove the widely duped rings from the economy. (wikipedia)

U svakom slucaju moj savet je da probas!

Link to comment
Share on other sites

igrao sam davno diablo 2 na battlenetu ali to je bilo u igraonici tako da nije bilo bas mnogo ljudi, bilo je super u to vreme :D

nabavio sam diablo 2 expansion original sada samo jos obican i mogu da krenem

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kako 800+800? Ja sam odavno kupio ali zar nije 800 i unutra dobijes d2+exp,zar ti treba d1 original?

E,jel neko bio u onoj COW"instanci" ? Ja bio par puta a itemi padaju ko nenormalni,to ti dodje kao chit ili ne? :|

edit: Secret lvl a ispadne svaki put gooomila dobrih itema nabudzio sam lika samo sto sam par puta otisao tamo :p

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

e ljudi ajd ako neko ima a ne treba mu cd keyici za lod i obichan diablo 2 ja sam zainteresovan ili mi recite gde ima da se kupi, ali ako vam nije problem na mail ili msn ili gtalk chegster26@gmail.com

hvala puno unapred, smoroi wow pa do wotlk da se odmorim uz dobri stari LOD :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moze da se namisti da se igra u prozoru.

1.Downloaduj D2loader za verziju d2 lod koju koristis sa sajta: http://d2loader.blizzsector.net/

2.Extractuj ga u folder gde si instalirao diablo...

3.Napravi short cut (na desktop, ili bilo gde)

4.Otvori properties na tom shortcut-u i na mest gde pise Target : "lokacija d2loadera" i dodaj -w (samll window)

5.Apply and close

6.Pwn diablo's and baal's ass ;p

Takodje pomocu d2loadera moze da se pokre igra vise puta i mogu da se koriste i drugi dc-keyevi tako da je moguce igrati sa vise likova odjednom na b-netu.

ja igram diablo na netu vec vise od 2godina sa malim prekidima od po mesec 2, igra je mnogo bolja na b-netu nego na single pleyer-u

na netu ima itema koje ne mozete da zamislite (tj i u singlu ali necete ih nikad naci je ispadaju na hell tezini i ni jedan character ne moze da predje sam hell tezinu jer ima neprojatelja koji su imuni na lite/fire/cold/physical/poison dmg..jedi se moze preci sa paladinom jer jedan njegov skill "blased hammer" ima magic dmg + da bi presli morate znati kako pravilno da napravite paladina tj kako najbolje iskoristiti skill points-e. A i ako to znate opet je prakticno nemoguce jer da bi nasli te iteme morate jedno 1000++ puta ubiti mephista / andy/baal-a/diabla/ na hell tizini da bi to ispalo...)

ima i jako dobrih runewords-a ja licno nisam verovao kad sam vide te bonuse kao sto su 3+ all skils 30-40 allressistance ++ extra bonusa i to sve na jednom itemu ;p

igra je extra , na netu imate milion mogucnosti i stvari koje su prakticno nemoguce u single playeru.

I na kraju jedno pitanje... jel zna neko neki channel gde se okupljaju srpski igraci... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...