Jump to content

Park južni 12


Recommended Posts

ja sam se na sve kidao

znachi jebeni star wars kid kog sam video dve hiljadite i zaboravio do sad na njega, jebena bebi panda koju sam gledao milion puta i jebeni dramatic chipmunk kog sam gledao deset miliona puta i sve obrade i umrem od smeha i dan danas kad ga vidim

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sushtina south parka je kritika na americhko drushtvo

kapiram da bi vam bilo smeshnije da chekate dve godine da prodju pa da onda pustite

meni je recimo epizoda sa jenkimom bila smeshna

a mojoj zhenki nije jer ne zna shta je jenkim

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Haha, nije loša epizoda :)

Sa druge strane, ovi TV ripovi su sve lošijeg kvaliteta. Em ne rade deinterlejs kad kepčuruju, em hvataju u xvid u ril tajmu, slika užasna. Ko da će propasti internet ako uhvate u lossless, rekompresuju u two-pass xvid i okače pola sata kasnije u odnosu na uobičajeno...

Link to comment
Share on other sites

Haha, nije loša epizoda :)

Sa druge strane, ovi TV ripovi su sve lošijeg kvaliteta. Em ne rade deinterlejs kad kepčuruju, em hvataju u xvid u ril tajmu, slika užasna. Ko da će propasti internet ako uhvate u lossless, rekompresuju u two-pass xvid i okače pola sata kasnije u odnosu na uobičajeno...

it's all about ePenis these days.

Jbg, trkaju se grupe koja ce pre da izbaci pa ih bole paja za kvalitet samo da su prvi.Pre sam cuvao ripove i sve rezao, sada brisem sve pa cekam dvd ripove, uzasno je stvarno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...