Jump to content

Devojcice


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali nagradna igra

Izvlacenje se vrši svakog prvog u mesecu.

Ucestvuju svi prijavljeni clanovi

(registracija je besplatna).

Nagrada za naredni mesec je 50 evra.

Ili ukoliko dobitnik želi mi mu placamu kurvu i snimamo filmic u tom slucaju nagrada je

200 evra

i obavezno izlaganje materijala na sajtu.

shto ovaj laki ne org ovako enshto:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@nagradna igra:[roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e vidis,interesuje me sta ce dalje biti od ovog topika

mora da postoji neko ko je nekad kurvu uvrshio

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zar nema nekih night klubova po beogradu? :)

Ili je sve vezano za placen sex (idalje) ilegalno?

Ima to nije problem nego smo mislili na gajbu da mu narucimo, a ne da ga vodimo, to ne mora da bude neka profi riba ali da necemu vredi da bas nije groblje

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

to je min ~300e i da bi bila bash profi treba znati ljude a josh da izgleda profi .. ako vetj sada ne znate nikoga takvog onda zaboravite celu prichu i razmishljajte u drugom pravcu. kod nas je malo trzhishte za tu hajend robu shto znachi i da je zatvoreno, tako da preko oglasa netjete natji to :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

o boze koji flesh, sad sam se setio price ortaka iz srednje, za ganci drocu po imenu minka [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa koliko para ste spremni da izdvojite ?:D to je bitna stavka :D

Nas trojica bi platili kes nije problem, nego kako to ide stiptiz pa ono ovo na pola, sat, cena za to, ako ne moze ovako moze i nesto ako neko neku zna proverenu i to dolazi u obzir.............

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Si senor, but voodoo started IT!

cekaj, zajebi moram ovo

pazite vas dvojica znam ja neku, zna i ona po nesto, nije ovakva, ali je proverena i to, ako ne moze ono, nesto moze sigurno.Jedino da vam dam broj pa da se dogovorite?

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...