Jump to content

TUR u NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@radule Iskreno najverovatnije [:D]

[:D]

pa iskreno, za pola ovih timova nikad nisam ni cuo al verujem da u njima igraju ljudi koje sam bar video na netu, posto je trajanje srpskog dota klana u proseku nekih 6 meseci, pa ne mogu po imenu klana da odredim dal znam ljude iz istog [8D] . Inf i FED su svakako timovi sa najduzom tradicijom igranja pod svojim originalnim imenom.

Edited by Radule_

ToSsGirL fighting ^^

Link to comment
Share on other sites

Bili su repovi i od proslog turnira. Bice i ovi samo da ih sutra sve skupim i postujem... Ali s'obzirom da smo kasno zavrsili, spavacu ko medved, tako najverovatnije tek u ponedeljak i postovacu po par replaya,jer su razbacani po celoj igraonici.

Iz mog ugla: bio je dobar tur,kvalitetna dota-najbolja sto moze u drzavi,sa dosta iznenadjenja,lepo smo se druzili, sprdali i uzeli malo kesha :)

1 4GL

2 mi(lg)

3 Fed

4 world net

Pravicemo uskoro o5 tur, sa vecim brojem ekipa,da se igra u dve igraonice, ali otom potom...Znam da svi cekate replaye, potrudicu se sto pre da ih postujem...

Link to comment
Share on other sites

meni najjaci miza car , dosao ujutru, doveo acida i vrtic da igraju sa njim, izgubio 2 i odma otiso kuci. lik se uvek pojavi na bilo kakvoj vrsti turnira. nije kriv sto ga deca sputavaju, MIZA ZA PREDSEDNIKA ! btw 4gl na rdu protiv tome uzo tim kakav ne bi izabrali na piku :) mali batica lcf SABIJA samo da se zna ! KURCINE se nisu obrukale iako je bilo jako neizvesno u drugoj partiji dok su nas u prvoj pregazili viktor & staneri ekipa :). sve u svemu lepi utisci, svaka cast pastiru spasiocu na gostoprimstvu

Link to comment
Share on other sites

nije bilo razmenjiwanje shamara i to.... ZZZZ toliko ste pricali a ono nista ,pfff razocarenje ja mislio da ce swi da dodju ko sa k1 a ne sa dote

ae bre pishite utiske ,provale ,mora da je bilo jos nesto?

lol [:D]

Kako da bude kad su svi bili ql full, a mali zakrzljali yoca miran ko bubica, a vidi ga sada, ojacao na topicu nesto~?~ (jos mejh da baci neku prozivku i gg :)))

p.s. jeste panda, ali bez itema 1vs1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...