Jump to content

TUR u NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na kraju ispada da cu ja da dodjem iz bleje u ns ... da gledam papane kako igraju T_T

OCES DA TI JEBEM MATER ????? mogo bi nekad da pozoves da se informises, debilu glupavi... Idemo svi samo treba da se skupimo sa kesom i da uplatimo, btw reko je mare da ce ti nalupati samare i da ti znas zasto! JA CU TE BRANIM! I JA SAM GAY, VOLIM GA U PEDU!!!!!!!!!!!!! PEDERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

brusli.png

<Dakilence> god of fog

Link to comment
Share on other sites

TOMA DRVOSECHA I VIKTOR PASTIR SPASIOC

GG?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

PRAVILA: Igra se 48b, svi heroji su ukljuceni, SVI^(nema autobana).Ima backdora sve do hg, tamo ako se udje sa kripovima ili posto su kripovi usli,mogu se rusiti sve strane.Tolerisace se koji udarac, ali ako se primeti da je ocigledan backdor BANET :)

Itemi: 1necro, 2eul/hex, 2refresh, 2 arcana.

Kad se heroj dropuje, moze se nastaviti sa njim ako mu ostanu itemi, ako se uzmu ili prodaju heroj se zakljucava.

Mogu se sharovati ringovi flaskovi tangoi tp i sva ta sitna sranja.

U grupama se igra -rd (Na pocetku se 2 minuta gledaju heroji, pa se pikuju bez pauze)

Posle grupa se igra -apxl

Sutra ce gazda da pregleda uplate, pa cu da postujem ko je uplatio, a u sredu se zatvaraju uplate i prave se grupe.

U cetvrtak-petak cu postovati grupe, da se zna ko kada treba da dodje, jedna ce igrati pre podne, druga popodne(u kojoj bude bilo vise ekipa sa strane)

Svi donosite svoje miseve,tastature,slusalice...

Bez obzira na ishod tura i pobednike...... MUCAK JE POBEDIO ko se seca proslog shvatice :)

Link to comment
Share on other sites

E da jel ima instaliranja autohotkeyeva i slicnih sranja, ja mogu da igram bez njih, ali ono bilo bi lepo kad bi moglo...

aj pa vidimo se kroz 5 dana

ili da ne idemo uopste kad nema potrebe? ti posalji na maretovu adresu 60% od ucesca, bez veze se cimamo ;**

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Prvomajska 36a btw.

I duvaj karu prvomajska nije :-) a saznao sam i koja tako da...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

DA NIJE TOPOLSKA 18 ?!?!

wtf bre viktore za ove testeture bla bla,ko ce nosi iz NIS TESTETURU FFS JER I MONITOR DA NOSIM ??

ne stvarno,misa cu ponesem to ok al ovo ostalo na pamet mi ne pada TT...vi bas nemate testeture ili su BAS KRS?

Edited by HaAsAn
Link to comment
Share on other sites

Nisam ti nista editovao, od starta sam tako ukucao pitaj snupija :> skotic owning

btw. kolko se secam od ranie tastature su bas bile krsina, tako da cu poneti neku moju obicnu cisto za svaki slucaj...

Viktore pusti uplate bar do cetvrtka ili neku varijatnu da onima koji uplate do srede cuvas mesto, a ostali ako uplate do petka uplate, nema potrebe da se 3 dana unapred znaju grupe itd :S

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...