Jump to content

TUR u NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RD ume toliko puta da resi, npr imas u pulu zevsa qop-a i potm-a i ko prvi pickuje moze samo jednog da uzme i uzme npr zevsa a drugi tim uzme potm qop-a dok u poolu nema 2 stuna koja mogu da poklope ili qop-a ili potm-a ili nema line da iznukuje potm-a itsl i kako ces ti da ubijes potma ili qopa u celoj partiji?... mislim, ne mogu neke senzacije da se dese u grupama ali tbh ne shvatam zasto bi stavljali rd kad moze apxl od pocetka...

ceo svet je glup mi se pravimo pametni :)

Taj sto first pickuje zevsa preko potm-a i qopa....

Edited by evil-live
Link to comment
Share on other sites

Mare a sta ako ovi uzmu prvi pick akashu, pa ovi zevsa i potma, a onda ovi magnu i picku maminu?Nemoj mi pricati o tom ne balansu u rd uvek ima nesto da se izkontrira ili izmuva, ali onda se ne svodi igra na ovu standardnu sven leshrak yeaaa!A ako izgubis u grupi na rd... ahahah daj bre!

Bice i jos jedna stvar. SVI PONESITE SVOJE TASTATURE MISEVE I SLUSALICE, jer kontam da ze Beogradjanima nece svideti nesto sigurno(od navedenog),pa da ne bi bilo kukanja i smaranja oko toga, svi imate i ponesite.

Rakija ftw, spremam je polako....

p.s. 4 mare: najpametniji smo, a ceo svet jeste glup... Ne vidim sta tu nije jasno? ?! :p

Link to comment
Share on other sites

Iznervirao? To je najvece govno koje sam ikad video u zivotu! Golim rukama bi ga zadavio,pa bi mu kidao meso zubima dok se ne razpadne ceo!

Zamisli prijavimo se mi mym cup da igramo za irsku,jer oni nemaju dotashe.I sve ono kao pricamo na engleskom, na team chat nista i nabijemo holandiju, i taj hunter reta(clan tog lw clana sa kojima sam igrao) ode na site te lige i prijavi nas. Nadrko se jer nije bio u sastavu(a kako da bude kad je noob), kakav ker trebas biti za to?!!?Zamisli govno skrnavo!?!!??Ma idem da otvorim topic novi samo za njega :)

E da, ako prodje ovaj tur, pravimo sledeci ali i u world netu i u catacombi, a to ono da bude milion ekipa...ali otom potom(mirana :) ccc) prvo da se ovo odradi hfgl

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahahha, znam za to, imas i pisao sam na jednom od proslih topica, ja ne znam kolko je on ljudi uspeo da iznervira ^^, najjaca mi je fora sto on tvrdi da smo mi nubovi i da on treba da igra za repku...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Ok dodjite, 95% da cemo i mi.Prosli petak bili neki iz subotice, gledaj ovu scenu: Udje lik u vip sobu, uloguje se, udje u war i pocne da drka rezoluciju(a tamo oni wide ekrani,sjebe se sve ako menjas grafiku).Kaze mu Aca(gazda) sta radis to?

Ovaj:Pa namestam to tako treba, da ne laguje ( u lanu rofl! )

Aca: Nemoj to pomerati samo ces sjebati i nece svakako lagovati

Ovaj: Ne ne ne, moram i da smanjim spell detalje jer ne vidim onda u fajtu nista, to tako treba znam ja

Aca: pa valjda ja znam, gazda sam igraonice

Ovaj(paflan): Pa valjda ja znam, ja igram pro dotu!

A mi ....................................................

Igrali srbijanci vs njih(koji svaki dota najt gube) i odvale ih onako uz njihovo standardno urlanje! (to su oni sto su na tur dosli pijani ko guzice :))

Link to comment
Share on other sites

@SilenciOo

kao prvo, samo kurac mozes da mi diras golim rukama.. za reprezentaciju irske ja i tingol smo prijavili, ja sam buildovao nickove na mymym.com. na dan meca amel(tingol) mi je rekao: budi online u 5.. ja sam rekao ok.. mi lepo svi na ts-u, kad odjednom kaze shaman: "amele ja necu da igram bez viktora. zvao sam ga da igra cw sa nama a necu da ga izjebem .. ili igramo sa njim ili bez njega i mene." ja i amel smo prve komsije i evo vec mesec dana ne pricamo zbog toga.. ja sam mu rekao ili igram ili prijavljujem. sto je najgore, kad si dosao na ts, shaman ti je diktirao acc koji sam ja napravio i rekao ti da igrate za irsku. da bi ti rekao: ko, sta.....

na tur najverovatnije necu doci jer znas da mi klan nije srpski, a pokusavam da okupim neku ekipicu da napunim tebe i tvoju tardiranu ekupicu..

kad god oces cw, posalji pm na x3m~h34dHuNt3R- na ggc-u

pozz asshole!

Edited by h34dHuNt3R
Link to comment
Share on other sites

PM ?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ok dodjite, 95% da cemo i mi.Prosli petak bili neki iz subotice, gledaj ovu scenu: Udje lik u vip sobu, uloguje se, udje u war i pocne da drka rezoluciju(a tamo oni wide ekrani,sjebe se sve ako menjas grafiku).Kaze mu Aca(gazda) sta radis to?

Ovaj:Pa namestam to tako treba, da ne laguje ( u lanu rofl! )

Aca: Nemoj to pomerati samo ces sjebati i nece svakako lagovati

Ovaj: Ne ne ne, moram i da smanjim spell detalje jer ne vidim onda u fajtu nista, to tako treba znam ja

Aca: pa valjda ja znam, gazda sam igraonice

Ovaj(paflan): Pa valjda ja znam, ja igram pro dotu!

A mi ....................................................

Igrali srbijanci vs njih(koji svaki dota najt gube) i odvale ih onako uz njihovo standardno urlanje! (to su oni sto su na tur dosli pijani ko guzice :))

Ako je los monitor/racunar, ima da radi sporije sa vecom rezolucijom......

ja uvek stavim na 800x600 dok majmuni stave 1024x726 na shit kompu

Link to comment
Share on other sites

Najbolja rezolucija je uvek ona koja je na desktopu (ako je na desktopu 1024x768x32, namesti tu i u igri, i performanse su sigurno najbolje - to se najbolje vidi na loshijim kompovima, kad uradish ALT+TAB)

Ako je rezolucija na desktopu predrkana (tipa 1600x1200, onda neznam shta da ti kazem...)

U sluchaju da mozesh oba da namestish, onda shto manja to bolja...

Ako je monitor izdrkan, uvek slushaj vlasnika [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...