Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sto nosite te skejterske kacige? :)

Ne, ozbiljno, mozes li mi reci koja je uloga kacige u skoku s padobranom?

zabranjen odgovor: "Pa ako se ne otvori padobran skacem na glavu lol nub" :D

eh, na neke stvari covecanstvo nikada nece dobiti odgovor, isto tako su kacige nosili i piloti kamikaza...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

244vcr7.jpg

Koji si ti Fato?

I jel ovo Zrenjanin ili Novi Sad?

A sto nosite te skejterske kacige? :)

Ne, ozbiljno, mozes li mi reci koja je uloga kacige u skoku s padobranom?

zabranjen odgovor: "Pa ako se ne otvori padobran skacem na glavu lol nub" :D

Nisu skejterske kacige, vec prave skolske padobranske! A nose se da zastite glavu haha

tj. da ne boli kad iskocis pa udaris u avion/helio, drugog padobranca u slobodnom padu, kad se izlomis na prizmeljenju i tako

Iza kamere je stajao stativ :)

Trebali ste da stavite kameru na stativ, bilo bi bolje bar jedno hiljadu puta!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

skacem skacem :) ja sam koleza eee bas mi je drago da nas ima vishe ovde na forumu, sad da nalozhimo ostatak pa da se bacamo svi zajedno!

e bio sam u komshiluku juche, u Kikindi! Bilo super!

'el' ti to prvi skok? kako bilo?

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Koliko vam zavidim :) osećam da bi mi srce iskočilo kada bi samo pogledao pre skoka.San mi je da to jednom uradim ali se ozbiljno plašim za zdravlje, posebno što sam imao tahikardiju i ponekad se vrati.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Postoji stvar koja se zove lekarski pregled, ako ga prodjesh, nema potrebe da se brines :)

A san, znas kako kaze Dzeb Korlis: "Bolje da zivim 30 godina, ziveci svoj san hodajuci uspravno, nego 80 on kolenima, krijuci se od njih" :D

Ako ti je stvarno san, onda je A-Must-Do!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

sad kad sam ti bolje pogledao avatar izvalio sam sta je, a uvek sam se pitao hehe ;)

bilo nas je oko 30 medjutim avion bio u kvaru i dok ga je popravljao svi zapalili ostalo nas 6, pregrmeli ono nevreme i skakali sa zalaskom sunca. dada prvi skok. sta da ti kazem kako je bilo : ) u avionu sam bio prvi put tako da je bilo zanimljivo gledati zemlju sa 1000m ; ) a od izlazenja na papucicu pa na dalje .... "JEL' MOZE?" "MOZE!" IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

zavisi sta zelis? tandem skok ili skok na gurtnu. tandem skok ti je oko 150e ne treba ti nista, najavis se dodjes i skocis sa 3000m imas slobodan pad od oko 40 sekundi naravno prikacen si za instruktora. kod skoka sa gurtnom ti treba lekarski pregled koji se radi na VMA i kosta 5540(traje 5 godina) + obuka i prvi skok su ti oko 8000 sto izadje 13500 (ak finiks) posle tog prvog skoka svaki sledeci je +-24e u finiksu( cuo sam da ima jeftinije na drugim mestima ali ne znam nista o tome)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

^u prevodu,mora da si burzuj? :)

jeste skupa je zajebancija, ali za pare koje ulozis dobijes stvarno neopisivo iskustvo...

pa ne ; ) ja sam radio 2 posla 20 dana da bih mogao da priustim skok. sada mogu da odvojim za jedan skok mesecno tako da ono zavisi zavisi

aaa, cestitam!

polako, videces koliko stvari mozes iz kuce da prodas :D

plus koliko skokova dobijes ako ne odes na more ... itd ;)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...