Jump to content

Mass Effect stiže na PC


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čitao sam na jednom forumu da taj zadnji fix ispravlja te bagove, ali se dešava da kada se učita pozicija protivnici te odmah ucmekaju, bez da možeš uopšte i da reaguješ.

Jel ovo sigurno 100% error free? Da znam dal da upriličim jedan download vikend ove nedelje.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se to nije desavalo, jedino sto mi se desilo je da sam bio zaglavio na jednom delu prelaza u Normandiju ali tu pomaze ona stara fora da kucas u konzolu sifru da te tamo prebaci. Veoma je zanimljivo kako su dva lika dosla do resenja za crack, sto je cak bacilo sram na grupe koje izbacuju igre u ovom slucaju Reloaded. Ispalo na kraju da medju linijama koje pokrecu zastitu i ono debilno "pozovi kuci svakih 5 do 10 dana" ima desetine koje omogucavaju neke sasvim banalne stvari pa ako neko obrise sve ne gledajuci sta radi onda se i desi da 2 funkicje bez kojih se ne moze igrati i ne rade. Mada evo priznajem da je efektivno, meni je doslo da kupim igru od nerviranja.:)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Samo overis onaj becon i krene animacija i zavrsi se misija. Osim ako si ti jos kod onog dela gde je onaj svercer oruzjem "Paule" e tu moras da odes do kraja voza, aktiviras i onda te on odveze na drugi deo spaceport-a gde se i nalazi beacon. Jos jedan bug na koji sam naleteo je u misiji "Asari Diplomat" neprijatelji se neprestano radjaju kad menjam izmedju dve zone, malo sam tako i varao pa sam otlkjucao "Assault Rifle Achievement" :) plus zaradio malo love za troskove. I da jos jedan bug, prokleti Mako mi nestaje konstantno ako promenim zonu, uvek se vrati na pocetnu poziciju. Damn Bioware/EA i njihova zastita protiv pirata !!!! Arrrrr!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Samo overis onaj becon i krene animacija i zavrsi se misija. Osim ako si ti jos kod onog dela gde je onaj svercer oruzjem "Paule" e tu moras da odes do kraja voza, aktiviras i onda te on odveze na drugi deo spaceport-a gde se i nalazi beacon.

Fala, zaboravio sam da ima i mapa u igri lol

Nego izašao je i Vitality, krek im je dosta manji tako da je skroz očišćen od SecuROM VM-a i trebalo nešto bolje da radi + je ispravljen bag sa pregrevanjem oružja u poslednjoj borbi...

http://rapidshare.com/files/120994248/Mass.Effect.CRACK.ONLY-ViTALiTY.rar

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Soreh na dezinformaciji, izgleda da Vitality ipak ne ispravlja overheat, nego Gnarlov fix #2... koji haos, valjda će skoro patch.

Ovaj ispravlja overheat:

http://rs336.rapidshare.com/files/121005630/The_MASS.EFFECT.PROPER.CRACKFiX.READ.NFO-iND.rar

Link to comment
Share on other sites

Ja sam taj overheat bug ispravio sa +12 trenerom :), ali racunam da mi zbog toga neprijatelji jovo nanovo naseljavaju instance. Evo desila mi se misija da moram da udjem u 3 bunkera na mesecu a svaki put pri izlasku iz jednog mene je cekala stara dobra vojska neprijatelja i tureta :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je veoma dobar uvod za neku dublju raspravu o buducnosti PC igranja. Realno je ocekivati da sve vise i vise kompanija na ovaj nacin "osiguravaju" svoj proizvod, ali gde "osiguravanje legalne prodaje" prelazi u "obezbedjivanje prodaje i posle prodaje" ? Nekad se znalo, za pare koje dam to sto sam kupio je moje vlasnistvo. Sada za pare koje dam ja samo iznajmljujem stvar na odredjen broj instalacija. Onda moram da kupim opet i opet i opet ... . Jel nam se smesi buducnost gde ce svaka igra imati mesecnu preplatu kao MMO-i danasnjice i razni servisi M$ i ostalo?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

mjok, ukinuce oni tu zastitu postepeno, tipa posle mesec dana proshire aktivaciju na 10 puta a posle 2 meseca je ukinu

mene vishe brine sto se broj sati gejmpleja rapidno smanjuje (koliko je jebeni mass effect bio u razvoju i na kraju je zavrshish totalno za 10 sati igranja? 2 dana igranja)... zamisli josh da treba i da im platim... e pa necu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mjok, ukinuce oni tu zastitu postepeno, tipa posle mesec dana proshire aktivaciju na 10 puta a posle 2 meseca je ukinu

mene vishe brine sto se broj sati gejmpleja rapidno smanjuje (koliko je jebeni mass effect bio u razvoju i na kraju je zavrshish totalno za 10 sati igranja? 2 dana igranja)... zamisli josh da treba i da im platim... e pa necu...

Ja sam počeo juče i po mojoj proceni igrao sam ga jedno oko 3 sata i još sam prvi put na Citadeli, krenuo sam da odrađujem questove koji se otvore posle prijema u tornju, kako vi to igrate ovako kompleksan rpg pa pređete za desetak sati? Jel to znači da sam još malo na pola igre :)??

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...