Jump to content

EXIT 2008


Guest

Recommended Posts

hmmm, momci

Najveća zvezda svetske elektronske muzičke scene, nemački mag za gramofonima di-džej Sven Vat nastupiće kao zvezda „Dens arene“ na „Egzitu“ koji se održava od 10. do 13. jula na Tvrđavi u Novom Sadu. Osim Svena, na „Dens areni“ za gramofonima će se naći i haus di-džejevi Ben Vat, Fransoa K. i Klaud fon Strouk.

Sven Vat, ekscentrični lider svetske elektronske muzičke scene, za gramofone prvi put staje 1982. godine. Tada je puštao trens muziku i ujedno je bio jedan od prvih di-džejeva koji su počeli da se bave ovim muzičkim pravcem. Sredinom osamdesetih, Sven prelazi na tada sve popularniji haus i postaje rezident kluba „Vogue“. U tom periodu bio je i jedan od osnivača najveće tehno trens muzičke izdavačke kuće „Harthouse“. Krajem osamdesetih, haus gubi na popularnosti i Vat prelazi na tvrđi, tehno zvuk. Vrlo brzo, ovaj ekscentrični Nemac postaje zaštitni znak svetske andergraund muzičke scene, a do 1992. nastupio je u svakom većem svetskom klubu. Četiri godine kasnije, Vat osniva jednu od najboljih muzičkih izdavačkih kuća „Cocoon“. U tom periodu otvara i vodeći nemački klub „Cocoon“, koji je vrlo brzo postao sinonim za najbolji svetski klabing. Do sada je izdao dvanaest albuma, a „Accident in Paradise“, koji je izdao 1995. godine, proglašen je za jedan od najboljih svetskih albuma u istoriji elektronske muzike. U Srbiji je prvi put nastupio prošle godine, a ta žurka je proglašena za najbolji muzički događaj godine.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za sada me nista ne privlaci da odem ove godine... :(

-||-

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

na exitu ne treba da budu veliki metal koncerti tbfh = blabla

svaki stejdz ima svoju prichu... realno explosive stage je zapostavljen ffs

kako mogu svake godine da se iscimaju oko dens arene (uvek elitu dovedu)...

ljudi su se jednostavno navikli na to .. znaju unapred da nista nece biti od explosive stejdza i vecina

nedolazi bas zbog toga ... !11 ...smorio sam se xD

Edited by XT3X[C]ha0s
Link to comment
Share on other sites

dovode Svena dva put u 6 meseci.Smor.

zavaljala mu brenda gajbu ;))))))

mislim i meni zasmeta to kad dovedu nekoga vishe puta za redom u kratkom vremenskom periodu, al nije ga bilo pa ne mozhe masa da se zasiti, a i ako je kvalitetan shto da ne dodje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

^^

pa tako nekako, u glavnom sakrivaju se :)

mjock istripovao si .. realno njih gledati full ili nikako. znachi samo arena cert dolazi u obzir.

jbga mene vishe tangira njihova mjuza nego oni vatrometi i magije :P kada bi to bila cena njihovog dolaska ne bi bilo problema sto se mene tice, za flesheve cu sam da se znadjem ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...