Jump to content

EXIT 2008


Guest

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nishta ne valja, svi nezaodovoljni, mamu im jebem :)

tako je mamu im jebem!

mislim ono shto meni smeta jeste to shto uvek izbace u najavu prvo te filler bendove pa tek pri kraju neshto ozbiljno shto dosta govori kojom se logikom vode, a meni ta logika ide na kurac inache sav rispekt. to je to.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bio satyricon prosle godine valjda :D

dosta blacka za narednih 10 godina :p

a sto ti i chaos ocete se zove wacken

a tako nesto srbija nece videti nikada :D

smederevo ne racunam ofkors :D

Satyricon je profesionalno odradio koncert na exit 007, jedino sto mi se nije svidelo je jebena publika ...

znachi prvih 5/6 redova se lome/urlaju, dok ostali mirno posmatraju, kao da gledaju tv ffs.

Realno ako ne budu doveli nekog od gore pomenutih bendova na explosive stage-u ili neke dostojne istima onda nek se teraju u ...

Svake godine dovode elitu na dance areni, na mainu isto, ali explosive gotovo uvek da zapostavljaju lol.

btw, dolazim u smederevo [8D]

Link to comment
Share on other sites

Pol Veler, legendarni engleski muzičar, nastupiće na ovogodišnjem „Egzitu“ koji se od 10. do 13. jula održava u Novom Sadu. Veler, čija je muzika uticala na brojne ostrvske bendove („Oasis“, „Blur“, „Ocean Colour Scene“...), na Tvrđavi će održati koncert u petak, 11. jula.

Džon Vilijam Veler, kako glasi pravo ime Pola Velera, rođen je 1958. u mestašcu Širvoter, u blizini Vokinga. Tokom tridesetogodišnje karijere Veler je uradio nešto čime malo muzičara može da se pohvali - osnovao je dva super benda, „The Jam“ i „The Style Council“, a zatim je nastavio, takođe veoma uspešno, solo karijeru koju su obeležili hitovi za sva vremena „Wild Wood“ i „You Do Something To Me“.

Veler je 1973. u Vokingu, zajedno sa prijateljima Stivom Bruksom, Rikom Baklerom i Brusom Fokstonom, osnovao grupu „The Jam“. U naredne četiri godine momci su svirali po malim klubovima u Sariju i Londonu, a početkom 1977. za 6.000 funti potpisuju ugovor sa izdavačkom kućom „Polydor“. U narednih šest meseci bend „The Jam“ objavljuje čak dva albuma, sa kojih su skinuti hitovi „In the City“ i „All Around the World“.

Blic

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto svi tolko ishejtovaste fooftrs..

mislim nisu vrh vrhova al su sasvim solidan bend i ima par kvalitetnih pesama + cepaju uzivo..znaci skroz zadovoljavajuce..

nego o elektronici nesto cute..

ko pominje i hejtuje foofighterse? koliko vidim oni nisu ni na vidiku za izvodjache na exitu. Ako dodju ok.

Problem su ostala tri dana na mejnu....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma kakav crni pol veler .. mislim chuo sam za njega i ono chak i znam ovako neke stvari o njemu, al ono koji je on moj neki izvodjach pa pre bih slushao ono vangoga nego njega .. stvarno te priche on je tamo neka prekretnica iz 70ih godina. boli me bre qrac!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...