Jump to content

DotA-Gaming.com European League Room


dR.No0

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se da je mesto sasvim pristojno sto se tice partija itd. Problem jesu admini i stuff ali su morali tako da urade dok ne privucu ljude isto kao sto su radili na gdc itd dok su bili na bmetu. Evo licno moj primer ja ima stats tamo 1-6 i imam negative streak od 6 loza ali je svaka partija bila gusta i partije su vise nego ok. Moj predlog je da neko od srba ako moze postane co admin ili neki stuff tamo pa da lepo brine o srbima jer tako rade svi drugi zasto ne bi i mi srbi bili malo slozni umesto nekog stalnog prozivanja... Kapiram da i moj inative je uzeo maha ali doci ce to sve na svoje. Poz za sve i kazem jos jednom treba svi da se slozimo i da karamo >>world :)

Link to comment
Share on other sites

Jedina zamerka na staff jeste sto jos uvek postoje deca koja vode "dvojake standarde" prema igracima. Juce je H4nn1- pluggovao pri totalnom outpicku i skoru 6-0 za nas. Izmedju ostalog u istoj ekipi je bio i prvoplasirani YxxS i posle plugga je odradjen .result draw. Verovatno se decko iznervirao jel nije uzeo jednog kripa,a kad je dobio preko picke nije imao pare za tp nego je MORAO da ide peske na lane...

Da smo dobili tu partiju(a bili su veliki izgledi za to) razbili bi dva 10+ win streaka,a da ne pominjem exp koji bi dobili...stvarno jadno.

Kad pitas admina "kako je to moguce",on ti da link na forum sa pravilima (!?!?!!?).

Link to comment
Share on other sites

imba :O League-Guard whispers: unskilled_rider has 40 wins, 27 losses, 1331 experience, ranked 5/371, Rated [Excellent]; Current winning streak: 6<Obliterating> Confidence factor: 83.30%

e vi sto ste postavili req daj nemojte 6.51 ili tako nesto nabacite neki cw 6.48b ne moze niko sup na pub replay :( , a ja sam nov tako da nesmem abuse jos ^.^ .

Link to comment
Share on other sites

ma ima super igraca , kao i nubova... Jedina veca zamerka je na administraciju jbg to su 7-8 drugova i vrse abuse kad im se prohte, uz to veze nemaju sa igrom ali nvm, ligu ionako vode rider noobsrus vodonaeva i drugi koji vise ovde na koje je uglavnom prebacena vecina posla ( izuzimam DotA-Angela koji je dobar lik )

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

au onda ja sa 20/11 od kojih su mi 5 izgubljene zbog disca sam bolji od ihcs1 igraca , dok mi tardi nisu delete stats.

dosta zavisi od srece , mozda igras 8 protiv stacked teams i sve osam izgubis , a mozda ti se padnu tardi pa izgubis i vs random , a taj armor i nije neki pro igrao sam snjim juce , a mozda ti i dodje neki tard kapiten i izgubis samo zbog njega nikad se ne zna , ali sto jes jes dr.no0 glavna nubara u channelu :P j/k

[15:02:05] League-Guard whispers: You have 7 wins, 8 losses, 1077 experience, ranked 97/434, Rated [Decent]; Current losing streak: 3<Stoned> Confidence factor: 56.40%

Malo sam se popravio, a Nenade? Neko mi je resetovao stats, a uopste ga nisam ni pitao..xD bio sa 2-11!

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...