Jump to content

DotA-Gaming.com European League Room


dR.No0

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na cemu si ti lepi ovih dana?

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

Rudi pro! lololool

OK,kapiram,svi ste vi sada profesionalci. Samo me jos zanima,kako ste tako odjednom ponikli,kao pecurke? Gde ste bili do sada?

Ja govorim iz licnog iskustva,a to je da svaku patiju koju odigram tamo (a u toj partiji nema Rudija i slicnih) do kraja bude jako gusto i vrlo neizvesno. Ja sam odigrao 28 partija ukupno i NIJEDNA nije bila lagana. Iz toga govorim da ima dobrih igraca i da vredi igrati.

Evo i cistih primera :

[00:45:08] You whisper to league-guard: .stats dr.no0

[00:45:10] League-Guard whispers: dR.No0 has 0 wins, 7 losses, 795 experience, ranked 329/330 (ne znam da li je i tebi ovaj kanal "za noobove" jel ne znam na koga se odnosi tvoj reply. Slozices se sa mnom da je prilicno tesko uzeti jedan jebeni win ovde)

[00:47:35] You whisper to league-guard: .stats rio)

[00:47:35] <snjofkec> 8 more goggoo;)

[00:47:36] League-Guard whispers: riO) has 0 wins, 3 losses, 934 experience, ranked 287/330, Rated [beginner]; Current losing streak: 3<Stoned> Confidence factor: 53.00% ( riO) trenutno igra za 4Glory,a to je najbolji srpski klan danas.)

[00:50:16] You whisper to league-guard: .stats haasan

[00:50:17] League-Guard whispers: Player not found! (mislim da malo lagis kad kazes da si igrao ovde,ili ja ne znam tvoj GGC account. Izvini ako je greska u acc-u)

[00:51:13] You whisper to league-guard: .stats MYM|LevenT

[00:51:15] League-Guard whispers: MYM|LevenT has 3 wins, 3 losses, 1025 experience, ranked 95/330, Rated [beginner]; Current losing streak: 1 Confidence factor: 53.90% (komentar je bespotreban a levent je igrao stack teams sa masom ihcs1 igraca)

[00:52:24] You whisper to league-guard: .stats Armor

[00:52:25] League-Guard whispers: armor has 21 wins, 19 losses, 1013 experience, ranked 109/330, Rated [Promising]; Confidence factor: 68.30%

(ovo je IHCS1 igrac)

Mislim da sam dovoljno rekao jer se ovde vidi da su u kanalu aktivni IHCS1 igraci,a takodje se vidi da imaju tako PRO skorove. To sto ce neko odirati partiju sa RUDI-JEBENIM-RANDOMOM i skapirati da je kanal sranje,merodavno je picku materinu. Al dobro,svi ste vi sada pro i treba biti privilegovan da odigras partiju sa vama. T_T

Ja savetujem ljudima da probaju ovaj kanal jel je PO MENI on jako jako dobro mesto za dotu.

Naravno,ja nisam mislio da bilo koga uvredim iznoseci ove skorove,samo odgovaram na neosnovane prozivke.

Edited by HellioN-
Link to comment
Share on other sites

BN|Luci je haasan-ov acc kolko ja znam...

Vladice ocigledno imas problem da uvek moras da budes u pravu. (khm kompleks)

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Inace napravio sam vouch req cisto da vidim kakve su partije

koga mrzi da trazi: http://www.dota-gaming.com/league/index.php?showtopic=966

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

au onda ja sa 20/11 od kojih su mi 5 izgubljene zbog disca sam bolji od ihcs1 igraca , dok mi tardi nisu delete stats.

dosta zavisi od srece , mozda igras 8 protiv stacked teams i sve osam izgubis , a mozda ti se padnu tardi pa izgubis i vs random , a taj armor i nije neki pro igrao sam snjim juce , a mozda ti i dodje neki tard kapiten i izgubis samo zbog njega nikad se ne zna , ali sto jes jes dr.no0 glavna nubara u channelu :P j/k

Link to comment
Share on other sites

Rudi pro! lololool

OK,kapiram,svi ste vi sada profesionalci. Samo me jos zanima,kako ste tako odjednom ponikli,kao pecurke? Gde ste bili do sada?

Ja govorim iz licnog iskustva,a to je da svaku patiju koju odigram tamo (a u toj partiji nema Rudija i slicnih) do kraja bude jako gusto i vrlo neizvesno. Ja sam odigrao 28 partija ukupno i NIJEDNA nije bila lagana. Iz toga govorim da ima dobrih igraca i da vredi igrati.

Evo i cistih primera :

[00:45:08] You whisper to league-guard: .stats dr.no0

[00:45:10] League-Guard whispers: dR.No0 has 0 wins, 7 losses, 795 experience, ranked 329/330 (ne znam da li je i tebi ovaj kanal "za noobove" jel ne znam na koga se odnosi tvoj reply. Slozices se sa mnom da je prilicno tesko uzeti jedan jebeni win ovde)

[00:47:35] You whisper to league-guard: .stats rio)

[00:47:35] <snjofkec> 8 more goggoo;)

[00:47:36] League-Guard whispers: riO) has 0 wins, 3 losses, 934 experience, ranked 287/330, Rated [beginner]; Current losing streak: 3<Stoned> Confidence factor: 53.00% ( riO) trenutno igra za 4Glory,a to je najbolji srpski klan danas.)

[00:50:16] You whisper to league-guard: .stats haasan

[00:50:17] League-Guard whispers: Player not found! (mislim da malo lagis kad kazes da si igrao ovde,ili ja ne znam tvoj GGC account. Izvini ako je greska u acc-u)

[00:51:13] You whisper to league-guard: .stats MYM|LevenT

[00:51:15] League-Guard whispers: MYM|LevenT has 3 wins, 3 losses, 1025 experience, ranked 95/330, Rated [beginner]; Current losing streak: 1 Confidence factor: 53.90% (komentar je bespotreban a levent je igrao stack teams sa masom ihcs1 igraca)

[00:52:24] You whisper to league-guard: .stats Armor

[00:52:25] League-Guard whispers: armor has 21 wins, 19 losses, 1013 experience, ranked 109/330, Rated [Promising]; Confidence factor: 68.30%

(ovo je IHCS1 igrac)

Mislim da sam dovoljno rekao jer se ovde vidi da su u kanalu aktivni IHCS1 igraci,a takodje se vidi da imaju tako PRO skorove. To sto ce neko odirati partiju sa RUDI-JEBENIM-RANDOMOM i skapirati da je kanal sranje,merodavno je picku materinu. Al dobro,svi ste vi sada pro i treba biti privilegovan da odigras partiju sa vama. T_T

Ja savetujem ljudima da probaju ovaj kanal jel je PO MENI on jako jako dobro mesto za dotu.

Naravno,ja nisam mislio da bilo koga uvredim iznoseci ove skorove,samo odgovaram na neosnovane prozivke.

cekaj sad ja treba se osecam prozvanim sto si ti uleteo ovde sa tim known/unknown forama ?? :O

Link to comment
Share on other sites

TT hellione,zasto si izneo moj stats...Ja sam u sobi odavno,i pre reseta laddera bio sam 3-ci u sobi..Nubara ima do zla Boga,ali ima i lepih igraca....Hellione,sto se tice laga..O cemu pricas??Cro DotA room 1...ima najmanje 30 hostova koji su aktivni 4-5h/dan...

Btw,Lw momci su medju prvima!!Tako da pro momci,registrujte se i pokazite se,pa makar protiv nubara,tu je stats..

GL HF

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...