Jump to content

Official PTR 2.4.0 Patch notes.


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko drkaju pishe jebote

ubacice 2h oruzije sa 150 dps...

mislim ako ce sad biti taj dmg onda me zanima na 80om lvlu sta ce biti 300dps?

i svi sa 50k hpa?

idu u nebesa bzv

po meni je iskreno trenutno igra dostigla svoj maximum sto se tiche skilla ljudi i itema

sad je pvp skoro pa ok

druidi i warloci su smorili znamo ali i protiv njih ima leka

uvek ce neka klasa se izdvajati ali ubacivanje ovakih bolesnih itema ne vodi nicemu

sem drkaju kurac na te iteme

koje izdrkavanje

prave igru da ce trebati 0 skilla za igrajne

uzmes 2.4 iteme i 2 shotujes sve / tenkujes 20 ljudi

cemu oni itemi tipa 55 haste rating i 450 apa na proc

jel su svesni sta ce to raditi bre

cemu shield od 7k armora wtf bre

kapiram da ce na 80om lvlu svi imati po 100k armora

Link to comment
Share on other sites

bukvalno ovako

danas dignem na 70lvl

sutra sam full plav

prekostura full epic(glad)

i onda 3. dan sam bas bas full epic

mislim...

jedino mi se svidja eto to sto su ubacili 3nova tier dela

samo treba jos da ubace i 6bonus set

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

ajde mir mir ppl :) mora nesto da se farmuje iz patcha u patch :)

Ako vec hocete da sve stane :) kazite evropskoj uniji da se buni za undeadove sto imaju koske :) i sto se vide delovi tela bez koze, da ubaci blizzard 3-4 sata dnevnog igranja :) kao sto su u kini uradili pa nista nece da se pomeri narednih godinu dana.

Da se svi lepo smorimo :P i imamo full Tier 6 epixe :) i da zavrsimo WoW finally.

Jer se neko seca situacije kad je Naxxramas izasao i kad je bio Pre TBC beta um ? Kako je bilo to vreme ? Tako ce biti i sad Sunwell oznacava kraj TBC-a i pocetak WotLK. Za par nedelja kad krene open beta WotLK ima da masa ljudi prestane da igra i da ceka nastavak. Svi cemo da se smorimo koji ostanemo jer necemo imati sta da radimmo slacking ce biti jak, i smor ce da bude dok ne izadje nastavak.

Kad je tbc izasao, svi su bili na temu, OMFG Hellfire Penizuela kako je lepo jaoj ovo ono i sad whine nista vam ne valja :(

This is fuckin game :) Ako blizzard planira da igrace ostavi da igrju dalje moraju da im daju bolja oruzija bolje contente, jace / komplikovanije bosseve. Neko gleda lore, a neko gleda epix ....

Malo mi je stvarno sick da slusam sto kenjate kako je igra shit crap. Ima dosta promasaja u TBC, i dosta su naucili u tome kao sto je bilo dosta promasaja u pre TBC jer za mene Tier 1 i 2 set nemaju blage veze svezom kao i itemi low lvela plavi koji su padali za popa i daje agility -.-

Blizz jos uci i ucice i dalje :) ali sve polako vremenom ima da sredi. Verujem da u sunwell ima da se vecina stvari sredi kao i balans. Sve u svoje vreme i nemojte da se nervirate i da pljujete igru.

Kako god okrenete vi je i dalje igrate :)

Evo primer sto je oruzije 150dps....

Igrao sam might & magic i zavrsio sam FRP avantura, hteo sam da budem opremljen max i kad sam se sve opremio maximalno najjace ubio poslednejg bossa dobio sam poruku End Game :) i mogo sam da nastavim posle sam se samo smarao :) ubijajuci mobs bez ijednog questa... E sad hocete ovako nesto u wowu, gde je svet veci kompleksniji i igri koja je MMORPG ?

Ok kill Arthas End game i da pogasimo servere nema zasta vise da se igra.

Mislim da onaj ko igra od alpha / beta pa do dan danas zna koju igru igra i kako funkcionise jedan mmorpg, a najbolje to znaju ljudi koji igraju Ultima Online.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

errm, slazem se dooonekle ... mada razmisli , to ti je oko 35 golda manje po raidu. Imho netje se znati koliko je ovaj bow bolji od BBotB ili Bristle-a dok se ne testira , bolji je to je 100 % sigurno. Steady Shot ne uzima ammo dps u obzir , a MM/SV hunterima je to 30 % dps-a ,BM 50%(mada i dalje sporo za BM, ne znam kakav tje gun i drugi bow biti,ukoliko smanje BM tje razvijati vetji dmg od bilo koje druge klase). Critovatje se SS ko aimed shot sada lol :P

Deadukh.

edit. jbg quoteovo sam pogreshnog lika , na Koletov post o Leg bow-u se odnosi

Edited by Melw
Link to comment
Share on other sites

hehe istina,

secam se prvog maexxna killa i bam pade Wraith Blade.

tad je bio neki merge blabla i kako cemo loot taj raid i kao ajd na roll.

ja /roll i ono 100 :)

izgled tog macha je bio imba.secam se kako su me ljudi inspectovali da vide sta je to i gomila wispova gde to pada.

hehe good old days :)

Link to comment
Share on other sites

wow je debilizovan... osecam da new school raideri koji ciste hyjal dan i noc vajpuju u RFC-u na prvom trash mobu...(mislim ne bukvalno, aj nek bude NAXX)

pve je danas 3-5button i jedno dugme za ventrilo... :S

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...736&sid=1#0

Vaneras

First of all we would like to thank you all for the feedback you have provided regarding the changed set bonus on the Restoration Gladiator set.

The Restoration 4-piece Gladiator set bonus has been changed in the next PTR build. It is now the old Stormrage set-bonus, which is -.2 seconds off Regrowth. In addition, the speed bonus to Cheetah will remain on the Feral 4-piece Gladiator set bonus.

<3 Vaneras

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...