Jump to content

Gej parada na Titov rođendan


Recommended Posts

Kako me nervira ovaj new age bullshit stav, ta preterana tolerancija i kao neko saosećanje. Tip 1 "Udri pedera" tip 2 "jao Bože vidi ga divljak, zar ne gledaš na tv-u kako se slažu svi, metak u čelo!!11" "gej parada, pustite ih da rade, imaju valjda to pravo" pa ako hoće da ih tretiramo kao sve ostale čemu te parede? gde su strejt parade ? Kuda je krenuo ovaj svet za 10 godina pedofilija će biti prihvaćena, random pametnica: "pa nisu oni krivi što su se tako rodili, ako vole malu decu neka vole" mrš bre. Muka mi je više ovog mtv razmišljanja, i za hejtere, ne slažem se sa tim batinanjem ali takvi odgovori na to, a još više podržavanje gadi mi se, i takve ljude bi pre maljem po glavi nego te pedere.Mnogi imaju kao neki svoj stav, i kada se desi neki slučaj druge prirode ispadne "seljak" "kreten" iz njegove prethodne priče, samo mu naravno ovaj put taj stav ne pasuje. Ne želim da upirem prstom, ali... ma šta pričam više, sami će se otkriti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa brate, računaj da je svako drugačije okupljanje strejt okupljanje, i eto. Pre neki dan je Boris imao miting na trgu, pre toga doček Novaka, tu nije bilo gej motiva u oba slučaja - eto strejt parade.

Mislim, ako naprave koji put tu gej paradu, ostali da su pametni i da to iskuliraju i da ne prave big dil, posle bi se i ovi oladili i ne bi više ni pravili. To ti je kao s detetom, što mu više nešto braniš, ono više oće.

"Vazhi" - Pa ako ta parada prodje dobro i vecina gej populacije bude zadovoljna, shto ne bi pravili gej paradu svake godine (ili na svakih 6 meseci) ? Pre ce biti ona pricha - dash detetu prst, ono hoce posle celu shaku.

S'obzirom da su gejevi bioloshki "neispravni" (tj. nisu bolesni i ne mogu da se izleche jer su takvi rodjeni) ... Zashto onda ne bi svi "hendikepirani" ljudi, koji su "drugachiji" od drugih strejt i normalnih ljudi imali svoju paradu?!

Ostavimo gejeve po strani i uzmimo sve one ljude kojima je DNK lanac oshtecen i koji imaju ne-znam-ni-ja-kakve-sve-nedostatke (i u fizichkom i u psihichkom smislu). Zashto se oni ne skupe i prave paradu?! Da li oni imaju neshto manje prava zato shto su takvi kakvi su?

Iako zaista nemam nishta protiv gejeva, ta njihova javna okupljanja i masovna eksponiranja mi se gade i mislim da oni svoj status vishe zloupotrebljavaju nego shto bi trebalo...

Setite se onog klipa kad onaj mali holandjanin peva pesmicu o svoja dva caleta [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Pa brate, računaj da je svako drugačije okupljanje strejt okupljanje, i eto. Pre neki dan je Boris imao miting na trgu, pre toga doček Novaka, tu nije bilo gej motiva u oba slučaja - eto strejt parade.

Mislim, ako naprave koji put tu gej paradu, ostali da su pametni i da to iskuliraju i da ne prave big dil, posle bi se i ovi oladili i ne bi više ni pravili. To ti je kao s detetom, što mu više nešto braniš, ono više oće.

pa nije i tu ima pedera :D samo se kriju :D

a i ovo se jasno zove gej parada.....nigde nema parade koja se zove strejt parada :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Još bolje, parada za ljude koji imaju fetiš sa fekalijama, nisu oni krivi što su takvi, daj da ih podržimo, jadni oni moraju da se skrivaju.

Postavimo platformu sa koje će 10 odabranih rurovaca da piša i sere na učesnike parade.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E al ovo je najbolje. Smetaju smešni gejzori puni keša iz inostranstva, al zato nikome ne smeta milion sponzoruša, cam kurvi, pravih kurvi i sličnog društvenog taloga koji se može videti svake večeri na centralnim ulicama. A kapiram da ovi opasni jebači batinaši imaju veće šanse kod tih pedera nego kod sponzorušica...

Nije mi samo jasno kako mozes da pedere i sponzoruse tretiras kao da je to jedno te isto, jedno je bolest ( ili ko sto kaze bakuta sa snimka perveznost) a drugo su sponzuruse i ostalo sto si spomenuo (to je vec drugi problem). Ako imas neki problem sa sponzorusama,kurvama ( mada realno svi ih volimo), i kompleksasima ( njih niko ne voli ), ok tvoja stvar, ali nemoj da skreces sa teme i da govoris kako je to veci problem od pedera. Realno to gledamo svaki dan i to je posledica vremena u kome smo ziveli, ali pederi nisu posledica vec nesto drugo. Sad reci da bi voleo pored svega toga sto si nabrojao da bi ti svejedno bilo da i pedere gledas po ulici.

I da pa normalno da je lakse tuci pedera, jer sponzorusi moras da platis da bi je tukao. [:D]

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sad reci da bi voleo pored svega toga sto si nabrojao da bi ti svejedno bilo da i pedere gledas po ulici.

Svakako ne bih išao taj dan u grad da gledam pedere kako paradiraju. Ali ako su prijavili okupljanje miliciji i ako im je odobrila, nek paradiraju i pusti ih u kurac.

Poenta je da je batinanje (bilo kakvih) ljudi na ulicama neprihvatljivo u jednoj civilizovanoj zemlji. Osim možda onih koji bi skandirali "Šešelj za precednika", oni vole kad ih zlostavljaš.

Link to comment
Share on other sites

Kako me nervira ovaj new age bullshit stav, ta preterana tolerancija i kao neko saosećanje. Tip 1 "Udri pedera" tip 2 "jao Bože vidi ga divljak, zar ne gledaš na tv-u kako se slažu svi, metak u čelo!!11" "gej parada, pustite ih da rade, imaju valjda to pravo" pa ako hoće da ih tretiramo kao sve ostale čemu te parede? gde su strejt parade ? Kuda je krenuo ovaj svet za 10 godina pedofilija će biti prihvaćena, random pametnica: "pa nisu oni krivi što su se tako rodili, ako vole malu decu neka vole" mrš bre. Muka mi je više ovog mtv razmišljanja, i za hejtere, ne slažem se sa tim batinanjem ali takvi odgovori na to, a još više podržavanje gadi mi se, i takve ljude bi pre maljem po glavi nego te pedere.Mnogi imaju kao neki svoj stav, i kada se desi neki slučaj druge prirode ispadne "seljak" "kreten" iz njegove prethodne priče, samo mu naravno ovaj put taj stav ne pasuje. Ne želim da upirem prstom, ali... ma šta pričam više, sami će se otkriti.

uvidi razliku izmedju pedofilije i homoseksualnosti, pre nego sto ponovo ispadnes glup (nhf)

sto si editovao post? nije fer

zato sto bih verovatno bio kaznjen zbog njega

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sere mi se, jako, kada vidim neki snimak sa ovakve parade, i vidim medju kojim kromanjoncima zivim. daj da ugazimo ono sto ne razumemo i cega se plasimo.

Sad reci da bi voleo pored svega toga sto si nabrojao da bi ti svejedno bilo da i pedere gledas po ulici.

ja na ovom snimku koji si okacio vidim ljude kao ti i ja, a ne drag queen presminkane trandze koje mashu kitom okolo i dice se svojom seksualnoscu.

edit: nisam gledao ceo snimak, mozda se negde i pojavljuju, ali cisto sumnjam.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sere mi se, jako, kada vidim neki snimak sa ovakve parade, i vidim medju kojim kromanjoncima zivim. daj da ugazimo ono sto ne razumemo i cega se plasimo.

ja na ovom snimku koji si okacio vidim ljude kao ti i ja, a ne drag queen presminkane trandze koje mashu kitom okolo i dice se svojom seksualnoscu.

edit: nisam gledao ceo snimak, mozda se negde i pojavljuju, ali cisto sumnjam.

ne pojavljuju se i drago mi je krule sto si primetio jednu od osnovnih zabluda koju ljudi imaju u vezi parade.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

... koji fakin lowlife ljudski ...

I sta kazete da postujemo i priznajemo radikale zbog njihovih glasacha?

Vishe poshtujem kera lutalicu nego ove gnjide ...

Greota sto nijedan od ovih pandura nije odlemio i pocheo da ubija stoku ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jbg, i meni je tebe zao ako stvarno ne vidis razliku izmedju pedofilije i homoseksualnosti. a vidis li razliku izmedju seksa i silovanja?

sto bih te stavljao na ignore?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Svakako ne bih išao taj dan u grad da gledam pedere kako paradiraju. Ali ako su prijavili okupljanje miliciji i ako im je odobrila, nek paradiraju i pusti ih u kurac.

Ok ne ode taj dan niko da ih spreci, oni za godinu dana opet organizuju paradu, pa opet.... Onda ti za pet, sest godina sa svojim klincem ( bog dao srece i zdravlja ) setas kroz grad i mali te povuce za rukav i pita, tata sto se ona dva momka ljube. Definitivno ako im dozvolimo da odrze paradu, dovesce do toga da ih svaki dan gledamo na ulicama. Jedno je sigurno kad se desilo to cuveno razbijanje parade, niko nije ni pomislio na drugo organizovanje takve parade.

jbg, i meni je tebe zao ako stvarno ne vidis razliku izmedju pedofilije i homoseksualnosti

Mora i na ovo da odgovorim. Da li znas , mislim da je u holandiji, da su pedofili trazili da se starosna granica dozvoljenog seksa spusti na 14 godina, i sad reci da je to normalno. Tome vodi cela ova prica na kraju svega.

I ti tvoji komentari tipa, sta bi ja vama radio i rekao, iskreno ja imam jos gore misljenje o takvim ljudima kao sto si ti!

I sta kazete da postujemo i priznajemo radikale zbog njihovih glasacha?

Vishe poshtujem kera lutalicu nego ove gnjide ...

Znaci uredu je postovati pedere, ali zato mrzi svog komsiju, koga jebe!!!!

BEZI BREEE!!!

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ok ne ode taj dan niko da ih spreci, oni za godinu dana opet organizuju paradu, pa opet...

Pa da, sve dok ne dobiju prava koja nemaju po sadasnjem ustavu. Koliko sam skapirao, kod nas nisu paradirali kako bi se dicili time sto su homo, nego protestuju zbog toga sto nemaju ista prava kao i hetero ljudi. Cini mi se da ti njihov mars kapiras kao "mi smo pederi, sad cemo da idemo ulicama, hvatamo se za pipice, i seremo vam u usta".

Naravno, ima parada, na zapadu (gde su im prava priznata), na kojima otvoreno iskazuju seksualnost, na malo degutantan nacin doduse. Mislim da ovde bilo klanja za takve stvari.

setas kroz grad i mali te povuce za rukav i pita, tata sto se ona dva momka ljube

Bolje da objasnjavam detetu sto se dvoje cika ljuba, nego zasto desetoro cika tuce jednog.

edit:

Da ne pomisli neko da stajem na stranu ovih ili onih, jebe mi se, samo vidim da se ovde brkaju loncici. A protiv nasilja sam uvek.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...