Jump to content

Insajder na B92


sinister

Recommended Posts

i ja se roflmaujem :)

Prvi put cujem za pijanice,ne znam sta da kazem,otkad pratim vrtoglavi uspon Glogonja,nikad ih nisam video.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinister

\o/

joj i dalje se smejem..buahahah..

nego cekam da u ponedeljak brankica dodje do nbg/bezanija klana..tu vec ima dosta ludilo prica koje sam cuo pa da vidim da li je neku b92 iskopao..npr za onog lika sto `poseduje` stojketa i djokica

i ono sto me najvise zanima koja je to NAJJACA VEZA/MAFIJA NA SVETU koja moze nesretnog Milana Purovica da proda bilokome za bilokoje pare..a kamoli sportingu za 2,5m

da im se javim da mene odma u real posalju. od njega sam sigurno bolji..znam da trcim:)

Link to comment
Share on other sites

Inace Marko se umalo udavio posto je skocio pre tekme u Palicko jezero i u alkoholisanom stanju u hladnoj vodi nije umeo da pliva.Jedva smo ga spasili.Na povratku smo izbacili sofera iz autobusa kod Novog Sada i Konja je uzeo sam da vozi!!!!!!!!!!!

ahahahahhaha valjao sam se od celog teksta

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

hm.. al npr, meni su ljudi rekli, da nije bilo potrebe da jedan arkan vadi pistolj. radio je on sta je radio, al su ga se svi mega plasili.

a ti ljudi, koji su mi govorili, su ljudi sa visokih polozaja, al sad ne bih o tome ko su i sta su..

nego reci mi, kakav je Glogonj sad? :) tamo mi je cela kevina strana..

jel imaju i dalje one ludake od navijaca?! :D kako se ono bese zovu...aaa...

pa da on je za nas decu bio najzajebaniji :D ali realno najzajebaniji likovi su oni kojih nigde nema ne loze se u javnosti bla bla :D

gde ima bre 2 deo ?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

2-i deo ide vecheras u 22h

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam veceras ovo...

ne znam,meni je ovo gomila govana...moguce da je sve ovo tacno,ili da nije,ali to uopste sad nije bitno...

jel cemo ceo zivot da cutimo u sadasnjosti,i da posle 10 godina pricamo sta je bilo ranije,i sta je trebalo da radimo?

Dajte da uticemo na sadasnjost,a ne na proslost...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma lepo neko reche pre par strana, svi koji su se pojavili u emisiji su kriminalci, samo im sada odgovara da pricaju o tome..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam drugu epizodu i nista epholano nisu rekli, sve sto je receno je manje-vise znano, govoreci za mafiju iz CG i nase lokalne mafose sto su pobijeni kao da mi nismo znali da je Arkan krimos a i da mu zena nije daleko.

Prikazivali su oni izvestaje policije i jasno se vidi da je policija sve znala ali da nije htela da intervenise, gde je sad Tadic da resi ovo posto je rekao kako se zalaze za sredjivanje kriminala u Srbiji, pa svi ti krimosi lepo se vidi iz SPSa presli u DS i nema problema sve je ok...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

U ala ste se iznalupali ovde ( cast izuzecima ) . Prvo je bila kenjaza kako nije pricala o zivim ljudima. Pitajte nekog iz Crne Gore ko je Brano Micunovic,a dobar deo emisije je posvecen njemu. Niko ne sme da pisne o njemu vec 15 godina. Eto on je ziv i novinarka ima mooda. Te price o tome kako ima ledja su toliko smesne da ja nemam reci. Ko moze da je sacuva ako neko hoce da je ubije? Pa oni su poslali lika u sred bela dana u FSS da ubije Bulatovica. Cim se ne uklapa u vase u vasa politicka opredeljenja, krene kenjaza. Neki su prigovarali da prica o stvarima koje vec svi znaju, sto nije tacno, ali sve i da je tacno jedino ona ima herca da to kaze javno. I umesto da podrzavate sto neko pokusava da raskrinka bandu, vi napadate novinarku!!! Samo u Srbiji kada neko hoce da pocisti smece, ljudi napadaju cistace umesto onog ko baca smece.

Link to comment
Share on other sites

realno,znao sam za crnogorski lobi,ali nikad nisam bio upoznat sa njim

sad sam saznao ipak nesto novo

mada sve se to znalo,Partizan Zeta,Zvezda Buducnost,Ofk-Obilic i Sutjeska

cak se secam kad je Peca Divic odlazio iz Ofke,poslednje kolo Sutjeska Ofk,i nameste 3:2 za sutjesku a Divic da dva gola da bi bio najbolji strelac

sta reci

a onaj Cirkovic ili kako vec se tako izblamirao,kao covek ne zna sta je 3 za 3,pa jebem ti mamu kako mozes tako da ispadnes glup,to je ono fazon,ae sad cu da se pojavim u emisiji da ljudi ne misle da sam krimos,ali nema veze sto cu da ispadnem reta

i malo peru Batu Bulatovica,covek je jebote uhvacen u Spaniji sa 40 soma evra u dzepu sa razlogom "za sendviche reprezentativcima" mada moguce da su ga ubili kad je hteo da promeni list

nije on ni malo naivan

i da,smesno je sto svu krivicu prebacuju na Crnogorce a daleko je od toga,ima istine u tome naravno ali nisu samo oni krivi za takvo stanje

i da,clan Vojvodjanske mafije iz Panceva,nije Spasic,bivsi vlasnik Glogonja,ako je neko pomislio na njega,vec Beljan(ne znam ime) ali covek je bio bivsi predsednik fs vojvodine ili tako nesto,direktno je bio zaduzen za delegiranje sudija,znaci to su vezane price o ubistvima a ne o namestenim tekmama,zivo me interesuje da li ce se dodirnuti njih dalje...Buturovic,Vucurovic,Mita iz Bezanije,ima dosta da se prica jos,videcemo sta ce jos biti zanimljivo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

U ala ste se iznalupali ovde ( cast izuzecima ) . Prvo je bila kenjaza kako nije pricala o zivim ljudima. Pitajte nekog iz Crne Gore ko je Brano Micunovic,a dobar deo emisije je posvecen njemu. Niko ne sme da pisne o njemu vec 15 godina. Eto on je ziv i novinarka ima mooda. Te price o tome kako ima ledja su toliko smesne da ja nemam reci. Ko moze da je sacuva ako neko hoce da je ubije? Pa oni su poslali lika u sred bela dana u FSS da ubije Bulatovica. Cim se ne uklapa u vase u vasa politicka opredeljenja, krene kenjaza. Neki su prigovarali da prica o stvarima koje vec svi znaju, sto nije tacno, ali sve i da je tacno jedino ona ima herca da to kaze javno. I umesto da podrzavate sto neko pokusava da raskrinka bandu, vi napadate novinarku!!! Samo u Srbiji kada neko hoce da pocisti smece, ljudi napadaju cistace umesto onog ko baca smece.

a inache ti svi sa B92 su lepi, fini i poshteni, i novinarka ima cilj da se sazna istina, how yes no

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kad se zavrshi emisija brankica ce poslati sve shto zna u muriju na analizu i onda ce oni da krenu da hapse, a potom ce sve da poshalju u cg jer i tamo hoce da hapse. pa gde zivi ovaj chovek u bananaramalendu. to shto ti nisi znao ne znach da murija nishta ne zna. zashto bi bili kod sada, iz cg, kada su samostalni, ubijao bilo koga, kad je tamo zashcen ko beli medved, verovatno pije kavu sa milom svaki dan, pogotovo oko nechega shto se zna. bulatovic je ubijen zbog kesha, ne zbog toga shto je hteo da ode u muriju i prijavi ono shto, ponavljam opet, ista zna. mafija ubija zbog para i zbog drukanja, drukanja nije bilo, para jeste.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

el ima negde link za ovu 2gu epizodu, nisam video pochetak tj. ta pretetja pisma koja su poslata b92 [:D]

ali, ovaj predsednik Partizana 1996-2006 (tako neshto), u to vreme su se najvishe nameshtale utakmice, a i CZV i Partizan su nameshtali, a ovaj kao : "ne ne ne znam ja shta je to 3 za 3, ne znam nishta o nameshtanju", pa bar nek kazhe "nameshtale su se utakmice" ..

whatevaa

edit: evo druge epizode na jutubu http://www.youtube.com/watch?v=lM6Fp0PS7Cg

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

jeste, imam 11 godina, i juce sam prvi put gledao tv. Ae pali induse leba ti..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...