Jump to content

Sins Of A Solar Empire


support

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gospodin Manuel mi je odgovorio na pitanje, ovaj otpadak od softvera NEMA single player kampanju, samo glupe scenarije. Takvu katastrofalnu ideju nisam video još od minesweepera. :( Dugmići interfejsa me potsećaju na Reunion na Amigi 500 (što mi se sviđa doduše) a sama igra i nije toliko loša, simpatiška je ali više od toga i nije... Koji debili danas prave igru bez kampanje, stvarno bi trebalo da se zapitaju koliko su u stvari poremećeni...

Link to comment
Share on other sites

ne moze ovdo da se poredi sa civilizacijom jer kada uzmes jednu civilizaciju toliko je shirok izbor kako cesh za njom zavrshiti i sta ce te sve cekati u toku igre.... ode je samo velichina bitna...

da je sranje to za kampanju jeste, ni meni nije jasno, bash me smorilo jer sam se nalozio da odigram jednu finu singl space strategiju... ali kao nesto najavljuju da je igra odlichno modabilna i da ce biti kojechega u skorijoj buducnosti... meh...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

jel pajglao neko? svugde pise da je kao OMG. danas cu da probam pa cemo videti uostalom :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ti iz SK ionako samo lazu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam citao opis u sk, ali ako je pisao kuzma, sve je jasno :P

edit:

pokrenuo sam igru na 5 minuta, isuvise mi je kompleksno za vreme koje imam na raspolaganju :P mada, moram priznati da je zanimljiv koncept, deluje kao real time master of orion. chekiratju malo za vikend, mada kapiram da me nece preterano drzati. i da, homeworld 2 ima otprilike bolju grafiku :P

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odigrao jednu small scenario, josh jednu medium scenario i jednu huge scenario sa kao 100 solarnih kuraca gde su kao ovi sa IGNa to igrali mnogo dugo...taj huge sam zavrshio za nznm kolko al znam da je ispod 12 sati. I izgubio svaki interes u daljnje igranje te igre...tj josh me jedino interesuje da odigram taj huge sa humanima poshto sam sa svim ostalim jelte igrao, pobedio, i razvio celo stablo...ipak sam ochekivao daleko vishe - ali moram priznati da me drhzalo tih 12 sati itekako super igra al kratkog dometa.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

jebote, krenuo sam da igram small scenario, sa sedam planeta, i jos nisam zavrsio. partija traje vec cirka 5 chuki, i nema nameru da se priblizi kraju. solidna je igra, ume da uvuce na momente, ali je tehnolosko drvo socijalno, nema custom brodova (izbor postojecih je, malo je reci, siromashan), fora sa piratima je u principu pomalo lol, itd. za interfejs i sam nacin igranja samo reci hvale, cudan u pocetku, mega funkcionalan kasnije.

hoce li vise neko napraviti svemirsku strategiju da bude all round dobra...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebote, krenuo sam da igram small scenario, sa sedam planeta, i jos nisam zavrsio. partija traje vec cirka 5 chuki, i nema nameru da se priblizi kraju. solidna je igra, ume da uvuce na momente, ali je tehnolosko drvo socijalno, nema custom brodova (izbor postojecih je, malo je reci, siromashan), fora sa piratima je u principu pomalo lol, itd. za interfejs i sam nacin igranja samo reci hvale, cudan u pocetku, mega funkcionalan kasnije.

hoce li vise neko napraviti svemirsku strategiju da bude all round dobra...

E kruko moj, small scenario sa 7 planeta je gotov za 2-3 sata max :) Al opet to mozhesh tek posle bar jedne odigrane partije, kad skapirash na koji fazon funkcionishe igra....samo ekspanzija ekspanzija i ekspanzija to je jedini poenta igre da nabiflash income, onda samo shaljesh pirate tako da komp ne stigne da te uznemirava i ti za to vreme gradish foltu i izgradish flot i onda se pojavish, kazhesh zdrav, a onda rikne...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pa taj fazon, ja sam uleteo grlom u jagode. malo sam preterao sa ekspanzijom, a nisam obracao paznju na flotu, i sad me malo jebucka komp.

@ maud

taj rad, samo taj moo2 ima 10+ godina, ja bih nesto novo, nesto divlje! (i shareno sa full efektima i to xD)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam jednu mapu osrednje velicine, i izvalio da igra posle jednog-dva igranja nema vise sta da ponudi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...