Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam vezao 3-4 dana sa dobicima, ne tako velikim, ali su dobitni.. sve do nocas.

pao na arsenal x2.

pa da mrtvi cigan Vela zna da da gol,mozda bi i prosao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

reeeci

meni su za igranje bili bajern, hadersfild i marsej za jako, al naravno, kvota oko 2.3 na sta nisam ni pomisljao da uplatim, debil...

vec dodam jos sportinga, DA POJACAM i naravno izduvam... al sreca da sam se dvoumio izmedju doticnog portugalskog velikana i standarda, koji takodje gubi.

nadam se da ce sutra biti bolje!!!

Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo pare danas,a i imam za chime da zhalim.Benfika za 3,hadersfild dupla pobeda za 6,i jedan rekreativni na 100 kinti za 70 soma,sjebali me hof,njuka i sanderlend,s tim sto kad me je hof sjebao,nervirao sam se josh vishe zato sto u mocartu ima onaj povracaj tiketa ako promasis jedan par i onda su ga sanderlend i njuka primili u 90om pa nisam dobio ni 5 dana kladjenja po 100 dinara:)

I da,sutra dolazim u jebeni mocart,izuvam se,skidam i gace,i kazhem "izvoli i patike i gace,a za koji trenutak cu da ti donesem i kera"

Iz sujevernih razloga necu reci par :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...