Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

ja sam naso neku raspalu kladzu de su mi primili leoben protiv nekog dvojku..1.6

povezo sa salkeom, standardnom i galatom..ja i ortak po 2 crvene

DA VIKEND BUDE LEP

p.s. ako neko nadje negde de primaju leoben stavite kucu protiv njih, jer su u bankrotu i sigurno ispadaju iz lige na kraju sezone al moraju da odigraju sve tekme do kraja zbog rasporeda..koji lol od lige

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam juce promasio partizan plus koshevaa bio je NAJBOLESNIJI TIKET.

Igrao sam az 2 zato sto mi je bilo u glavi da igraju 3 za 3,jos pre,a posto je kup,da ce da im daju,i bila takva stela kakve nema.Igrao sam san martin keca,protiv rivera,jer se river raspada,igrao sam rodu 4+,i timru keca hokej,znaci mrtvi retardirani tiket od 100 kinti,jebote 12 i nesto hiljada na 100 kinti aaaa.

Danas je lepo krenulo,ali naravno ne pisem sta ima :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mene emmen 3+ , cekao bih san antonio u hendiju, crvena ==4 crvene , bmk

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ODVALIO SAM IH :))))))

Reims,mec,koblenz za 500,3 soma.

Mec,strazbur,kikers emden,tavrija,reims na 200,3 i 700.

Reims w1,den bosh,mec w1 na 800 3 i 200.

WIN WIN WIN :))

Za sutra cu vam samo reci,protiv bivseg finaliste kupa uefa za koji je igrao Ivan Tomic.Nemoj slucajno neko ime da je spomenuo :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

krivo mi sto sam stavio bajern 3+ a izbrisao 4+ ali ko zna zasto je to dobro :))

@gruja, igrao si na brajton?

eheheehhe kako sam saljiv i inteligentan

morao bih ka ogruja da delim sve sto hocu da igram na vise manjih tiketa sa jacim ulogom...ja uzmem pa sastavim tiket od 8-9 utakmica i za ulog nekih 500-600 dobitak 7k kao danas...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Voronjin pocepao kotbus :o.Da ovaj hamburg nije odlucio da ne osvoji titulu pogodio bi 5/5 nemaca koje sam igrao.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

grujo, jel si im se najebo milosne majke juce i danas? a?

drugari, danas je prva subota da nisam odigrao niti jedan jebeni tiket, sigorno posle jedno 7-8 godina... a da nisam bio sprecen, vec jednostavno, nisam uplatio. znate i sami zasto.

za razliku od juce, danas se i ne bi lepo proveo.

Link to comment
Share on other sites

dodjem sad iz grada i pogledam tiket koji sam pao jos na hamburg i vidim sledece...samo to sam i pao.odigrao atl madrid x2,herenven,panatinaikos,austriu w,las palmas,hertu,stutgart,lil,hamburg.56 000 na 100 dinara...jos uvek gledam i krstim se.AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

dobra stara heklalica :)))))

sjebo me brechin na imba tiketu za 10k na 400 dindzi,ali las palmas,ruselar,kru i ostatak ekipe su doneli pare.Opalaaaa.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hvala za las palmas..nije izdao..ali nista od zarade i dream puta u milano..

ja i ortak dali 3 soma koje smo uzeli u petak i cekali oko 23k..lp i kardif prosli, ali real i atletiko su odbili da odigraju 3+..i jos kolko to mrzim..uplacujemo tiket i neki matori klosar gleda i kao mudro kaze `ne ide vam to momci real i atletiko ce tvrdo od 0-2 da igraju pazite sta vam kazem`..odgledasmo mi tekmu, meni srce telo da iskoci i malopre u kladzi vidim matorog pedera koji mi se smeska i kaze `jel sam vam reko`..mislim se sta si ti reko pizda ti materina debilna, el si reko agueru da promasi 4 prazna gola, forlanu da pogodi stativu a sinami si uzo moc fudbala iz nogu..jebem ti sve i tvoje baksuziranje

ostali tiketi juce pali na verder 3+, hamburg, romu..I OPET MRTVI MARSEJ

danas ce valjda lepsi deo mersisajda da donese neki dinar..da se malo povratim od shokova i stresova

Link to comment
Share on other sites

srecom zakasnio na ajax tako da sam jos uvek u igri...

@gibanica

da ne zivis na vozdovcu mozda a najbolji drug ti je kengur ? :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

fin kraj vikenda

lugano 2

sevilja 1

sosijedad 1

jang bojs 1

1000-4573 :)

nakon katastrofalne serije od mesec i kusur bez icega, sada 4/6 6k,3k,2k,4500 me happy :)

znam da vas boli kurac

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...