Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa kako da imate viziju.Ja sam poludeo.Jebao me tenis da me jebao.Jutros me sjebe debela Dokicka.1.10 kvota.A ona debeljuca dozivljava renesansu.Prvi dan Jankovicka plus gemova.Pre tri dana,Stakhovski protiv Klementa.Singliram Mulera protiv onog klinca Tomica 3:0,ovaj mu pokloni prvi set.Bolje nemojte da igrate bre.Veruje mi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate znas da je AO pun nerealnih meceva, nemoj da igras vise :) kazem ti zbog tebe, uvek ce biti iznenadjenja (Conga...ove godine ko zna)

Evo 1 moj tiket laganica, valjda ce da udje :

Barsa-Numancia 1

Inter-Sampdoria 1

Bolonja-Milan 2

Lacio-Kaljari 1

Malaga-Atletiko 2

Celsi-Ipsvic 1

Liverpool-Everton 1

Derby-N.Forest 1

Kardif-Arsenal 2

Cisto bleje radi... :)

~~

Link to comment
Share on other sites

mogu samo reci da sam samo na kopaoniku u razmaku od 18-25 pukao 5k :( mada vuklo me je, jer sam imao pare, a takve neke tikete ne bih nikad odigrao u sd-u ;p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Stouk - Mancester Siti 2

Borusija D. - Bajer L 3+

Herta - Ajntraht F 1

Aston Vila - Vigan 1

Bolton Vond. - Totenhem AH0 2, 3+

Midlzbro - Blekburn 1,3+

Volsol - Lids X,0-2

Milvol - Skantorp 1,3+

Brajton - Hartlpul 3+

Denizlispor - Galatasaraj 2,3+

Mancester Jun. - Everton 1

Trofense - Sporting L 2

PSG - Kaen 1

Juventus - Kaljari -1EH 1

Ajaks - Herenven 1,3+,4+

Numansija - Real 2

moja shortlista, koja se mora korigovati ...

Link to comment
Share on other sites

upraznjeno jedno mesto za charter do amsterdama, poneo sam he grenade

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

danasnji tiket

herta 1

hofenhajm 1

lierse 4+

galatasaraj 2

psg 1

man utd 1

standard 1

real 2

ajaks 4+

300 din --> 25k jebem ti holandiju

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...