Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to kad budes pogodio nece biti razbijanje malera,nego i corava koka ubode jedno zrno :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo jedan prognoz:) od mene

Juventus - Inter 1 (prva tekma bila 2-2)

brate, ovo je kup.najmanje bitno i najmanje cenjeno takmicenje u italiji..juve jedino sto moze da osvoji je 3 mesto u ligi i - Kup. jedan trofej u povratnickoj sezoni ce znaciti i navijacima i nedvedu koji kaze papa fudbalu. S druge strane inter u narednih 20 dana ima dosta komplikovanih tekmi na chelu sa liverpulom. svakako da su mu na listi prioriteta serija a i lsh tako da ovde ocekujem da na teren izadje solari/balotelli/nepoznati debili ekipa

i da jednostavno izgube mech kako se ne bi vise cimali s kupom..ma koliko bilo rivalstvo nije mancini kreten da pusti da mu se povredi neko bitan na ovakvoj tekmi..znaci po meni tu mora biti kec

Link to comment
Share on other sites

odigrao pure skill tiket za sto dindzhi, ne znam ni sam zbog cega, ali totalno mi se ne svidja tiket.

moracu posle da uplatim jos jedan..

derbi man siti 2

vest hem lpool 1x

everton totenhem 2

ajaks psv 1

rendzhers harts 1

man junajted portsmut 0-2

nema ni atletika, nema ni milana... ovo dvoje i jos dva sa gornjeg neki veci ufur i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

e koji smeh tiket sam odigrao,pogodio 3 od 6 a pogodio psv,majorku i everton X a puko man city,fejnord i liverpul a liverpul sam osecao da nece dobiti al nikad ne pratim osecaj...e do kurca.Da odigram 3 sigurice pukao bi na jednu a da odigram 5 utakmica kvota 2.5 opet bi pukao jednu

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...