Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije dojava,nego igraju 3 za 3.I Dravi treba za opstanak.Ja sam ih hvatao i prosle godine.JEBEM TI TAJ POJAM DOJAVA,KAD TAKO LUPE(ne govorim o tebi Arktiche,nego uopsteno).

Evo pre 3-4 nedelje igrali Belhatov-Odra.Nije trebalo ni jednima ni drugima,igraju 3 za 3,i na redu je na Odru da pobedi.I naravno,kvota 6.5,postalo masovni hit,i blokirano vec u subotu ujutru.Ja kao prekaljeni kockar,odigrao je u petak,i naravno pukao,rezultat 3:0 za belhatov.E sad,ono sto nismo znali je to da su nakon toga imali kup mech isti timovi,u prvom mechu 0:0,i revans u Belhatovu,kvota opet repriza,ali buduci da je kup i da je sredina nedelje,ostane neprimeceno i naravno JA MAG odigram dvojku,i dodje ko iz pichke.Poenta priche je da i timovi moraju da namestaju da ne izgleda kao da namestaju :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Celzi - Barsa 1

Sahtjor - Dinamo 1

Ergrite - Bromapojkana 2

Lin - Rozenborg 2

Nafta - Maribor 1

Kte - Zalagerzeg 2

50 -> 10560

Celzi - Barsa 1-1

Sahtjor - Dinamo 1

Ergrite - Bromapojkana 1-1

Lin - Rozenborg 1-1

Nafta - Maribor 1-0

Kte - Zalagerzeg 2-0

zml :D

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

brate opet 3 za 3 :)

Nemoj da se zaleces,prva je tekma :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

prosle je oba puta dobio fredrikstad,zato svi i guraju sad dvojku na tromso.Ali evo resili su izgleda da nastave po starom.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dojava

na ruru

neka si izgubio pare

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

meni je ovo pre kec, posto je prosle sezone oba puta dobio tromso, a do tada su igrali 3 za 3 !!!

grujo, odobravas?

a sta mislite sahtjor?

koji sam svetski megacar!!!

ali sam isto tako idiotchina retardirana sto nisam ispratio na kladionici.

Link to comment
Share on other sites

gg odigrao 2 na verder,po sledecoj teoriji hamburg pusta verderA u uefa kupu a sad u ligi ce da verder pusti hamburgA kome je potrebna pobeda za ligu PRVAKA,tako da u nedelju igram na hamburg

ispratio sam jos golove ovde,1 na sahtare i na jednom jacem tiketu me prodao harts :(

e da i partizan 2 :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sve mislim da si uplatio 5k... aj da si rekao 20k pa bi ti poverovao.

btw. nisam se kladio na ove klosare.

slazem se .....neko ko pukne 5k nebi postovao sigurno ":D" pa makar mu pare rasle na drvecu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...