Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

osetio sam danas Cottbus 1 5.5 kvota, odigram josh Arsenal 1 , Espanyol 1, Milan 1 , Inter 2 i neznam iz kog razloga odigram 2 na Kaljari mrtvi -.- Mogao sam da uzmem 100e na 50 din

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

da nece doci

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sorry jbga :(

ali ako nesto mrzim je to da kad odigram tiket kvota pocne da pada....prvo sto je cesto navlakusa ili sl. drugo sto je baxuz

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebote kako sam se smorio veceras,cekao sam marsej za dobrani plus,i gledam tekmu,i jebeno ne verujem.Da je bilo boga,bilo bi 10:0 za marsej,ovako tuznih smrdljivih 2:2.Gignac je objasnio zasto je najbolji napadach u Francuskoj(POSLE MAMADUA :))) ) dva puta Tuluz presao pola,dva gola,a Marsej napada li napada,znaci neverovatno kako jebeno nisu pobedili.Gledam na poslu tekmu,gosti polako pristizhu a ja vristim li vristim.Kako sam se samo smorio kad se zavrsilo.Jebiga.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...