Jump to content

ljudi ljudi


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

izlaznost je tolika sto je neko juce/prekjuce pustio buvu da nece moci da se dobije 1k evra akcija / pasos
ta pricha ide vec neko vreme, istina je da je sve krenulo kada je dinkic rekao da ce akcije dobiti samo oni koji su na birachkom spisku.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa i na parlamentarnim izborima je bila velika izlaznost ne znam zashto ljudi toliko drame. isto sam chuo tu buvu oko akcija (ne znam za pasosh ovo mislim kakve to veze ima?) tako da je i to doprinelo, takodje shto se kampanje nisu toliko zasnivale na pljuvanju (za iznenaditi je usushtini da je ds imao najprljaviju kampanju sa onim sranjima u novinama), lepo vreme (nisam verovao dok nisam prochitao na netu da su statistichari izrachunali da lepo vreme mozhe da bude odgovoran i do +20%) itd itd ..

mada ono shto mi je smeshno je shto se mi lozhimo na WOW 60% u npr Francuskoj redovno izlazi +80%

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

SRS prvi izašao sa preliminarnim rezultatima

Srpska radikalna stranka je prva izašla sa preliminarnim rezultatima. Kako je saopštila ova stranka, prema obrađenom uzorku biračkog od 4,18 odsto (6,43 biračkih mesta) izlaznost je bila 62,68 odsto, a najviše glasova je dobio Tomislav Nikolić. SRS je saopštila sledeće preliminarne rezultate: Tomislav Nikolić (SRS) 39,6%, Jugoslav Dobričanin (Reformistička stranka) 0.95%, Boris Tadić (DS) 34,62%, Velimir Ilić (NS) 8,54%, Ištvan Pastor (Mađarska koalicija) 2,32%, Marjan Rističević (NSS) 0,64%, Čedomir Jovanović (LDP) 4,54%, Milutin Mrkonjić (SPS) 6,72% Milanka Karić (PSS) 1,05%.

Link to comment
Share on other sites

JBT, za drugi krug po svoj prirodi kada se rasporede ovi autsajderi, Nikolic dobija izbore i ja svoj rok odradjujem u nekom rovu na kosmetu.

ne na kosmetu u cro, idemo da koljemo/

ignis sad odradjuje svoj rok na granici sa kosovom, zapravo sve shto imamo od vojske je tamo, blizu granice. i shta sad, jbg, propade ti argument.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

JBT, za drugi krug po svoj prirodi kada se rasporede ovi autsajderi, Nikolic dobija izbore i ja svoj rok odradjujem u nekom rovu na kosmetu.

sta se cimash - i da nikolic pobedi u drugom krugu, a to je meni iskreno malo verovatno, funkcija predsednika ne omogucava nikome nista i nikoga negde da posalje. Tako nesto moze samo savet odbrane od kojih je predsednik samo jedan chlan.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ali iz ldp-a: "tretji smo u xxx, tretji smo u beogradu .. tretji smo u svim urbanim mestima!" [roflmao] ivane jel si i ti glasao za chedu ?

sta sada??

sta ocekivati od drugog kruga?

ko ce koga podrzati?

kapiram i nadam se tadicevoj pobedi..

mozda cedinih 150k odluci..

ma gde tje chedinih da odluchi lol, samo smrdljivi velja se opario u celoj prichi ..

sta se cimash - i da nikolic pobedi u drugom krugu, a to je meni iskreno malo verovatno, funkcija predsednika ne omogucava nikome nista i nikoga negde da posalje. Tako nesto moze samo savet odbrane od kojih je predsednik samo jedan chlan.

a ti si siguran da tje ova vlada opstati ako nikolitj pobedi ? zatvori prozor halucinirash od metana iz svinjca preko puta ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ali iz ldp-a: "tretji smo u xxx, tretji smo u beogradu .. tretji smo u svim urbanim mestima!" [roflmao] ivane jel si i ti glasao za chedu ?

ma gde tje chedinih da odluchi lol, samo smrdljivi velja se opario u celoj prichi ..

a ti si siguran da tje ova vlada opstati ako nikolitj pobedi ? zatvori prozor halucinirash od metana iz svinjca preko puta ..

i sta sad, toma raspusti skupstinu i vladu i sta onda? radikali osvajaju odmah 50%? Zatvori prozor da ti promaja ne rasprsi rezon sa povrshine stola

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...