Jump to content

ljudi ljudi


Recommended Posts

igi tebra, pusti me tih pricha "nema predsednik uticaja, samo je puppet". prvo shto mi pada na pamet, a shto mozhe da zasere ako ga izaberemo, je to da krene da putuje po belom svetu sa tom svojom grobarskom pojavom i da lagano pali most po most.

jedno je kad on kenja sa pozicije zamenika predsednika srpske radikalne stranke, a sasvim drugo kada to chini sa pozicije predsednika drzhave :[

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

igi tebra, pusti me tih pricha "nema predsednik uticaja, samo je puppet". prvo shto mi pada na pamet, a shto mozhe da zasere ako ga izaberemo, je to da krene da putuje po belom svetu sa tom svojom grobarskom pojavom i da lagano pali most po most.

gde da putuje? u venecuelu,iran, kubu i rusiju? u ostale zemlje moze samo turisticki da ode.Predsednik, bez skupstinske vecine jeste puppet

i sta to znachi grobarska pojava? jel cheda ima isto tako narkomansku pojavu?

ako vec nekog kvalifikujesh i izdajesh se za vajnog demokratu onda prihvati pravila igre demokratije i mani se takvih diskvalifikacija i pljuj po nekoj osnovi.

i ne tripuj se, nikolic nece pobediti u drugom krugu, jer ce veceras sa vrha tc usce da krene masinerija ds-a i dve nedelje cemo slusati priche o zlom vuku iz ruskih tajgi i svetom borishu luchonoshi.

a taditj tje da promeni profesiju u bounty huntera i krene da juri mladitja i karadzhitja po srbiji ? kazhem ti zatvori prozor da te ne bi pomeshali i zavrshio na razhnju

prestani da kucash nosem, nista te ne razumem.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Po meni, Toma je puppet od Vucica,.. ja to mislim, barem.

Jeste...

BTW sto se tice izbora DS je poceo prljavu pljuvacku kampanju jer im nista drugo ne preostaje nego da privuku glasace sa onim SAMO NE ZA TOMU, kljucni faktor i u ovom slucaju je Kostunica koji ce debelo da naplati svoju podrsku, mada tu postoji problem jer iako Kostunica pozove svoje birace da glasaju za Tadica, oni su blizi politici Nikolica, tako da je drugi krug jako neizvestan, kako sada stvari stoje 51% je da ce Nikolic da dobije drugi krug.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

i ne tripuj se, nikolic nece pobediti u drugom krugu, jer ce veceras sa vrha tc usce da krene masinerija ds-a i dve nedelje cemo slusati priche o zlom vuku iz ruskih tajgi i svetom borishu luchonoshi.

ta pricha ne mozhe toliko puta da pije vodu sa tolikim uspehom i ako je to jedina strategija onda tje sa ovim i.rezultatima biti tesno.

prestani da kucash nosem, nista te ne razumem.

to ti siva masa atrofira ishrane, prestani da jedesh pomije, kukuruz i koncentrat. groktanje i da hotjesh ne mozhesh kako bi inache pozvao kojota na parenje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Chedinih i Pastorovih 7% ce poklopiti Mrkonjicevih 7%,tako da Velja Selja profitira mnogo i jako,kao sto Tjile kazhe,prodace dss bulju radikalima,ionako su radikali preruseni u demokrate

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ta pricha ne mozhe toliko puta da pije vodu sa tolikim uspehom i ako je to jedina strategija onda tje sa ovim i.rezultatima biti tesno.

to ti siva masa atrofira ishrane, prestani da jedesh pomije, kukuruz i koncentrat. groktanje i da hotjesh ne mozhesh kako bi inache pozvao kojota na parenje.

militju smarash. Koji ti je kurac? Znam da jebesh cesto u poslednje vreme, pa mi nije jasno sto si se tako pomamio i podetinjio? Ako si ti hteo onu full pljeku preksinoc, trebao bi samo da kazesh i dao bih ti. Ako nadjesh negde u gradu koferche chipova koji su obelezeni, javi mi i kupujem ih odma.

Ako imash neke druge probleme, nadji me na netu a i znash moj broj. necu vishe da te gledam ovakvog

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

smanji dozhivljaj groksi i razmisli pre nego shto neshto napishesh, a ne odmah da posezhesh za pomotjnom sivom materijom u obliku crne krnjizhice.

nauchi da chitash, nisam rekao da tje nikolitj da raspusti vladu, al kako ti mislish da ta vlada onda opstane sobzirom na to da koshtunica nije podrzhao taditja odmah (iako je to bio dogovor), da je pustio velju da se kandiduje, da ga je jebavao oko izbornog datuma, da taditj sedi na klupi .. malo obrishi pomije sa djozli pa prochitaj pazhljivo svaki post pre nego shto odgovorish na njega.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

gde da putuje? u venecuelu,iran, kubu i rusiju? u ostale zemlje moze samo turisticki da ode.Predsednik, bez skupstinske vecine jeste puppet

i sta to znachi grobarska pojava? jel cheda ima isto tako narkomansku pojavu?

ako vec nekog kvalifikujesh i izdajesh se za vajnog demokratu onda prihvati pravila igre demokratije i mani se takvih diskvalifikacija i pljuj po nekoj osnovi.

i ne tripuj se, nikolic nece pobediti u drugom krugu, jer ce veceras sa vrha tc usce da krene masinerija ds-a i dve nedelje cemo slusati priche o zlom vuku iz ruskih tajgi i svetom borishu luchonoshi.

prestani da kucash nosem, nista te ne razumem.

shta prichash bre ti :]

kakav crni puppet? predsednika bira narod a ne skupshtina, i jebe mu se za skupshtinu. pomeshao si to sa vladom i predsednikom vlade, premijerom :]

tako da, shto se tome kao predsednika tiche, mozhe komotno da odlazi na zvanichne sastanke sa stranim drzhavnicima, dal u bilateralnim posetama, dal u okviru medjunarodnih institucija, i da fura radikalsku politiku. onu gde je srbiji dovoljan istok sa rusijom i kinom, i gde se rat oko kosmeta ne iskljuchuje kao opcija. GG NO RE

grobarska pojava nema potrebe da se objashnjava. lik udje i uvek ima taj retardirani stav priche sa visine. zapravo, on i nema prichu kad nema publike koja mu je naklonjena, jer mu se svako pojavljivanje u javnosti svodi na retoriku ka masi. u retkim emisijama gde nema publike on se jednostavno ne snalazi i prilichno je rezervisan. glavni argument tada mu je "pustite me da dodjem na vlast pa tjete videti!1"

cheda nema narkomansku pojavu. osim ako mislish na podochnjake? :]

jel ti on negde deluje kao da je na paji ili koksu, vutri, esidu, ekiju?

ne znam odakle ti ideja da ja pljujem po nekome zato shto je ruzhan ili neugledan :[

Link to comment
Share on other sites

shta prichash bre ti :]

kakav crni puppet? predsednika bira narod a ne skupshtina, i jebe mu se za skupshtinu. pomeshao si to sa vladom i predsednikom vlade, premijerom :]

tako da, shto se tome kao predsednika tiche, mozhe komotno da odlazi na zvanichne sastanke sa stranim drzhavnicima, dal u bilateralnim posetama, dal u okviru medjunarodnih institucija, i da fura radikalsku politiku. onu gde je srbiji dovoljan istok sa rusijom i kinom, i gde se rat oko kosmeta ne iskljuchuje kao opcija. GG NO RE

opet pitanje - gde to moze predsednik da ode? Jel ti kapirash kako ide proces kod politickih poseta predstavnika vlasti i da to nije samo uplata u Dzoli Tursu? Kome ce toma ista da pricha i ko ce njega da pozove?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pushi ga, snezhana, prvi si krenuo sa prozivkama i pljuvanjem a vidim i da nastavljash. tu nema dozivljaja.

znash da te volim, ali sve ima svoje granice :*.

a sad je to prozivanje i pljuvanje, a kad ti to radish to je virtuoznost .. kazhem ti pustio si krila previshe debeli. samo smiri ruchice i polugice i sve tje biti uredu.

:*

opet pitanje - gde to moze predsednik da ode? Jel ti kapirash kako ide proces kod politickih poseta predstavnika vlasti i da to nije samo uplata u Dzoli Tursu? Kome ce toma ista da pricha i ko ce njega da pozove?

koji je to rezon jbt. pa niko nije ni znao za taditja dok se nije kandidovao za predsednika .. ako otjesh da razgovarash sa zemljom zovesh predsednika end of story.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

onu gde je srbiji dovoljan istok sa rusijom i kinom, i gde se rat oko kosmeta ne iskljuchuje kao opcija
samo rusija i rat al ne za kosovo tu si se malo zajbao. bitno ej da koman nema 5% nego ej treci u urbanim sredinama.

ako ti stvarno mislish ovo shto pishesh ono kao 100%(ne samo zbog toga shto se kao ovde prepucavamo) podseti me da ti sledeci put kad se vidimo kazem u ochi da si budala. dali ti zaista verujesh da je 1,6 milki ljudi koji su glasali za tomu za rat; i ako on kojim chudom pobedi da ce nekako izazvati isti? i kako, koji to nadrealni scenario ochekujesh?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

*ebote ne verujem da svakog koga pita glasa za Tadica,odakle onda bre ovoliko radikala sramota 39%..

ps: Ja sam cuo da je velja ilic bio jebac u mladosti..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

si nekad razmishljao da prosvirash metak kroz glavu zbog toga, mislim zajebano je to dosta.

Sta? O cemu ti pricas?

I mani se mene, evo ti jos ljudi koji glasaju za tadica pa smaraj njih, sta si se zakacio na mene u svakom topiku gde spomenem nesto o tome...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Free speach

free speach

free speach

for the dumb

for the dumb

free fucking speach ...

kao demokratija ... lol najveca zabluda covecanstva.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...