Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

Jbg LIn da ste prosli voleli bi smo te,al sad te mrzimo :)) ma tripuju se ljudi ona fora da kapetan mora da tone sa svojim brodom razumes? :)) Kriva si kolko i svi koji su igrali al "kriv" je nekako gruba rec,sve sto ste trebali je da vise vezbate,sve je stvar u vezbanju,ne mozes da znas matematiku,fiziku,da sviras klavir ako nedovoljno vezbas :p

Moram i ja da se malo proserem ovde...ma bice bolje drugi put :)

mozhesh da mi dash broj mobilnog?

fixd.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekad je Mojo igro na produzhetke,ako se ne varam,sa m5 timom,koji je tada osvojio CPL Qualy u Bg-u pored Virtusa,Adrenalina,Team64....KGB vs EG 14-8 vodili i izgubili (wcg),a EG je u to vrijeme bio u top10 po Gotfrag World rankingu... Znachi nije da se ne mozhe nego se nece i . Jednostavno ne postoji volja da se uradi neshto u gamingu,shto je i razumljivo.Niko nije lud da igra po 5 sati dnevno i da za to dobije povratnu kartu,4-5 dana "preko",neki dobar mish,slushalice...grbu,dioptriju malo vecu itd.. Da sam radio nesto drugo u zhivotu koliko sam igro CS,sad bih bio multimilioner.

Link to comment
Share on other sites

Priznajem svu krivicu. Ja sam kriva za sve. Aj samo vise ne serite molim vas.

Lidija nemoj se brines za izjave nisi prva a najverovatnije ni posledja koja "treba" da prizna "svu krivicu" za repku. U takvoj situaciji bilo je vec par osoba ukljucujuci i mene i mogu ti reci da sta god izjavila osim "ja sam za sve kriv/a" nece ih zaustaviti :)))

inace negativna stvar u svemu tome je sto svi ti nasi reprezentativci nece da se jave(izuzetak bize) i da kazu svoje pravo misljenje o tome kako igraju i da li licno misle da su dovoljno dobri da igraju u reprezentaciji. Niko ne pljuje njih sto su ih slovaci jurcali po mapo kao glinene golubove... vazno je da je "trener"/"manager" kriv za sve. Probudite se ljudi i shvatite da posle vasih uvreda pljuvanja i ponizavanja na temu manager/trener niko vise nema zelju da sve to proba i opet sledece godine i da unapredi sve to. Imajte malo postovanja za one koji su probali da probude scenu i da podignu nivo CS kod nas.

Razmislite da li bi voleli da se nadjete u kozi Lidije/Lin sada kada je sve puklo.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zapanjena stvarno vasim postovima svaka vama cast!

Imam samo par pitanja da Vam postavim:

Da li znate zasto je gaming u Srbiji zatvoren na nacionalnom nivou?

Zasto Srbija ne igra ESL? Ko drzi licencu za tako prestiznu seriju koja mnogo donosi u napretku jednog gamera?

Zasto im to odgovara?

Zasto ne postoji godinama unazad qually za ECG danas SEC? Zasto ove godine uopste nemamo predstavnike na istom?

Zasto je pod znakom pitanja ESWC ove godine?

Samo se vi medjusobno prepucavajte oko zaista nebitnih stvari i vodite se politikom " Nek komsiji crkne krava" to ce puno pomoci razvitku gaminga. Pisite tuzne postove da sam toliko godina radio nesto drugo imao bih para. Da zivim u Svedskoj bio bih pro. Nemam reci koliko su vasi postovi plitki i koliko ste inertni da bilo sta promenite.

Umesto da ste slozni i da se podrzavate i da samim tim pomognete sebi i nekim buducim gamerima vi samo pljujete.

STOP CRYING !

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Lidija nemoj se brines za izjave nisi prva a najverovatnije ni posledja koja "treba" da prizna "svu krivicu" za repku. U takvoj situaciji bilo je vec par osoba ukljucujuci i mene i mogu ti reci da sta god izjavila osim "ja sam za sve kriv/a" nece ih zaustaviti :)))

inace negativna stvar u svemu tome je sto svi ti nasi reprezentativci nece da se jave(izuzetak bize) i da kazu svoje pravo misljenje o tome kako igraju i da li licno misle da su dovoljno dobri da igraju u reprezentaciji. Niko ne pljuje njih sto su ih slovaci jurcali po mapo kao glinene golubove... vazno je da je "trener"/"manager" kriv za sve. Probudite se ljudi i shvatite da posle vasih uvreda pljuvanja i ponizavanja na temu manager/trener niko vise nema zelju da sve to proba i opet sledece godine i da unapredi sve to. Imajte malo postovanja za one koji su probali da probude scenu i da podignu nivo CS kod nas.

Razmislite da li bi voleli da se nadjete u kozi Lidije/Lin sada kada je sve puklo.

Da li stvarno mislis da ovde ljudi imaju dovoljno mozga da to shvate? Pusti prichu ne vredi.

E moj Kojote koliko te sad razumem.

Entuzijazam je sjajan kad imas zarad koga da se cimas.

ko dira lidiju cu udavim

<3

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Da li stvarno mislis da ovde ljudi imaju dovoljno mozga da to shvate? Pusti prichu ne vredi.

E moj Kojote koliko te sad razumem.

Entuzijazam je sjajan kad imas zarad koga da se cimas.

<3

Ne, vecina ljudi na ovom delu foruma ne mogu da shvate sve to ali neki mogu deo toga da shvate i da razmisle sta ce sledeci put da napisu kada neko proba nesto za dobrobit cele scene i ne uspe ne svojom krivicom. Ali ako se ne varam ti si shvatila da nema poente da se svadjas sa njima i ubedjujes cija je krivica... oni traze zrtvenog jarca i u ovom slucaju si to ti. Sledeci je onaj ko proba ovo isto sledeci put :)) stara prica...

tu ti spada ono Old School > New School i kako par ljudi za old school-a kontrolise scenu... blabla prazne price :)

e cisto da znate filip se vratio da igra za 4glory

a ko je prestao da igra onda? ili je 6 man lineup?

Link to comment
Share on other sites

Poenta price je da se ne mozhe nishta ni ochekivati,ako ne $edesh da vjezhbash.Nemaju motiva,ne trude se,boli ih q za cs,ne mozhe im to Lidija usadit,bez da im da po hiljadu eura,25% sad,75% po prolasku grupa.

@Lin,govorim "da sam radio nesto drugo.." ,jer odje od sabijanja po cijeli dan nemash nishta,a ma bash nishta..Tako se danas razmishlja i to je jebena istina.

Navodim primjer:

Klan Eol iz Cg.3 momka iz te ekipe igraju CS po 4-5 sati dnevno,a zasto ga igraju? Da bi osvojili turnir u Cg i uzeli po 100 eura.2 godine za redom nam obecavaju CS na WCG,a mi dobijamo qrac.Jebala ih fifa i jebo ih c&c...ljudi koji igraju cs su igrali fifu i nfs da bi otisli u Seatle.Znash li koliko ljudi iz CG sanja da odu na WCG ili ESWC..eeee... znam,znachi znam,da kad bi imali tu priliku da odu nedje,napravili bi rezultat,iako odje postoji 1 normalni klan.

Izgubili smo od Lithuanie u CB qualy-u 16-4,16-8...Da smo prosli te litvance,ja bih raspolagao sa 10 ljudi,koji bi bili voljni da svaki dan vjezbaju i da se sabijaju...Ali jebesh zhelju i motiv kad nemash uslova kad nema ko da te pogura.

Nama u CG je nenormalno takvo nesto,da imash shansu da uradish neshto,a da $edish i ladish muda...

Edited by LIFESTYLE
Link to comment
Share on other sites

imam dve stvari da kazem

1. razmislite o lidijinom postu

2. @lifestyle 4gl je igrala vs eg-a,a ne kgb.Nekako me dusa boli kad 4gl nazovu kgb [:D]

\

ahhaha kurvo [:X] anyway niko ne spominje rezultate kgb tima :P to me nekako vredja :(

Ne, vecina ljudi na ovom delu foruma ne mogu da shvate sve to ali neki mogu deo toga da shvate i da razmisle sta ce sledeci put da napisu kada neko proba nesto za dobrobit cele scene i ne uspe ne svojom krivicom. Ali ako se ne varam ti si shvatila da nema poente da se svadjas sa njima i ubedjujes cija je krivica... oni traze zrtvenog jarca i u ovom slucaju si to ti. Sledeci je onaj ko proba ovo isto sledeci put :)) stara prica...

tu ti spada ono Old School > New School i kako par ljudi za old school-a kontrolise scenu... blabla prazne price :)

a ko je prestao da igra onda? ili je 6 man lineup?

High je prestao da igra zbog obaveza u rl nema vremena za igranje , filip se valjda vratio :) evo sada to video na forumu prvi put sto je Dejan napisao :P koja organizacija na nivou hahah :))

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

zao mi da gledam ove postove , batalite gluposti i gledajte shta raditi za "sutra" , svi se prave pametni . A ti lin ako padash na pljuvanje od ljudi koji nemaju pojma o vodjenju repke , onda si gora od njih . To shto smo primili noz u ledja nije razlog da odustajemo od svega. SRECA PRATI HRABRE lav ju ol

HtAnjE NemA !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zapanjena stvarno vasim postovima svaka vama cast!

Imam samo par pitanja da Vam postavim:

Da li znate zasto je gaming u Srbiji zatvoren na nacionalnom nivou?

Zasto Srbija ne igra ESL? Ko drzi licencu za tako prestiznu seriju koja mnogo donosi u napretku jednog gamera?

Zasto im to odgovara?

Zasto ne postoji godinama unazad qually za ECG danas SEC? Zasto ove godine uopste nemamo predstavnike na istom?

Zasto je pod znakom pitanja ESWC ove godine?

Samo se vi medjusobno prepucavajte oko zaista nebitnih stvari i vodite se politikom " Nek komsiji crkne krava" to ce puno pomoci razvitku gaminga. Pisite tuzne postove da sam toliko godina radio nesto drugo imao bih para. Da zivim u Svedskoj bio bih pro. Nemam reci koliko su vasi postovi plitki i koliko ste inertni da bilo sta promenite.

Umesto da ste slozni i da se podrzavate i da samim tim pomognete sebi i nekim buducim gamerima vi samo pljujete.

STOP CRYING !

Mafija kontrolishe kanter, sledecja sezona Insajdera bavicje se time [8D]

Link to comment
Share on other sites

zao mi da gledam ove postove , batalite gluposti i gledajte shta raditi za "sutra" , svi se prave pametni . A ti lin ako padash na pljuvanje od ljudi koji nemaju pojma o vodjenju repke , onda si gora od njih . To shto smo primili noz u ledja nije razlog da odustajemo od svega. SRECA PRATI HRABRE lav ju ol

word m8

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja hocu samo da se zahvalim lidiji na pruzhenoj shansi :** ty linka

Ne zhelim da se proseravam i pravdam.... shta je bilo bilo je... nasha je krivica...

POZ,HVALA

Nema sta da se zahvaljujes ti to mesto zasluzujes u svakom smislu <3

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

znachi muka mi je svake godine jedno te isto!

bolje da ispadnem glup u drushtvu nego iz autobusa,ali svi ste proshli kroz neke stvari koje utichu na vashe rasudjivanje,pogotovo vi koji ste u toj repki i koji iza sebe imate gomilu cw-ova i ulozenog truda da bi sada sve tako lako odbacili,zahvaljivali se na ukazanom poverenju i kao zdravko,zivko...pre sam kraj trke vi odustajete...

poenta cele priche jeste,vi kao reprezentacija,nemate shta da trazite ovde da se prepucavate itd,vashe interne dogovore sachuvate za "chetiri oka" da ne informishete celu srbiju o tome shta se sve deshava u toj istoj repki,da ne bi opet doziveli da vam neki realno retardi drze predavanje o lajnapu za predstojece mecheve,lin ti si menadzer,ti odluchujesh,ti si glava te ekipe,ti realno znash najbolje shta treba za tvoj posao a ne neki lik koji je bezao iz shkole 5 godina zbog cs-a a i dalje nezna da igra cs,i ti sebi dozvoljavash zbog neke tvoje pravichne tachke gledishta da se pravdash takvim likovima!? KOME SE NE SVIDJA KAKO IGRA REPKA NEKA SE POTRUDI DA UDJE U ISTU I DA URADI NESHTO VISHE AKO MISLI DA ZNA,UME I ZELI VISHE NEGO SVAKO OD TRENUTNIH IGRACHA!!!!!

ja verujem u svakog ko udje u tu repku da je zasluzeno dobio poziv i da je neuigranost najveci problem koji se da reshiti normalnim stavom i normalnom diskusijom medju samim igrachima i kompletnom reprezentativnom timu a ne preko jednog KLAN RURA gde dolazi kurta i murta da sole pamet i glume menadzere,igrache,pr-ove.

uzduzno poshtovanje prema svima ali mi obichni navijachi ne treba da se pitamo nishta nego da bodrimo svoju repku i kad gubi i kad dobija!

tolko od mene,izvinjavam se ako sam nekog uvredio samo sam rekao istinu,uzdravlje i pamet u glavu!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Ko ovde misli da se swe, nor, fi spremaju za cb kao da im od toga zhivot zavisi gadno se zajebao. CB nema nagrade igra se 4fun, a oni svi imaju obaveze u svojim ekipama. Te ekipe su daleko bolje od bilo koje nashe, takodje i igrachi pojedinachno tako da je vrlo lako uklopiti 5 likova, koji igraju na tom nivou, u mix.

Kad se podigne kvalitet klanova kod nas bicje i repka dobra, uzrochno posledichna veza.

Ne kontam shto su pojedinci emo, kolektivno sechenje vena jer su izgubili od boljih? Realno niko nije ni ocekivao prolazak grupe, a smarate ko da ste bili favoriti.

Bolji su - do something about it.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je gavra kralj

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Ko ovde misli da se swe, nor, fi spremaju za cb kao da im od toga zhivot zavisi gadno se zajebao. CB nema nagrade igra se 4fun, a oni svi imaju obaveze u svojim ekipama. Te ekipe su daleko bolje od bilo koje nashe, takodje i igrachi pojedinachno tako da je vrlo lako uklopiti 5 likova, koji igraju na tom nivou, u mix.

Kad se podigne kvalitet klanova kod nas bicje i repka dobra, uzrochno posledichna veza.

Ne kontam shto su pojedinci emo, kolektivno sechenje vena jer su izgubili od boljih? Realno niko nije ni ocekivao prolazak grupe, a smarate ko da ste bili favoriti.

Bolji su - do something about it.

Pa naravno da su bolji svi su bolji nas nivo igranja je 0.

Zato mi ipak jebiga moramo da vezbamo, oni ne moraju.

Uzmi primer Grcke, Grci su se momci ubili od vezbanja i boga mi sabijaju!

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...