Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

kada smo vec kod hrane i naruchivanja, moje tople preporuke za kvalitet i cenu ovog italijanskog restorana - www.cucina.co.yu. Imaju odlichne paste kao npr taljatele polo

dobra im je i pica, upravo sam probao.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kada smo vec kod hrane i naruchivanja, moje tople preporuke za kvalitet i cenu ovog italijanskog restorana - www.cucina.co.yu. Imaju odlichne paste kao npr taljatele polo

Aaaaa pa znam šta je ovo! Sve sam hteo da probam posto je tamo kod Bigza ali nikako. Trebalo bi da cak ima i da se jede unutra kao neki fast-food fazon. Dobro je da se tu to otvorilo, jer je taj prostor kod Bigza bas manjkao sa nekim fast-foodom.

Link to comment
Share on other sites

dosao gajbi

bio danas na poslu, ispizdeo nesto jer sam skontao da je uslov da se radi na rezevacijama da se ima manji iq od 80

bio na faxu pio kafe

bio u kaficu, ja ortak i 8 zena, pili pivo

sad dosao kuci

vecerao

sad planiram da spavam

e da inace, skontao sam koje je najsocijalnije i najjace jelo ikada za bedne studente!

POPARA! uzme se casa-dve vode, stavi se da se greje, malo ulja se stavi, uzme se tri kriske hleba i namrve se u vodu, poklopi se na pet minuta, prospe se visak vode, malo se ohladi, stavi se sir/pekmez i bon appetit :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

bio na poslu od 07.00 do 19.30, za to vreme sam shvatio da su mi obili radnju i pokrali sve milka chokolade i cigarete u vrednosti od 1k eura, da mi jedan od dva glavna majstora iz proizvodnje odlazi u francusku pa trazim zamenu, da se jedan radnik gadno razboleona duze pa i njemu trazim zamenu, da mi se baka razbolela u bolnici je, da su mi ogrebali nova kola, napisali kaznu za parkiranje, dosla sanitarna inspecija dok sam radi popis da vidim koliko su ukrali, maznuli i nov mobilni iz radnje, popio kafu i dve guarane sa nekim chudnim i uvrnutim cicama (samo me takve hoce u poslednje vreme), glumio konja njih-ihihihi maloj sestrichini kojoj je stan izgoreo u novom sadu pa je sad kod mene, i na kraju otisao na fudbal posle mesec dana bolovanja i pijanchenja i sad sam dosao kuci i mi je muka hocu da povratim i padnem u nesvest....

ako cokoladno mleko ne pomogne nista nece.... drugari ako se sutra ne probudim cuvajte mi vudua, u testamentu njegovu guzu ostavljam bolkonskom, rpg deo foruma koletu, a ftv cice ivanu....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bio na poslu od 07.00 do 19.30, za to vreme sam shvatio da su mi obili radnju i pokrali sve milka chokolade i cigarete u vrednosti od 1k eura, da mi jedan od dva glavna majstora iz proizvodnje odlazi u francusku pa trazim zamenu, da se jedan radnik gadno razboleona duze pa i njemu trazim zamenu, da mi se baka razbolela u bolnici je, da su mi ogrebali nova kola, napisali kaznu za parkiranje, dosla sanitarna inspecija dok sam radi popis da vidim koliko su ukrali, maznuli i nov mobilni iz radnje, popio kafu i dve guarane sa nekim chudnim i uvrnutim cicama (samo me takve hoce u poslednje vreme), glumio konja njih-ihihihi maloj sestrichini kojoj je stan izgoreo u novom sadu pa je sad kod mene, i na kraju otisao na fudbal posle mesec dana bolovanja i pijanchenja i sad sam dosao kuci i mi je muka hocu da povratim i padnem u nesvest....

ako cokoladno mleko ne pomogne nista nece.... drugari ako se sutra ne probudim cuvajte mi vudua, u testamentu njegovu guzu ostavljam bolkonskom, rpg deo foruma koletu, a ftv cice ivanu....

Djavo sere na veliku gomilu :)

Link to comment
Share on other sites

e da inace, skontao sam koje je najsocijalnije i najjace jelo ikada za bedne studente!

POPARA! uzme se casa-dve vode, stavi se da se greje, malo ulja se stavi, uzme se tri kriske hleba i namrve se u vodu, poklopi se na pet minuta, prospe se visak vode, malo se ohladi, stavi se sir/pekmez i bon appetit :)

popara ftw :D

kao klincu keva mi je stalno pravila

ak se secam, jeo sam sa jogurtom ili pavlakom

Link to comment
Share on other sites

drugari ako se sutra ne probudim cuvajte mi vudua, u testamentu njegovu guzu ostavljam bolkonskom, rpg deo foruma koletu, a ftv cice ivanu....

doviđenja i hvala na ftv ribama!

jebi ga, ako ništa, raduj se tom što će teško opet da ti se desi ovoliko usran dan :(

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro, dobar dan! Ne znam što sam ovako rano doš'o, valjda zato što sam ustao pre oko sat vremena, pa mi više i nije tako rano :) Čujem da će uveče da zatvaraju Gazelu da je nešto sređuju, čisto da znate ako planirate da prelazite tuda.

Obradovalo me je to što je Jelena pobedila, smorilo malo što je Zimonja izgubio, ali mi je bolje tako nego obrnuto, jer je obrnuto bilo proteklih godina. Sad kad bi joj zapala Šarapova bilo bi ok, ili Henin ali da se ova nešto napije pa da malo popusti taj kompleks pobede nad Žastin :)

Link to comment
Share on other sites

jutro..

;]

poslepodne su najavili susnezhicu i sneg.. a danas mi prvi slobodan dan.. =/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

poslepodne su najavili susnezhicu i sneg..

Salis se?!?

@topic

Slusam onaj prastari album Kosheen [:D]. Cale je opet sinoc odlemio, mislim da cu poslusati Ramija.

edit:

jebo te, gde ja zivim, kakav sad sneg?

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

nema vishe sunca.. =/ eto.. divan dan da se provede kod qtje..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...