Jump to content

Prime Defending #9


Lw.TingoL

Recommended Posts

au brate, uvek si bio nedokazan, ja ti kazem nesto i podrzavam ga 100% logikom, iako ti klanski mech nisi odigrao vec godinu dana (normalan), i opet mislis da je tvoja zadnja...

tbh procitaj onaj post gore ponovo, lepo sam ti objasnio, nisam mogao jednostavnije.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne ne definitivno outpick sto se tice grupne tuche,ali slazem se da ste morali da dominirate lanove malo vise...a i za shakera...reko si decko debil ? decko imao dager boots i arkanu veoma brzo mislim 20-25 min nisam siguran,sto je VEOMA DOBRO - ODLICNO...

mare sto prodo darka ovolko pickom ? daj objasni bas me interesuje... posto je darka vrh igrac i kako sam cuo lider TT

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, dodji na tur u AI-u pa cemo videti...

lepo sam ti rekao, nedokazan si, al' dobro..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

-_- bah jbg bedak ali ipak sabili ste do playoffa GJ

mrtvi warlock prefarmovao -_- mozda ste trebali bkb prvo luni ali kapiram kad si imao skoro 5k golda da si mislio da su gotovi tj da si ih prefarmovao posto je sk bas par puta dobro otreso lunu u grupi :S

ma realno ste sabili :) dobar rezuultat za prvi turninr !

T_T

Link to comment
Share on other sites

Po meni je OVO outpick a ne losija igra. Jednostavno nista nije moglo da se uradi. Void uradi sferu i silencer mora da radi silence kako bi spasao ove u sferi. Onda warlock i sand king pojedu linu,nerubiana,zevsa....ko god udje u range.

Inace, kad sam video 5k golda na luni nisam verovao da ste izgubili. Isto mislim da je trebalo travel i mask of madness bkb pa tek onda imba iteme. Mnogo bi bilo bolje da je tako islo.

Siguran sam da ste mogli mnogo vise...

Link to comment
Share on other sites

fora je... nerubian nije dovoljno gankovao, silencer se nije nafarmao, wardovanja je bilo minimalno a posle nije ni bilo moguce zbog necroa 3. nisu imali ni diffusal pa ih je warlock pushovao strasno svaki put kad se fajt zavrsi. jbg jednostavno vise outplay nego sto je outpick, imo.

ToSsGirL fighting ^^

Link to comment
Share on other sites

Ja tvrdim da je outpick. Vi jednostavno nemate heroja koji ce poceti masovku. Oni su imali 3. Il ce void il ce warlock il ce sk. I to su i radili. Pogotovo ona pegla sredinom partije kada void utrci a sk je vec pre toga krenuo channel. Zevs lina i luna su mrtvi a nisu 20% mane istrosili. I tako vise puta. Jednostavno nema ko da uleti prvi.

I onda nije outpick? Svejedno,svako ima svoj stav,al ja kazem da je,pre svega,outpick.

Outplay je bio samo na donjem lejnu gde su sp i void drzali lejn protiv line i neruba. To je stvarno bilo bezveze.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro ti si najpametniji, to smo vec vise puta shvatili

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...