Jump to content

Prime Defending #9


Lw.TingoL

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo otvoris novi folder pod nazivom "downloadS" i kopiras dve verzije ove mape. Nemoj da dodas "S" na "Download" onda ti ostale nece raditi :)

http://gg-no-re.com/browse.php?q=game&gameid=2264 <<< siro nece da upload na mym site, evo vam ovde 4gl vs gang

Inace sec.jiji je BaltazoR. On je banovan i sa IHCS2 i sa dota.pickupa zbog maphacka. Ako sledeci put budete igrali obavezno mu trazi screenshot. Neka ga postuje na MYM-u.

A sto se tice partije,kapiram da biste ih dobili 100%.

Svejedno,razvalicete ih,al kazem ti, nateraj ga da uradi screenshot iz partije.

Link to comment
Share on other sites

dobili smo ih pre 2 dana idiote :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

:D:D

*ceka igorov post*

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Au...ovo nisam ocekivao.

Ustvari jesam,al ne od ovih no-name timova. Al brate ako pogledas Jestera i Fatalerrora sve ti je jasno. Koji su to pajvani. Jester je igrao Sk i toliko nafeedovao Miranu. Stoji i "kao pro sam" pusta da ga ona udara i spusti do 160 hp. Onda krene da bezi,al opet ostaje da creepuje na toweru (pritom nista ne uzima),dolece strela i na keca ga rokne. Ova scena se ponavljala 3 puta(koliko sam ja video) samo sto je jednom iz sume iskocio bm i zdravo. Pritom on nema sand storm (sto bi mu spasilo bulju x puta)

A fatalerror igra Jakira i u 29. minutu on ima SAMO bottle i teleport. Ja razumem da je uzimao wardove,al ipak do tada treba imati bar boots i koji bracer. U masovkama on baci breath/ice i umre. (pritom ga niko nije fokusirao,umro je od AOE-a)

Darka standardno dobar,mada se vidi da se lik iznervirao i poceo da pravi glupe greske,jorge solidan a mare nije mogao puno da uradi pored ovakvog sand kinga. SK ne zna kada da uradi impale,pritom masi,a i kada pogodi leshrac je daleko da poklopi i mirana cak ostane da tuce SK-a.

Ovo je moje misljenje,naravno.

Kada bi,recimo,dolph igrao SK, mirana ni bottle ne bi stigla da uzme. Mislim budimo realni 520hp na leshraca i SK.

Link to comment
Share on other sites

vladice, uopste nismo izgubili zbog igranja, vec zbog heroja...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ahaha bambi onda za tebe

vladice, s'obzirom da nisi dugo igrao klanske mecheve u doti mogu da ti objasnim kako sve funkcionise, sve je u blinkovima i stunovima i u tome ko ima bolji late game, pa i kombo u 5v5 u krajnjem slucaju, sto i ne mora da znaci.

evo kako je isao pick:

banovane heroje ne znam tacno ali znam koji "dobri" tj. heroji za FP su ostali:

bm, akasha, potm, sk

lomiki pikuje BM (sto je po meni debilno, ostavljajuci i qop i potm-a drugom timu)

darka uzima sk, leshrac (lol - mogao je da uzme qop,potm i stavi u sumu centaura ili nekog roaming heroja da pomaze soloerima)

oni uzimaju qop, potm (lol qop potm tek 3ci pik u klanskom)

mi uzimamo thd, lunu (lol thd zato sto je fatal nesposoban i moze da igra samo jednog heroja, a pored thd-a mogao je i linu da uzme, i lunu zato sto je IMBA OMG ali decko nema 2 grama mozga i ne zna da mu bkb nista nece pomoci protiv beastmasterovog ultia)

oni uzimaju earthshaker-a i linu (ja sam posle 3ceg pika vec u glavi forfetiovao ali dobro)

i za kraj, u fazonu ajde da ispadnem maksimalni debil, darka ispikuje CK-a protiv earthshakera, akashe, line, bm-a, potma (sve heroji sa aoe nukeovima) koji je na kraju iako je imao 3 bracera power threads hood i messershmit bio prakticno beskoristan.

eto zasto smo mi izgubili.

kako je isla partija:

BM je imao hawk, i mozes da zamislis kako je lako gankovati bilo koga A POGOTOVO potm-a i akashu na laneovima (mislim pre svega na blinkove, leap necu ni da pominjem, prica za sebe)

kada je napravio necro 3 bilo je smesno, nisi mogao nigde da postavis wardove, a da ih on ne unisti u sledecoj minuti, krenes gank a oni te vide 10 sekundi pre ganka (wardovi + hawk) i samo se istpuju i sacekaju te, i sta ti protiv toga mozes da radis? nista, makar ne sa ovim herojima.

druga stvar likovi su toliko puta lagovali i pisalo je onaj waiting for other players jedno 100 puta, sto me je smorilo za sve pare, monitor mi je riknuo u toku partije inace pa sam morao da ga zamenim, ovaj riplej uopste nije bila ta partija koju smo igrali, mi smo njih u jednom trenutku njih sabili, sto je najgore, pao je tower deny, ubili smo dvojicu, darka je bio isfarmovao boga oca ja sam imao BLINK (a u replayu nemam nista vise od ogre axe-a i point boostera) i onda smo opet remakovali, i gle cuda nismo deny-ovali tower, nismo ubili dvojicu (cak su mene njih 3ica gankovali dole) i nije darka isfarmovao boga oca. i onda se opet dogodilo isto sranje, oni dropuju (jebem ti rusku konekciju) moramo OPET remake s'istog dela partije, i opet sve jovo nanovo s'tim sto su ovog puta izvalili da mi uopste nemamo wardove pa su i roshana ubili.

inace partija se zavrsila u 6, iako je pocela u 2 sata, pa vi sad razmislite koliko je tu remakea moralo da bude i koliko loadova i koliko cekanja jedni na druge.

edit: evo razmisli malo, mucni glavom, zamisli jednu 5v5 peglu sa ovim herojima, sk ulece u njih (ako uopste uspe s'obzirom da qop ima ginso, shakerov stun ima 1000 rangea) i ajde svaka mu cast uspe da uleti, luna se zalece sa ultijem i bkbom, likovi se blinkuju nazad i smeju vam se i cekaju da vam isteknu bkbovi ultiji i cuda

oni se okrecu zalecu se u vas sa shakerovim ultijem bm-ovim ultijem (koji leti na leshraca, jer, jelte, on jedini nije svoj posao odradio, luna dobija ginso isfokusira je potm i ubije je lagano, akasha ulti nukeovi etc svi umremo i izgubimo partiju, e zato ti kazem da BLINKOVI i STUNOVI jedini dobijaju partiju

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

To uopste ne mora da znaci. Sto se tice lane sk+ts vs potm niste morali da je ubijete,samo da je terate. Ona moze da leapuje sa 100hp-a,np. Samo sto posle nece prismrdeti blizu. Decko je promasio 2x cist impale i 2 puta je uradio impale bez tebe. Pritom potm ga je 2 puta ubila strelom,bez udaraca zato sto decko ostaje sa 120 hp-a na toweru. Darka je pristojno farmovao sredu i jorge bottom. Donji lane je bio solidan dok fatalerror nije krenuo da se glupira.

O kakvoj ti pegli pricas ako je lane razvaljen. Onog trenutka kada je bm poceo da smara lejnove tada su oni poceli da dobijaju,zato sto sk farmuje blink a ni impale ne moze posteno da uradi...

Ja sam gledao samo ovaj jedan replay i komentarisem njega,a posto kazes da je bilo vise rmk-a,cool al nemoj da branis ljude zbog kojih gubite partiju.

Link to comment
Share on other sites

jednostavno pitash darku shta je pickovao :D

realno mislim da je mare u pravu a ska.ll.i jbt kad imaju potm qop i bm u jednom picku = 3 imbe... a on ide bkb mislim da je bolje bilo da je igrao standard skillovi i sata/pt/butter... peace

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

Samo mi objasnite kako moze 2x solo lane da uspe protiv sk+ts is ck+jakiro. Pa oni ne smeju da prismrde. Ne moras uvek da ih ubijes,al dovoljno je da ih oteras i da ne prilaze. Jedini nacin na koji potm onda moze da uzme creepa je da spamuje starfall,i onda je samo iznjukujete i mora da se povuce. Pa to je valjda vrlo prosta stvar. Ako ste pogledali replay,videli ste da Mare radio denie cripa cak i na toweru dok sk drka kurac i pritom je jos nafiduje. Uzas.

Darka je inace dobro odigrao na midu.zato sto je shaker retard i ogradi linu umesto lunu,tako da ovaj ne moze da poklopi.

Ja kazem da su izgubili iskljucivo zbog igre sk i jakira.

Link to comment
Share on other sites

dobro vladice, ti si najpametniji

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...