Jump to content

poker


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaka ti cast.Ti si moj novi idol.Pricaj nam neke hajlajte tvog umeca :)

Realno ako te ne zanimaju hijlajts promasio si topik. Bas ne razumem tvoju potrebu da postujes cisto da ish8ujes nesto sto ti ne ostavlja prostor za to. Al dobro ima nas raznih... :)

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Realno ako te ne zanimaju hijlajts promasio si topik. Bas ne razumem tvoju potrebu da postujes cisto da ish8ujes nesto sto ti ne ostavlja prostor za to. Al dobro ima nas raznih... :)

Ovo je vec drugi put u poslednjih ne znam koliko da me ljudi pogresno shvate.Nisam te uopste hejtovao,tj. po meni bi hejt bio da sam napisao samo prve dve recenice bez poslednje posto u njoj valjda i stavljam do znanja da me stvarno interesuje.Narocito jer sam postao mnogo opterecen holdemom.Ali kao sto kazes,ima nas raznih...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate,prso sam,ceo dan nije hteo da mi prihvati uplatu depozita.I smorio sam se ko rke.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Cimer sinoc, igra SnG ostalo ih 200 ima 9k i dobija Ac Kc, flop 6c, 2c, 10c ajmo slowplay ajmo vazi ... turn - 4d, cimer ide all in, lik placa i izlazi 4s i lik ima 6d,4c.Cao pare na beloruskog kretena koji je posle isao all in sa 6,9 offsuite i uzeo mu sve pare neki lik sa parom desetki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...