Jump to content

Veeelika novogodišnja nagradna anketa


Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo neshto da pitam,da li u izvlachenje ulaze SVI koji su glasali,bez obzira kako se kotira igra za koju su glasali?

Glupo pitanje,ali znam da negde ima i takvih nagradnih anketa :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Požurite! Ostalo je još nešto više od nedelju dana do završetka glasanja za Igru godine 2007. i do proglašenja najsrećnijih glasača koji će dobiti vredne nagrade iz našeg nagradnog fonda za Veeeeliku nagradnu anketu.

Važna informacija za sve jeste da smo danas "resetovali" ograničenje po pitanju broja SMS poruka koje možete poslati, tako da svi koji su glasali (a i oni koji nisu) mogu poslati još po maksimalno pet SMS poruka na naš broj 1990 i time dati predlog igre godine, ali i uvećati šanse za dobijanje neke od vrednih nagrada.

Iskoristio bih priliku i da se zahvalim svima koji su do sada glasali, jer su nam svojim predlozima za igru godine stavili do znanja da se njihov izbor ne razlikuje mnogo sa izborom uredništva, što znači da će zaista najbolji naslovi poneti tu laskavu titulu ovoga puta.

Još jednom, glasanje je otvoreno do 31. januara 2008. godine u ponoć, glasa se u formatu "GAM omiljena_igra" SMS-om na broj 1990, a nakon tog 31.1. ćemo obračunati sve glasove i predloge, a koji dan nakon toga proglasiti i dobitnike u nagradnoj anketi.

Srećno!

Link to comment
Share on other sites

Ali ti si saradnik lol!

Urednik softverske rubrike, molim lepo :)

a i to nisam ja vec moj zli brat blizanac! koji se pritom razume u softver! ja smem da konkurisem

ho, a i nikad se nece znati ko sam ja, ima samo broj mob - ima da posaljem kevu / sestru / curu po nagradu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Prosto veoma, glasanje je vezano za PLAY! magazin, koji je mesečnik. Tako da je potrebno tek da se jave ljudi koji će čitati časopis. Moguće da će rok biti skraćen za recimo 5 do 10 dana jer ipak treba da se spremi novi broj sa glasovima publike i da se pojavi do 1. februara, ali je glasanje do 20. januara sasvim sigurno.

laki nisam izmislio :((

Link to comment
Share on other sites

da sam znao da ce biti ovo povecanje za poruke, poslao bih 5 odmah, a 5 posle povecanja, ovako sam samo 8 poslao :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ajmo daki, možeš ti i bolje. Odeš lepo na prvi post pa vidiš šta piše. Ne znam odakle ti taj 20. uopšte.

@ dvny - Znamo i kako izgledash!!

sad si mi doskocio! moracu nesto drugo da smislim

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

I još jednom, specijalno iznenađenje:

Skinuli smo ograničenje po pitanju količine poslatih SMS glasova za igru godine!

Nismo to hteli da radimo od početka, da se ne bi svi poprimali, ali smo odlučili da vas ipak obradujemo poslednjih pet dana do krajnjeg roka kada primamo glasove za igru godine i omogućimo svima DA POŠALJU KOLIKO GOD ŽELE SMS PORUKA, i na taj način uvećaju svoje šanse da osvoje neku od vrednih nagrada.

Još jednom, glasanje je otvoreno do 31. januara 2008. godine u ponoć, glasa se u formatu "GAM omiljena_igra" SMS-om na broj 1990, a nakon tog 31.1. ćemo obračunati sve glasove i predloge, a koji dan nakon toga proglasiti i dobitnike u nagradnoj anketi.

Srećno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...