Jump to content

Druidi PvP (Arena Resto)


byte

Recommended Posts

Da ,da naravno da mace, harp rogue moze da ubije resto druida kada ga uhvati u masinu ali dovoljan je jedan cc na njega od 3 sekunde i da druid ode na drugi kraj i da nastakuje dovoljno hotova..... tu je obicno gotovo jer masina vise ne radi [:(]

Ne moze da ga ubije dovoljno brzo, ako mu niko ne pomogne.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni drood ko drood dok nema feral charge al' kad dođe druid/warr combo gde druid ima feral charge ja kao hunter gubim 15 minuta svog života i tu partiju naravno.

hahahaha

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

^To je taj post...

To sam bas hteo da kazem, druid kao druid nije rogue-u problem ali druid plus njegov teammate , dovoljno je samo malo da te smara i ne mozes da preuzmes kontrolu nad druidom...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

prvo druid je dobar samo u 2x2 3x3 i to zato sto uvek ide sa nekim combom da niko nemoze da ga smara ...

warr rouge lock , i nije to nesto imba jer kada naidju sp rouge , mage rouge , warlock rouge , umire druid ko od sale za 4-5 sec i rouge nemoze nikako druida da ubije ispod 1-2 min sa svim cd. rouge je tu da radi cc

a sa spelovima ga ubiju .

u principu svaki kombo sa druidom je ili burst fight na durida i ako ga tada ne ubijete vi morate da se smarate tj da odugovlacite dok svi cd ne stignu i da probade ponovo na druida. i kada ste vs 2 zergera sta mislite ko radi to veci deo posla vi ili vas team mate koj sklanja sve zivo sa vas i daje vam foru da pobegnete. i da najbolji kombo je warlock druid i rouge druid warrior je ono mac sa dve ostrice gubi od warlock druida i u prednosti je vs rouge druida ... u magtheridonovom bg merciles glad za 2x2 uzeli su jamoro i blizp , rouge druid i warlock druid.

kada su se sreli zadnja 3-4 puta u areni trajala je po 30 min i nisu mogli da ubiju jedni druge. pa su druid i warlock izlazili :P

i da

imao sam 1200+ odigranih arena meceva u sezoni 2 u 2x2 i max rating 2360 koj smo srozali na kraju do 2250

tako da znam sta pricam. a i sledece u 2x2 je sve od setupa (predpostavlja se da su svi timovi koje srecete istog skila ) glupo je igrati arenu i nadati se da ce upasti sve noobovi.

i da resto druid nije imba jedostavno je bolji healer za manje fightove , da je imba bio bi ok u svakom bracketu ...

molim bez glupih komentara www.arenajunkies.com l2p

Link to comment
Share on other sites

resto druid + 4 dps tim deafult gladiator u 5x5 , ne mora ni da healuje kao na foru spam ciclone i pisa u oci.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@stormscion

Totalno si u pravu .... ja stvarno vise neznam sta da kazem za te druide ... po meni samo piciti nerf.. nista drugo ..

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

offtopic:

sve nesto gledam i razmisljam...masa na forumu ili je prehladila mozgove ili besike...posto nesto mnogo pisaju...ili je u pitanju nesto drugo sa cim bi cika doktori trebali da se pozabave jer se pominje pisanje u oci (necija neispunjena fantazija? [:D] )

ontopic:

druidi su stvarno prejaki u areni! NERF NOW! (ahahaha kako uzivam sto se ne trazi vise nerf lock-a [evil2] )

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

dok ne naidje na warlock warriora roga priesta palu .... tu ti se zavrsava instant win

nah ..

get some skilz noob

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Igrali smo nekoliko partija protiv 4 huntera + shamana koji im baca heroism... sabili smo ih svaku :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam ja skontao ili ja tako samo na mom serveru pro druida sa 2000+ raiting ima jako malo. Kolko se secam u s2 bio je samo jedan sa 2100 u 5vs5 i tako nestu u 3vs3 i 2vs2 a ostalo sve buranija ( ukljucujuci i mene mada se nesto nisam i trudio da nadjem prave ljude za arenu) Od ostalih klasa znam barem po 5 ljudi koji su bili na 2000+ raitingu. Tako da to sto kenjate da treba nerf to su bash pro i skilled druidi koji se srecu retko a ostala buranije druidska moze da place. A sobzirom da sam u najvecoj battlegrupi sa 13 servera cenim da je moj primer merodavan mada moguce je da je na drugim battlegrupama drugacije .

Uostalome arena je (izuzimam 2vs2) skill>koordinacija i tajming >>> gear >>>>>>>>>>>setup

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jbg onda je izgleda samo na sylvanasu situacija takva . Inace dosta puta sam vidjao u 3vs3 da cim iskoci protivnicki druid , padne u istoj sekundi u naletu warra i warlocka jer krene da se hotuje i ne bezi dok ga ova dvojica seku. Dok npr svaki paladin protiv koga sam igrao nije umro pre bubbla ( sto i nije neka mudrost). Hocu da kazem da je druid vise crowd control nego healer i ima vise mogucnosti da napravi gresku i da zagine u sekundi jer je npr rootovao umesto cyclona dok bi npr shaman u toj istoj situaciji trebao samo da spamuje heal i po mogucstvu kituje oko stuba. Ne kazem sad da su drugi healeri easy mod i da ne treba skill nego jednostavno hocu da objasnim da druid je vise od healera u areni. E sad mozda sam se istripovao i mozda druide stvarno treba nerf :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

igram resto druids, samo pvp i nazalost moram se sloziti da su quite imba.. naravno ako dobro odigrash.

evo recimo ja lichno nemam ni jedan vengeful, ni jedan vindicator.. oprema mi je Merciless i Veteran. Igram sa slichno gearovanim SL/SL Lockom i atm imamo 2050 rating. Otprilike 55-10 score, em shto igramo jednom nedeljno (znachi nema practice, nema "picking oponents" i slichno) em shto imamo s2 gear danas smo napravili 5-1 score protiv 2150 rated War+Pala combo-a i 3-0 vs 2100 rated Lock+Rogue teamova.

Znachi nije ovaj post u fazonu "ja jebeno sabijam", zapravo iskren da budem bash sam prosechan druid.. nishta spec, uber skills.. igram sa Lockom koji nikada nema ispod 300ms latency a ja igram arenu sa 10 fps pa opet combo koji koristimo je uglavnom overpowered protiv svake kombinacije.

Dok mi je team mate bila <put any class here> a ne Warrior or Lock nisam mogao 1850 da uzmem u prosechnoj battlegrupi, sada sa Lockom ako izgubimo to je samo zato zbog disca ili zato shto sam se ja izretardirao.

Resto Druid je OVERPOWERED i treba ti average skill da bi imao 2k+ dok to ne moze ni jedan drugi igrach druge klase da kaze.

Ebiga, WoW uvek ima bar jednu overpowered klasu ili kombo.. ne moze, ili netje Blizz da full balansira PvP pa to ti je.

Eto, bar sam iskren shto se tiche mog skila i moje klase a vi serite koliko hotjete.

Link to comment
Share on other sites

Jbg onda je izgleda samo na sylvanasu situacija takva . Inace dosta puta sam vidjao u 3vs3 da cim iskoci protivnicki druid , padne u istoj sekundi u naletu warra i warlocka jer krene da se hotuje i ne bezi dok ga ova dvojica seku. Dok npr svaki paladin protiv koga sam igrao nije umro pre bubbla ( sto i nije neka mudrost). Hocu da kazem da je druid vise crowd control nego healer i ima vise mogucnosti da napravi gresku i da zagine u sekundi jer je npr rootovao umesto cyclona dok bi npr shaman u toj istoj situaciji trebao samo da spamuje heal i po mogucstvu kituje oko stuba. Ne kazem sad da su drugi healeri easy mod i da ne treba skill nego jednostavno hocu da objasnim da druid je vise od healera u areni. E sad mozda sam se istripovao i mozda druide stvarno treba nerf :)

da li ijedan iole skillovan druid stoji i hotuje se???

i svaka cast ciri na iskrenosti

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

igram resto druids, samo pvp i nazalost moram se sloziti da su quite imba.. naravno ako dobro odigrash.

evo recimo ja lichno nemam ni jedan vengeful, ni jedan vindicator.. oprema mi je Merciless i Veteran. Igram sa slichno gearovanim SL/SL Lockom i atm imamo 2050 rating. Otprilike 55-10 score, em shto igramo jednom nedeljno (znachi nema practice, nema "picking oponents" i slichno) em shto imamo s2 gear danas smo napravili 5-1 score protiv 2150 rated War+Pala combo-a i 3-0 vs 2100 rated Lock+Rogue teamova.

Znachi nije ovaj post u fazonu "ja jebeno sabijam", zapravo iskren da budem bash sam prosechan druid.. nishta spec, uber skills.. igram sa Lockom koji nikada nema ispod 300ms latency a ja igram arenu sa 10 fps pa opet combo koji koristimo je uglavnom overpowered protiv svake kombinacije.

Dok mi je team mate bila <put any class here> a ne Warrior or Lock nisam mogao 1850 da uzmem u prosechnoj battlegrupi, sada sa Lockom ako izgubimo to je samo zato zbog disca ili zato shto sam se ja izretardirao.

Resto Druid je OVERPOWERED i treba ti average skill da bi imao 2k+ dok to ne moze ni jedan drugi igrach druge klase da kaze.

Ebiga, WoW uvek ima bar jednu overpowered klasu ili kombo.. ne moze, ili netje Blizz da full balansira PvP pa to ti je.

Eto, bar sam iskren shto se tiche mog skila i moje klase a vi serite koliko hotjete.

Slazem se , mada opet ceo taj ogromni overpower proizilazi iz samo jednog talenta koji nisu trebali da stavljaju a to je novi talent , jer klasa koja ima cc , bolesne healove koje ne mozes da prekines moze da kiteujes / pije , + ima stealth + bear charge stunove itd + moze da baci hot i udje u mechku sa tim i bude neunistiv , to ti dodje kao permanentni pain supresion + instant debeli healovi koji topuju metu itd itd ... da ne govorim sto u tim formama naravno ne mozes mana burn itd ... basicly imun si na sve tj nemas slabost.

Zapitas se ... kako mozes da imas najefikasniji heal , najbolji heal , instant heal , najbolji survivability ( jer mechka ne moze da se mass dispeluje sa frenzied rejuvination itd ) , kajtovanje( beskonacno mane ) i NAJBOLJI CC U IGRI ... otvoris iz machke stun , stun opet odes u bear charge + stun + ciclone ciclone ciclone , roots out of combat ajde jovo nanovo ... kao dodje discipline priest i paladin i zapitaju se ... WHAT IS THE MEANING OF LIFE ?!

Dakle to su uradili da naprave resto dobrog za 5x5 i kao sada je ok za 5x5 a u 2x2 i 3x3 je teska imba kao i warlock.

I to je jedan jedini overpower ... taj druid survivability. Nekada ti je trebao skill da bi kajtovao u areni a kada te uhvate bilo bi ti tesko da prezivis i morao bi da se cimas ... sada kao kajtujes i opet kada te uhvate , okrenes se , otkopcas slic , izvadis medvedju karinu i pisas u oci ... sto je svakako slozicu se kul i nadasve inspirativno , medjutim vremenom dosadi i pocne da iritira , ne samo lika kome je faca ispisana vec i samog druida ( so called lust for chalange ).

^_^

Jbg onda je izgleda samo na sylvanasu situacija takva . Inace dosta puta sam vidjao u 3vs3 da cim iskoci protivnicki druid , padne u istoj sekundi u naletu warra i warlocka jer krene da se hotuje i ne bezi dok ga ova dvojica seku. Dok npr svaki paladin protiv koga sam igrao nije umro pre bubbla ( sto i nije neka mudrost). Hocu da kazem da je druid vise crowd control nego healer i ima vise mogucnosti da napravi gresku i da zagine u sekundi jer je npr rootovao umesto cyclona dok bi npr shaman u toj istoj situaciji trebao samo da spamuje heal i po mogucstvu kituje oko stuba. Ne kazem sad da su drugi healeri easy mod i da ne treba skill nego jednostavno hocu da objasnim da druid je vise od healera u areni. E sad mozda sam se istripovao i mozda druide stvarno treba nerf :)

KEY WORD : sylvanasu

MAX IQ ALOWED ON THAT SERVER IS ...

...

66 !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...