Jump to content

Protest jednog stanovnika "unutrašnjosti"


Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mohi seres i pribegavas semi-witty primedbama, lepo ti je zavuko, pa sta? mozda je tacno mozda nije, mozda si ti pametniji, obrazovaniji, ali ja otvorim stranicu i bude mi smesno. i sta sad, smak sveta? jebote koji si ti smarac, ne mogu da verujem, jebem mu mater, opusti se, spusti kurac malkice samo, mislim, jebe mi se, al ono, totalno je smaracki i neprimereno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

stvarno, i cak ga je bolelo sto sam JA morao da se smejem.. :D

a meni gust tovariti klupara :D

mohi stvarno, opusti se...

podnesi jednom taj poraz.. ono.. retard si mame mi

edit:

evo vidi mene npr.

mene stalno zajebavaju (jer non stop provociram), nekad sa realnim razlogom nekad bez, a mene tako boli paja sta ko ovde kaze. :D

jeste, gej sam glup sam ruzan i to :D eto reko sam i boli me paja sta ces ti ili ti ili sta ces ti misliti :D (odnosi se na sve koji citaju)

edit2: setio sam se!

imam i komplekse pa moram stavljati asemblerski kod u signu! imam ogromne komplekse! cak se ne mogu izmeriti ni spravom koja se koristi za merenje mohijevog kurca. cak je i ona mala naspram mojih kompleksa :((

Edited by qwertyuiop
Link to comment
Share on other sites

Pa bash zato sto ti je smesno doticne novokomponovane humoristicke pink serije uspevaju.

Jel ti i beni hil smesan?

kontam ja sta si ti rekao, ali toliko nadobudnosti i bajosti, brate, ono...da je bilo urnebesno smesno ti bi isto rekao da nije, u tome je poenta.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^mohi dobro greje klupe??

klupar, kad god oces na ravnopravno testiranje, ti i ja pa ce ti biti jasno ^_^

stvarno, i cak ga je bolelo sto sam JA morao da se smejem.. :D

a meni gust tovariti klupara :D

mohi stvarno, opusti se...

podnesi jednom taj poraz.. ono.. retard si mame mi

edit:

evo vidi mene npr.

mene stalno zajebavaju (jer non stop provociram), nekad sa realnim razlogom nekad bez, a mene tako boli paja sta ko ovde kaze. :D

jeste, gej sam glup sam ruzan i to :D eto reko sam i boli me paja sta ces ti ili ti ili sta ces ti misliti :D (odnosi se na sve koji citaju)

edit2: setio sam se!

imam i komplekse pa moram stavljati asemblerski kod u signu! imam ogromne komplekse! cak se ne mogu izmeriti ni spravom koja se koristi za merenje mohijevog kurca. cak je i ona mala naspram mojih kompleksa :((

E i da daki nemoj mi posle slati pm-ove kako si inteligentan i kako imas iq koji probija krov ali se ovde samo zajebavas i trpas masu posto treba biti malouman pa kopirati humor cigancica sa ulice i smatrati to "trpanjem" ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kontam ja sta si ti rekao, ali toliko nadobudnosti i bajosti, brate, ono...da je bilo urnebesno smesno ti bi isto rekao da nije, u tome je poenta.

Pa ne zapravo vec je bila slicna ova tema o tome zasto sam ja prekinuo studije i o tome kakvi su nasi fakulteti zapravo i jos neki ljudi su pokusavali da me ubede kako je to smesno ali jbg. Ja kad sam pwnan priznam to i nasmejem se sam. Na deijeve i dakijeve fore doduse tesko da mogu ikada da se nasmejem, kapiram da su u pitanju drugaciji nivoi svesti.

I dalje ne vidim sta je smesno u tome sto kod nas ne postoji falkutet koji se bavi onime chime se ja bavim, sto falkuteti imaju zastarele programe, sto profani ne dobijaju otkaze vec je jedini nacin da odu sa falkuteta i oni i njihov predmet da se penzionisu, a sto od skolarina koje su poprilicno masne ugradjuju po pet klima uredjaja i deset kamera po uchionici i sto ja ne zelim da izgubim 5 godina zivota na mestu gde nista necu nauchiti da bi deiju dakiju i slicnima zapusio usta jer im je merilo znanja falkutet poshto za bolje ne znaju.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ja taj topic nisam citao i nemam pojma da li studiras ili ne, ali sam otvorio ovaj (misleci da studiras, na primer) i samo procitam 'zato je mohi pametan pa ne studira' i bude mi smesno jednostavno. nista dublje od toga. okej, nisam znao za pozadinsku pricu.

sto se tice stanja sa faksovima, nemam pojma cime se ti bavis, ali recimo, da moj profa ima diplomu da mi da, ne bih sekund razmisljao i ostao bih kod njega jer bih naucio deset puta vise nego na faksu, ali papir je ipak papir, cak i u mojoj struci (likovna umetnost). cak sam namerno ostao kod njega tri godine i nisam isao na prijemni i sad znam i bolje radim nego oni koji su zavrsili faks, ali sam na kraju ipak upisao jer dobijas razne tripove. da se ovde sve gleda po znanju i umecu to bi bilo do jaja, ali ljudi mahom nisu obrazovani i neupuceni su i traze ili ime ili diplome i ostale masonske tripove. da ti prosecnom liku stavis kvalitetnu sliku i nekvalitetnu, sanse su mu fifti-fifti da pogodi koja je koja. i to ne pricam o nekoj budali nego normalnom coveku koji nije verziran u tome.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

samo odgovaram u njegovom stilu.. koliko je njegov arg[] retardiran da je neko retardiran toliko je i moj. a moj je pritom i smesan ^_^ (BAREM MENI)

@fax:

Oce li neko skapirati da fax nije tu samo iz razloga da te nauci buducoj struci?!? Fax je mnogo vise i mnogo sire od toga.

Au brate, ako cu se ja ili bilo ko osloniti na to sto je naucio na faxu da primenjuje kroz ceo zivot taj je moron..

Mislim o cemu vi raspravljate. Kao sto rekoh, fax je nesto mnogo sire od toga i sama cinjenica da ga ima 3-4% stanovnistva srbije govori da to nije maciji kasalj i ne moze svaki klosa da ga zavrsi.

a prosecna osoba koja zavrsi fax je u mnogo vecoj prednosti nego prosecna osoba koja ne, ne samo sto se tice toga kako ce ga ljudi gledati i sanse da dobije posao, vec kroz znanje, umece, snalazljivost, poglede na svet i sl..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...